Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 53

Téma: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

  1. #1

    Standardní Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Hraničí to s nakupní poradnou, kdyžtak prosím přesuňte

    Geniusy HT uz nemůžu trpět a po obrovském halu jsem se rozhodl pro monitory, jelikoz na HiFi bedny sedím prostě moc blízko...

    Potřebuju repráky k PC, a to na poslech, žádnej mástering. místnost cca 15m^2.

    Stůl s LCD mam narazenej na zdi (no dobre tak 10cm mezera).

    Poschlucham 99% u PC pri praci, takze proto monitory. Obcas z postele, sice nebudu mit asi super prostorovej zvuk, ale doufam ze to pujde zkousnout.

    Potřebuji aby ty bedny trošku vypadaly, neunavovaly dlouhym poslechem, hraly i potichu a asi aby nemely bassreflex vzadu, protože budou kousek od zdi.

    Ve výběru (nebráním se dalším):

    Fostex PM-1 MkII
    http://audiotek.cz/CZ/product.asp?ID...ategory=640000

    KRK RP6
    http://audiotek.cz/CZ/product.asp?ID...ategory=640000

    Yamaha HS50M
    http://audiotek.cz/CZ/product.asp?ID...ategory=640000

    Alesis M1 ACTIVE MK2
    http://audiotek.cz/CZ/product.asp?ID...ategory=640000

    problém je, že fostexy a alesis nejsou skladem, a nemůžu je porovnat spolu s yamahou a krky. Nevím kde je sehnat. Máte někdo zkušenost?

    Co se týče zvukovky, byla mi doporučena E-MU 1212m... sedí?
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  2. #2

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Zvážil bych i Adam A7. Za ty prachy (9k6 / ks) hodně zajímavý bedny.

    http://prodance.netdirect.cz/DetailPage.asp?DPG=88101

    EMU1212m mám v kompu a je to super zvukovka. Rozhodoval jsem se mezi ní a ESI Juli@. Sice zdaleka nevyužiju její možnosti, ale to mě tak netrápí. Zvukově je na tom hodně dobře a hyper efekty do her nepotřebuju. Jen počítej s tím, že tyhle zvukovky nemají sluchátkový výstup.
    Abit IP35PRO || C2D E8400 || Corsair Twin2X2048-6400C4 || Zotac 8800GTS 512 || Seasonic S12-650 || Raptor 300GB w SILENTMAXX silencer
    Eizo S1910 || TERRATEC Cinergy 2400i DT || Logitech diNovo Media Desktop w MX1000 || hp LaserJet 1015
    E-MU 1212M || Myryad MI120 || Adam HM1 || CORDA HEADFIVE #470 || Sennheiser HD-650
    Neumím mluvit vznešeně, ale problémy dvou malých lidí jsou v tomhle bláznivém světě jen hromádkou fazolí. ~Dr. G. House~

  3. #3

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Citace Původně odeslal Camill Zobrazit příspěvek
    Zvážil bych i Adam A7. Za ty prachy (9k6 / ks) hodně zajímavý bedny.

    http://prodance.netdirect.cz/DetailPage.asp?DPG=88101

    EMU1212m mám v kompu a je to super zvukovka. Rozhodoval jsem se mezi ní a ESI Juli@. Sice zdaleka nevyužiju její možnosti, ale to mě tak netrápí. Zvukově je na tom hodně dobře a hyper efekty do her nepotřebuju. Jen počítej s tím, že tyhle zvukovky nemají sluchátkový výstup.
    díky za tip, ted jsem cetl 30strankovej thread na ty A7, veskrze vychvalujou, ale pry jsou dost "prisny" coz asi nebude na poslech (a to vcetne ehm nekdy mp3) moc vhodny...

    Vidim ze mas HM1, jaky je tam rozdil od A7? Treba by byly fain i pro mne
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  4. #4

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Citace Původně odeslal Commander Zobrazit příspěvek
    díky za tip, ted jsem cetl 30strankovej thread na ty A7, veskrze vychvalujou, ale pry jsou dost "prisny" coz asi nebude na poslech (a to vcetne ehm nekdy mp3) moc vhodny...

    Vidim ze mas HM1, jaky je tam rozdil od A7? Treba by byly fain i pro mne
    Přísný určitě budou. Zejména v kombinaci s EMU1212m, která má hodně čistý až analytický zvuk. Adamy jsou na tom hodně dobře hlavně v oblasti středů a výšek. ART tweeter ti zahraje i to, co většina normálních beden prostě nedává. Na kvalitní nahrávce je to radost, ale na druhou stranu uslyšíš i to, co v nahrávce vůbec být nemělo. Všechny ruchy v pozadí, zakašlání, štěkot psa, etc.

    Pokud se toho obáváš, tak zvaž volbu tý EMU zvukovky, Juli@ nebo revo 5.1 by v tomhle ohledu nemusela být tak krutá. Neměl jsem ale možnost přímého srovnání. Pokud ale koupíš 1212m, tak počítej s tím, že tě mp3ky přestanou uspokojovat a brzo přejdeš na FLAC/Monkeys nebo jiný bezstrátový formát.

    Ad HM1: Původně jsem chtěl A7, HM1 jsem koupil na ebay uplně nový od jednoho švýcara. Nebylo to v plánu, prostě zajímavá příležitost. Je to pasivní verze modelu S1a ( http://prodance.netdirect.cz/DetailPage.asp?DPG=88108 ), jenom v jiné barvě. Na stole vypadají hodně dobře a zvuk taky excelentní. Cenově už se ale dostáváme kousek jinam. Já v tom včetně zesilovače (Myriad MI120, zánovní z druhé ruky), zvukovky a kabelů utopil skoro 50k, což je o dost víc než jsem původně chtěl.
    Abit IP35PRO || C2D E8400 || Corsair Twin2X2048-6400C4 || Zotac 8800GTS 512 || Seasonic S12-650 || Raptor 300GB w SILENTMAXX silencer
    Eizo S1910 || TERRATEC Cinergy 2400i DT || Logitech diNovo Media Desktop w MX1000 || hp LaserJet 1015
    E-MU 1212M || Myryad MI120 || Adam HM1 || CORDA HEADFIVE #470 || Sennheiser HD-650
    Neumím mluvit vznešeně, ale problémy dvou malých lidí jsou v tomhle bláznivém světě jen hromádkou fazolí. ~Dr. G. House~

  5. #5

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    EMU 1212 za par supu...spousta zvuku...to sedi absolutne, u beden je to orech...a budes si muset vybrat ten "svuj" zvuk bud poslechem..nebo jen podle recenzi. Osobne bych mel celkem chut slyset ty KRK. Ale opravdovej narez je toto))) http://www.umerkura.cz/index.php?XBu...D%5B1%5D=12504

    nechci nic rikat ani o vykonu a penezich..ale zhruba o tom, kde by mohl byt takovy nejvyssi strop.
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

  6. #6

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Citace Původně odeslal uberguru Zobrazit příspěvek
    EMU 1212 za par supu...spousta zvuku...to sedi absolutne, u beden je to orech...a budes si muset vybrat ten "svuj" zvuk bud poslechem..nebo jen podle recenzi. Osobne bych mel celkem chut slyset ty KRK. Ale opravdovej narez je toto))) http://www.umerkura.cz/index.php?XBu...D%5B1%5D=12504

    nechci nic rikat ani o vykonu a penezich..ale zhruba o tom, kde by mohl byt takovy nejvyssi strop.
    jooo tak tydle musi byt mazec.. Znamy to slysel na MusicMessa a prej absolutni mazec.. akorat stoji skoro 50k vcetne zarizeni na mereni akustiky

    Co se tyce ty E-MU, mam jit tedy niz? neco co neni tak "prisny" pro bezny poslech? Ono bedny poslechnu, ale zvukovky mi asi nikde nepredvedou
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  7. #7

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    nechod niz...stejne ti bude vrtat hlavou jak ta EMU asi hraje....ja nez sem ji koupil prohazel sem mrte penez za ty nizsi, takhle ma clovek klid. Par tech 4300LSR stoji kolem 35-39tis (vcetne meraku a softu)...to sem jen nahodil pro chut, bohuzel i pro svou, nesetrit na bydleni uz je mam doma)))
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

  8. #8

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Citace Původně odeslal Commander Zobrazit příspěvek
    jooo tak tydle musi byt mazec.. Znamy to slysel na MusicMessa a prej absolutni mazec.. akorat stoji skoro 50k vcetne zarizeni na mereni akustiky

    Co se tyce ty E-MU, mam jit tedy niz? neco co neni tak "prisny" pro bezny poslech? Ono bedny poslechnu, ale zvukovky mi asi nikde nepredvedou
    Ja bych se toho nebal vic nez je nezbytny. Je pravda ze budes asi vic resit kvalitu nahravky, ale s tim se da zit. Rozmyslel bych i otazku propojeni tech komponent. Abys pak nepripojoval bedny za 40 litru ke zvukovce s malym jackem.
    Abit IP35PRO || C2D E8400 || Corsair Twin2X2048-6400C4 || Zotac 8800GTS 512 || Seasonic S12-650 || Raptor 300GB w SILENTMAXX silencer
    Eizo S1910 || TERRATEC Cinergy 2400i DT || Logitech diNovo Media Desktop w MX1000 || hp LaserJet 1015
    E-MU 1212M || Myryad MI120 || Adam HM1 || CORDA HEADFIVE #470 || Sennheiser HD-650
    Neumím mluvit vznešeně, ale problémy dvou malých lidí jsou v tomhle bláznivém světě jen hromádkou fazolí. ~Dr. G. House~

  9. #9

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Na electrozone nekdo psal ze mu E-MU 1212m nehraje WIN zvuky a nejde v zadny hre. Je to pravda, nebo jeho chyba?
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  10. #10

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Ja uz hry skoro nehraju, ale v tech 2 co na pocitaci mam tak zvuk hraje normalne. Samozrejme EMU nema podporu nejnovejsich hernich super 3D efektu, ale to me nijak netrapi.

    Ad win zvuky, prijdes o ten uzasnej zvuk pri bootu/vypinani PC. V dobe kdy ho win hrajou, tak jeste neni naloadovanej patch mix, chvilku to trva.
    Abit IP35PRO || C2D E8400 || Corsair Twin2X2048-6400C4 || Zotac 8800GTS 512 || Seasonic S12-650 || Raptor 300GB w SILENTMAXX silencer
    Eizo S1910 || TERRATEC Cinergy 2400i DT || Logitech diNovo Media Desktop w MX1000 || hp LaserJet 1015
    E-MU 1212M || Myryad MI120 || Adam HM1 || CORDA HEADFIVE #470 || Sennheiser HD-650
    Neumím mluvit vznešeně, ale problémy dvou malých lidí jsou v tomhle bláznivém světě jen hromádkou fazolí. ~Dr. G. House~

  11. #11

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    mne win zvuky hraje bezpecne , protoze po kazdy instalaci musim zvuky zakazovat...a se hrou jako bf2, hl2 cod a podobne taky problem nemam.
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

  12. #12

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Trosku technicka - ted jsem cetl ze softwarovym snizovanim hlasitosti se degraduje kvalita zvuku (nizsi bitrate) a ze je vhodne pouziti externiho ovladace hlasitosti.. Je to tak zhavy?
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  13. #13

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    hm zhavy...to je kdyz budes tlumit treba na 1/2 a to dost pada v uvahu. takze regulovat pres krabicku je idealni.
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

  14. #14

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Citace Původně odeslal uberguru Zobrazit příspěvek
    hm zhavy...to je kdyz budes tlumit treba na 1/2 a to dost pada v uvahu. takze regulovat pres krabicku je idealni.
    takze z PC poustim 100% a redukuju az venku je to tak?

    mohl(i) byste nejakej doporucit? mozna i s vystupem na sluchatka, kdyz ta emu nema...

    [achjo] neni lepsi rovnou vzit externi zvukovku? [/achjo]
    si snad zase vratim ty Geniusy
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  15. #15

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    externi zvukovka..stejne bude mit potak jen na sluchatka....a ja sam za sebe bych to umel resit mixakem, ale jsou i jednoduche krabicky na hlasitost a v tom sem nemel potrebu se orientovat. Proto mam pasivy+zesak tam je vse co potrebuju + vystup na sub a sluchadla - kterej obcas pouziju. Jinak na regulaci + sluchatka(tvuj pozadavek)...je asi opravdu idealni malinkatej mixacek.
    Naposledy upravil uberguru; 26.03.2007 v 16:27.
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

  16. #16

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Problem regulace jsem resil taky a snadny a uspokojivy reseni se tezko hleda... Bud se jedna o zvukovy kompromis, nebo je cena dost priserna. Tady mas par tipu do zacatku:

    ATTY Passive Stereo Level Control ( http://www.adesignsaudio.com/atty.htm )

    + jednoduche kompaktni pasivni reseni
    + cena je celkem ok (cca 100 USD)
    - u nas se spatne shani
    - nekde jsem cetl zkusenost uzivatele se spatnym soubehem kanalu, ale mohla to byt vada kusu

    CREEK OBH22 ( http://www.creekaudio.co.uk/main_pro...=obh22#Scene_2 )

    + pasivni reseni
    + dalkove ovladani, moznost prepinani vstupu
    - cena je proste priserna (cca 12+k)

    MACKIE BIG KNOB ( http://www.mackie.com/products/bigknob/index.html )

    + moznost prepinani vstupu a vystupu
    + sluchatkovy vystup
    +- cena neni nizka, ale zase zastane funkci vice krabicek (cca 9k)
    - aktivni reseni, ovlivnuje barvu zvuku (malo, ale vliv to ma)


    Co se tyce sluchatek, nejlepsi volba je asi slusnej sluchatkovej zesik. Nevim ale co mas za sluchatka, aby to nebyl zbytecny overkill.

    EDIT: pokud bys shanel neco do zacatku, mam tu skoro nepouzitej mixacek Tapco MIX60 ( http://www.audiotek.cz/CZ/product.as...ategory=610000 ) , nemam pro nej uz pouziti.
    Naposledy upravil Camill; 26.03.2007 v 16:35. Důvod: Doplneni
    Abit IP35PRO || C2D E8400 || Corsair Twin2X2048-6400C4 || Zotac 8800GTS 512 || Seasonic S12-650 || Raptor 300GB w SILENTMAXX silencer
    Eizo S1910 || TERRATEC Cinergy 2400i DT || Logitech diNovo Media Desktop w MX1000 || hp LaserJet 1015
    E-MU 1212M || Myryad MI120 || Adam HM1 || CORDA HEADFIVE #470 || Sennheiser HD-650
    Neumím mluvit vznešeně, ale problémy dvou malých lidí jsou v tomhle bláznivém světě jen hromádkou fazolí. ~Dr. G. House~

  17. #17

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Mno sluchatka zase tak nepotrebuju, spis kdybych treba nemohl pouzit bedny (prenasel kompa) nebo tak neco, vlastne to neni vubec priorita...

    Jak je to s tim zesilovacem? Mas pasivy (kde btw zase vim hov*o o reprakach a vubec jich asi tolik neni) + digi zesik, ktery krmis napr. optikou? Kdyztak sorry za dementni otazku.. Nicmene treba by to pro me bylo nejlepsi reseni...

    EDIT: jinak mam kossy porta pro, ja fakt nejsem audiofil, chci proste poslouchat kvalitne u kompa, to je vsechno...
    Naposledy upravil Commander; 26.03.2007 v 18:25.
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  18. #18

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Citace Původně odeslal Commander Zobrazit příspěvek
    Jak je to s tim zesilovacem? Mas pasivy + digi zesik, ktery krmis napr. optikou?
    Komp pouzivam na zpusob multifunkcniho prehravace. D/A prevodniky v EMU1212m jsou na tom dost dobre, byl by hrich je nevyuzit. Cili jedu analogove ze zvukovky signalovym kablem do integrovanyho zesiku signal a odtud vykonovej reprokabel do pasivnich monitoru. Analogicky s aktivnima monitorama bys to mel zvukovka -> analogove signal do regulatoru -> regulator -> analogove signal do beden ->aktivni monitory. Rvat to nekam optikou je dobry pokud potrebujes bypasovat prevodnik ve zvukovce a dovest digitalni signal do nejakyho recievru nebo neceho podobnyho co ma lepsi D/A.

    Citace Původně odeslal Commander Zobrazit příspěvek
    EDIT: jinak mam kossy porta pro, ja fakt nejsem audiofil, chci proste poslouchat kvalitne u kompa, to je vsechno...
    Tak tohle jsem pred pul rokem tvrdil taky. Pak jsem to zacal prilis moc studovat a uz v tom litam.
    Abit IP35PRO || C2D E8400 || Corsair Twin2X2048-6400C4 || Zotac 8800GTS 512 || Seasonic S12-650 || Raptor 300GB w SILENTMAXX silencer
    Eizo S1910 || TERRATEC Cinergy 2400i DT || Logitech diNovo Media Desktop w MX1000 || hp LaserJet 1015
    E-MU 1212M || Myryad MI120 || Adam HM1 || CORDA HEADFIVE #470 || Sennheiser HD-650
    Neumím mluvit vznešeně, ale problémy dvou malých lidí jsou v tomhle bláznivém světě jen hromádkou fazolí. ~Dr. G. House~

  19. #19

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Citace Původně odeslal Camill Zobrazit příspěvek
    Komp pouzivam na zpusob multifunkcniho prehravace. D/A prevodniky v EMU1212m jsou na tom dost dobre, byl by hrich je nevyuzit. Cili jedu analogove ze zvukovky signalovym kablem do integrovanyho zesiku signal a odtud vykonovej reprokabel do pasivnich monitoru. Analogicky s aktivnima monitorama bys to mel zvukovka -> analogove signal do regulatoru -> regulator -> analogove signal do beden ->aktivni monitory. Rvat to nekam optikou je dobry pokud potrebujes bypasovat prevodnik ve zvukovce a dovest digitalni signal do nejakyho recievru nebo neceho podobnyho co ma lepsi D/A.
    Co toto? (btw dalsi hnusna krabice na stole, to mam radost)
    http://shop.mediaport.cz/product_inf...ts_id=52172710


    Citace Původně odeslal Camill Zobrazit příspěvek
    Tak tohle jsem pred pul rokem tvrdil taky. Pak jsem to zacal prilis moc studovat a uz v tom litam.
    asi jako kdyz jsem se zacal zajimat o hodinky... Je to jako nemoc
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  20. #20

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    no ta krabicka mediaport..vypada hezky a nema krom sluchatek nic aktivniho co by mrsilo signal cestou))) navic jdes rozumnejsi cestou nez u hodinek a dopredu vybiras a volis dobre komponenty...takze tady zase nezahucis tolik co ja..ja si zvuk kupoval a prodaval s prodelkem...buhvijak dlouho, nez sem udelal rozumnej memu uchu a egu lahodici nakup.)))) takze bedny a karta jsou temer jasny..mne u aktivu vzdycky vadil, fakt, ze k nim musim tahat o kabel a zasuvku navic, ale jinak balada tva volba...a ke krabicce bud trosku v pohode a za ty penize i se sluchatkacem ji vem a otestni...vyhazovat dalsi penize potom muzes vzdycky..ale v te cenove relaci by mohla byt uz trosku slusna.
    Naposledy upravil uberguru; 26.03.2007 v 19:51.
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

  21. #21

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    sorry za technickou, ale muzu se prosim optat, co ma spolecneho hlasitost zvukovky a bitrate? Patrne se jedna o preklep, nebo to je mysleno jinak.

    Citace Původně odeslal Commander Zobrazit příspěvek
    Trosku technicka - ted jsem cetl ze softwarovym snizovanim hlasitosti se degraduje kvalita zvuku (nizsi bitrate) a ze je vhodne pouziti externiho ovladace hlasitosti.. Je to tak zhavy?
    Naposledy upravil Petrik; 27.03.2007 v 00:37.
    desktop: i5-2500K@3700MHz, MSI P67A-C43-B3, 2x4GB Kingston Value, Sapphire 5850 Xtreme 1GB 850/1100, 2xWD10EALX fake RAID-1, LG W2600HP-BF S-IPS,Razer DiamonBack, Seasonic SS-400ET-F3, Windows 7 x64 SP1 + ubuntu x64
    notebook: IBM T41p, 1.7 Pentium M, 14" 1400x1050, 1.5GB RAM, 40GB 4200r, Ubuntu 9.04
    ultraportable: IBM X41, 12" XGA 1.5GHz Dothan, 2GB RAM, 32GB CF Pretec 233x SSD, Ubuntu 9.10
    repro: Teufel Concept E Magnum PE 5.1

  22. #22

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Citace Původně odeslal Petrik Zobrazit příspěvek
    sorry za technickou, ale muzu se prosim optat, co ma spolecneho hlasitost zvukovky a bitrate? Patrne se jedna o preklep, nebo to je mysleno jinak.


    víc ti řekne asi někdo chytřejší...

    EDIT: kde koupit? vim o audioteku v brne, audiopru a prodance v praze...
    Naposledy upravil Commander; 27.03.2007 v 12:13.
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  23. #23

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Aha, takze ne bitrate, ale bitova hloubka...no to uz je o neco lepsi. Autor tech prispevku zrejmne predpoklada, nebo to vi jiste, ze se SW regulace urovne hlasitosti provadi skutecne SW, tedy digitalnim prepoctem a s tim souvisejici degradaci. Ja bych spise ocekaval, ze alespon master vystup bude regulovan analogove, neboli ze se bude pomoci SW regulovat zesileni analogove casti. Jak to je ale netusim....

    Citace Původně odeslal Commander Zobrazit příspěvek


    víc ti řekne asi někdo chytřejší...

    EDIT: kde koupit? vim o audioteku v brne, audiopru a prodance v praze...
    desktop: i5-2500K@3700MHz, MSI P67A-C43-B3, 2x4GB Kingston Value, Sapphire 5850 Xtreme 1GB 850/1100, 2xWD10EALX fake RAID-1, LG W2600HP-BF S-IPS,Razer DiamonBack, Seasonic SS-400ET-F3, Windows 7 x64 SP1 + ubuntu x64
    notebook: IBM T41p, 1.7 Pentium M, 14" 1400x1050, 1.5GB RAM, 40GB 4200r, Ubuntu 9.04
    ultraportable: IBM X41, 12" XGA 1.5GHz Dothan, 2GB RAM, 32GB CF Pretec 233x SSD, Ubuntu 9.10
    repro: Teufel Concept E Magnum PE 5.1

  24. #24

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    Citace Původně odeslal Petrik Zobrazit příspěvek
    Aha, takze ne bitrate, ale bitova hloubka...no to uz je o neco lepsi. Autor tech prispevku zrejmne predpoklada, nebo to vi jiste, ze se SW regulace urovne hlasitosti provadi skutecne SW, tedy digitalnim prepoctem a s tim souvisejici degradaci. Ja bych spise ocekaval, ze alespon master vystup bude regulovan analogove, neboli ze se bude pomoci SW regulovat zesileni analogove casti. Jak to je ale netusim....
    tak uz mi to bylo vysvetleno lepe...
    Z vystupu jde porad sum, pokud snizuju hlasitost tak tim se zvysuje pomer sumu vuci chtenemu signalu (sw reseni).
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  25. #25

    Standardní Re: Aktivní monitory cca 15k + zvukovka

    v audiopru ti to daj na pult na osobku - brno a audiotek je prima..ale asi jen posta..otazka co ti vyhovuje.
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Jak zapojit aktivni monitory + sub na 5.1 zvukovku
    Založil Camill v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 17
    Poslední příspěvek: 28.09.2006, 00:58

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •