Výsledky 1 až 1 z 1

Téma: Pinnacle 11 a mix mono na stereo

  1. #1
    Member Avatar uživatele Heady
    Založen
    12.10.2005
    Bydliště
    Ostrava
    Věk
    40
    Příspěvky
    471
    Vliv
    241

    Unhappy Pinnacle 11 a mix mono na stereo

    Zdravim,
    Omlouvam se za stupidni dotaz, ale nez se pustim do barbarskeho reseni, tak doufam ze mi nekdo poradi
    O co jde. Nahraval jsem dneska rozhovor pres klasickou miniDV kamerku do ktere jsem mel zapojen pres 3,5 jack mikrofon. Vsechno je ok, super, bajecne az na to, ze zvuk je nahran v monu. Myslel jsem si, ze Pinnacle "nejak" rozmixne zvuk mono na stereo a bude to ok. Bohuzel nestalo se tak. Zvuk je i pres nastaveni stereo pri tvorbe videa stale v mono.
    Napadlo mne jedine barbarske a urcite debilni reseni a to pres Audacity a fci "what u here" nahrat zvuk monu, pak ho rozlozit na stereo a levy kanal zkopirovat do praveho. To se mi ale jevi podobne chytre, jako se drbat na levem uchu pravou rukou Nevi nekdo jak pinnacle prinutit mono zvuk pustit pri tvorbe videa jako stereo ? diky moc za pomoc.

    Heady

    P.S.
    Tak jsem to udelal pres Audacity a je klid
    Naposledy upravil Heady; 14.06.2007 v 22:19.
    NTB: FSC ESPRIMO Mobile V5505 | Genius SP-HF 2000X | Logitech MX518 Gaming-Grade Optical Mouse | Logitech UltraX | UPC 10M | Ferguson D-880HX | Xkrabice 360 Arcade, 20 GB HDD, 2x white wireless controller - Philips 32PFL7562D/10 via HDMI

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Stereo na mono bridge
    Založil Troy-C v sekci fóra Elektronika a bastlení
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 09.01.2005, 21:26
  2. Odešlo chlazení na GF3Ti500 - jaké nové ??
    Založil pinky v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 07.01.2003, 19:22

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •