Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Voodoo2 vo WinXP v programe 3DMark2000

  1. #1

    Standardní Voodoo2 vo WinXP v programe 3DMark2000

    Kolega mi požičal svoju Voodoo2 12 MB aby som si ju otestoval, vraj je výkonnejšia ako moja Velo100
    Tak som stiahol driver pre WinNT/2k a nainštaloval, všetko v pohode.
    Keď som spustil 3DMark2000, ako display driver si môžem vybrať iba Voodoo3, Voodoo2 akoby tam ani nebola. Nemám ich navzájom zvonka prepojené, ale to s tým nemá nič spoločné. Dá sa to nejako vyriešiť?

    Mám WinXP SP1 a počul som že Voodoo2 už nie je podporované vo WinXP, ale nainštalovať sa mi ju podarilo.
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  2. #2

    Standardní

    xp drivery existuju: http://www.3dfxzone.it/dir/3dfx/voodoo2/drivers.htm
    voodoo3 a voodoo2 na jednom pocitaci=zly napad,bude to robit konflikty a bordel.pass-through kabel treba mat nahodeny,inak neuvidite nic co voodoo2 zobrazuje(3d hry atd).najlepsia je kombinacia:radeon alebo geforce na nove hry+voodoo2 na stare hry,ktore na inej karte ako voodoo nebezia.ak ju 3d mark nezobrazuje,nie je asi dobre nainstalovana..
    ak viete po anglicky a potrebujete pomoc s voodoo,pozrite si www.voodoofiles.net ..
    powered by..kopou 3dfx karet.prestal som pocitat..
    It is the opinion of us and our lawyers that you are fucking morons, and
    that you should please go sodomize yourself with retractable batons.

  3. #3

  4. #4
    Member Avatar uživatele _Tomas
    Založen
    10.09.2003
    Bydliště
    Želešice (10km od Brna)
    Příspěvky
    400
    Vliv
    270

    Standardní Re: Voodoo2 vo WinXP v programe 3DMark2000

    Citace Původně odeslal Wizzard
    Kolega mi požičal svoju Voodoo2 12 MB aby som si ju otestoval, vraj je výkonnejšia ako moja Velo100
    Tak som stiahol driver pre WinNT/2k a nainštaloval, všetko v pohode.
    Keď som spustil 3DMark2000, ako display driver si môžem vybrať iba Voodoo3, Voodoo2 akoby tam ani nebola. Nemám ich navzájom zvonka prepojené, ale to s tým nemá nič spoločné. Dá sa to nejako vyriešiť?

    Mám WinXP SP1 a počul som že Voodoo2 už nie je podporované vo WinXP, ale nainštalovať sa mi ju podarilo.
    Podle me V2 vykonejsi nebude ani omylem.... mozna kdybs mel V2 SLI a na te Velocity bys nemel aktivovanou druhou TMU, tak mozna by se o tom dalo uvazovat.....
    Core i5 3570K @ 4,3GHz + AC Freezer i30 | Gigabyte Z77X-D3H | 2x 4GB ADATA XPG V2 1600MHz DDR3 | EVGA nVidia GeForce GTX680 SC 2GB | SSD Kingston HyperX 3K 128GB | 2TB WD Caviar Black | Corsair GS 800W |LCD FS 23" | Logitech Performance MX | Pioneer VSX521 + Jamo D165 |
    Synology DS212j | 2x 2TB WD Caviar Black |
    Ford Focus ST 2.5 225HP/320Nm @ +- 250HP/330Nm

  5. #5

    Standardní

    ..no jasne,ako som mohol zabudnut,voodoo1 a 2 samozrejme nema podporu d3d pod xp/2000,cize 3dmark nic neuvidi,ani keby cert na koze jezdil.hadajte koho je to vina(kill bill).co sa vykonu tyka,voodoo2>velo100 s 1 tmu,ale voodoo2<velo100 s 2 tmu-_Tomas ma pravdu.ako som spomenul,voodoo2 ma zmysel pri spojeni s radeonom alebo geforce,ak chcete pouzivat velo100 tak na voodoo2 sa mozte vykaslat
    powered by..kopou 3dfx karet.prestal som pocitat..
    It is the opinion of us and our lawyers that you are fucking morons, and
    that you should please go sodomize yourself with retractable batons.

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal ps47
    ..ani keby cert na koze jezdil.hadajte koho je to vina(kill bill)
    Jde to, ale ovladače jsou jen ty bety.. Takže stabilita žádná sláva.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •