Výsledky 1 až 21 z 21

Téma: Ideální MP3 přehrávač

  1. #1

    Standardní Ideální MP3 přehrávač

    Zdravim,

    ptám, zda-li existuje přehrávač MP3 (program pro Windows), kterej by uměl následující věci:

    Nativní podpora cue souborů (jako má Foobar)
    Podpora dockování (jako má Winamp5)
    Aby to vypadalo k světu (Foobar by nebyl zásadní problém, ale nějak mi nesedí)

    + podpora pro zvukový formáty (mp3, ogg, wma, musepack, ape, wav, aiff, popřípadě nějaký exotický..)

    A teď otázka do davu: Existuje něco takovýho vůbec?

    Sice bych se moch prohrabávat tunama (většinou uplně na nic) přehrávačema, ale to by zabralo zbytečně moc času. Proto se ptám, jestli někdo nepoužívá něco "co je lepší než Foobar a Winamp dohromady"

    Dikes
    ...všechno lze nějak udělat, otázkou je jak...

  2. #2

    Standardní

    čéče, neznám nic lepšího, než winamp.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele pYr0
    Založen
    15.03.2003
    Bydliště
    Senica-Záhorie
    Věk
    34
    Příspěvky
    985
    Vliv
    268

    Standardní

    JetAudio
    X2 6000+@3420Mhz(228x15)1.45V,BOX+Windtunnel,MSI K9A2 Platinium V2, 2x2GB A-DATA Vitesta 4-4-4-12, Gainward 4870 790/1063, Corsair 750W TXEU
    Acer Travelmate 4102WLMi: Centrino 1.73Ghz, 1.25GB RAM, ATI X700, 120GB Samsung, Debian lenny

  4. #4

    Standardní

    No, lepší než Foobar2000 asi budeš těžko hledat ten "nijaký" vzhled se dá vylepšit BACON pluginem na podporu AVS z WinAmpu. Podle mě u zvukového přehrávače je důležitější co a jak umí, a ne jak vypadá Navíc jako jediný (co jsem zkoušel x přehrávačů...) umí BEZCHYBNĚ odstranit mezery mezi skladbami (Gap killer), např. u koncertu.
    Middletower Thermaltake Armor Jr. VC3000SNA + ENERMAX INFINITY 720W, Asus P5K Deluxe/WIFI-AP, Intel C2D E6850 + Noctua NH-U12F, Kingston 2x2GB DDR2, 2x Seagate Barracuda ST3500630NS 500GB, Asus EN8800GTS/640MB, Creative X-Fi Platinum Fatal1ty, LG SuperMulti GSA-H42L, EIZO S1911SH-GY

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    čéče, neznám nic lepšího, než winamp.
    moje řeč

  6. #6

    Standardní

    Jasný, ale vzhled programu tak trochu souvisí i s user-friendly rozhraním, což se mi u Foobaru nějak nezamlouvá (řeknu to jinak, prostě sem hnusnej Winampař ) Ale stejně, jako sem přešel z IE na FF/Operu, OE na FB, tak chci taky vyjít z mainstreamu )

    Víceméně chci jít za lepším, ale ono to je tak trochu problémek.

    Jinak Foobar vůbec nezatracuju, dycky čas od času mu dám zase šanci Ale všim sem si, že má problém s cue souborama, protože používá název souboru uvedenej v souboru a ne jako mp3cue do Winampa, kterej pouze požaduje, aby se cue menoval stejně jako ta Mp3.

    No nic, jdu zkusit zase
    ...všechno lze nějak udělat, otázkou je jak...

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal Gappa
    Jasný, ale vzhled programu tak trochu souvisí i s user-friendly rozhraním, což se mi u Foobaru nějak nezamlouvá (řeknu to jinak, prostě sem hnusnej Winampař ;D ) Ale stejně, jako sem přešel z IE na FF/Operu, OE na FB, tak chci taky vyjít z mainstreamu :-))

    Víceméně chci jít za lepším, ale ono to je tak trochu problémek.

    Jinak Foobar vůbec nezatracuju, dycky čas od času mu dám zase šanci :-) Ale všim sem si, že má problém s cue souborama, protože používá název souboru uvedenej v souboru a ne jako mp3cue do Winampa, kterej pouze požaduje, aby se cue menoval stejně jako ta Mp3.

    No nic, jdu zkusit zase :-)
    ja na foobar mozno prejdem ked uz bude konecne vediet ovladat hlasitost kolieskom mysi tak ako winamp a celkovo je dost user-unfriendly oproti winamp...

    len tak informativne ked sme v tych programoch, na co si to presiel z toho OE, FB mi jaksi nic nehovori? na F ma napada len vyborny FoxMail ktory sa uz moze zrovnavat s The Bat a nie low end OE/TB (medzi ktorymi btw. nevidim ziadny rozdiel a nechapem uzivatelov prechadzajucich z OE na TB)
    Markoff
    Dennik z Ciny a jemu predchadzajuci trip po Azii 2010-2011

  8. #8
    Senior Member VIP Avatar uživatele DeeKay
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    PHA
    Příspěvky
    3 344
    Vliv
    301

    Standardní

    panove vyzkousejte foo_looks 2.1 a k tomu foo pilot...

    foo looks vam vytvori nove skinovatelne okno (pro winampare jsou k mani i skiny co vypadaj jak winamp), ve foobaru nastavite aby se minimalizoval do traye, to provedete (bude videt jen foo pilot okno) a zavirat ho budete pravyzm mysitkem na jeho ikonu v Trayi a Close... tim se pri pristi session hlavni okno otevre taktez minimalizovane

    Nektery skiny maji i na zavirani klasickej krizek v rohu takze pohoda

    no a ve foo pilotu funguje ovladani hlasitosti mysi....
    wrxtation: Intel Q9550@3.6G, Noctua UH-12P, 4GB OCZ LV RAM, Gigabyte EP45-UD3P, Powercolor HD5850 PCS+ 1GB, 1TB WD BLACK, .64TB WD Blue, Lian-Li PC-P50B (silenced), Scythe ESI Juli@, Gilmore Headamp, Sennheiser HD580, NEC 2090UXi-BK, HP LP2065, Wacom Graphire4, Logitech G15, Logitech G5...etc, Win XP Pro
    mobile:
    Lenovo Thinkpad R61 14", C2D T7250, 2GB RAM, GMA X3100, .5TB WD Blue, Echo Indigo PCMCIA, Sennheiser PX100, Ubuntu 9.10

    CUT ME AND I'D BLEED IMPERIAL BLUE...

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal Markoff
    Citace Původně odeslal Gappa
    Jasný, ale vzhled programu tak trochu souvisí i s user-friendly rozhraním, což se mi u Foobaru nějak nezamlouvá (řeknu to jinak, prostě sem hnusnej Winampař ) Ale stejně, jako sem přešel z IE na FF/Operu, OE na FB, tak chci taky vyjít z mainstreamu )

    Víceméně chci jít za lepším, ale ono to je tak trochu problémek.

    Jinak Foobar vůbec nezatracuju, dycky čas od času mu dám zase šanci Ale všim sem si, že má problém s cue souborama, protože používá název souboru uvedenej v souboru a ne jako mp3cue do Winampa, kterej pouze požaduje, aby se cue menoval stejně jako ta Mp3.

    No nic, jdu zkusit zase
    ja na foobar mozno prejdem ked uz bude konecne vediet ovladat hlasitost kolieskom mysi tak ako winamp a celkovo je dost user-unfriendly oproti winamp...

    len tak informativne ked sme v tych programoch, na co si to presiel z toho OE, FB mi jaksi nic nehovori? na F ma napada len vyborny FoxMail ktory sa uz moze zrovnavat s The Bat a nie low end OE/TB (medzi ktorymi btw. nevidim ziadny rozdiel a nechapem uzivatelov prechadzajucich z OE na TB)
    to nic, to se jenom lamka přepsala Jasný, že Thunderbird (nějak to mam s těma "ptákama" popletený, omylem se mi tam dostala zkratka na FireBird (FF mam na mysli, ne tu DB )

    Jinak se mi nějak nedaří přejít z TB 0.8 na 0.9, furt mi to tam něco šaší. Takový problémy sem s OE neměl, protože žádný nový verze nejsou

    2 DeeKay: zkusim, podívám
    ...všechno lze nějak udělat, otázkou je jak...

  10. #10

    Standardní

    Mě by zajímalo, jestli existuje nějaký plugin pro Musepack a Oggvorbis do Winampu, který by uměl přehrávat líp tyto soubory než oficiální pluginy. Když si totiž pustím něco ve foobaru tak to hraje líp než ve winampu, zdá se mi že winamp tam dává hodně výšek a míň basů.

  11. #11

    Standardní

    on je totiz WinAmp celkom degradator hudby a obecne je nic moc ked ti ide o kvalitu a moznosti... foobar2000 all the way!
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  12. #12

    Standardní

    Citace Původně odeslal MadCap
    on je totiz WinAmp celkom degradator hudby a obecne je nic moc ked ti ide o kvalitu a moznosti... foobar2000 all the way!
    Jde o to, že jsem si dost zvykl na plugin, který mi v Trillianu zobrazoval okýnko s tím co zrovna hraje a taky šel přes Trillian ovládat. Neexistuje teda i něco podobného co by podporovalo foobar?

  13. #13

    Standardní

    si najdi, pluginov je jak nasra.nych, ja pouzivam info plugin AMIP ale to neni na ovladanie, na to su globalne skratky
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  14. #14

    Standardní re:

    Zkousel jsem Foobar s tema pluginama, co radil DeeKay, ale jaksi jsem neuspel - porad to hazelo nejaky errory, jeste se nato podivam. Zkousel tady nekdo uz zmineny JetAudio popr. zcela neznamy Quintessential player?

    BTW, ne ze bych si potrpel na barvicky a na vzhled, ale myslim, ze tenhle skin ma neco do sebe. Pro Winampa taky mluvi podpora ze strany jinych programku (Miranda, Trillian, DC...) a samozrejme user-friendly.

    Je ten zvukovy rozdil hodne podstatny? (momentalne nemam k dispozici neco natolik kvalitniho, aby se na tom daly testovat rozdily v sw mp3 prehravacich )

    ::EDIT::btw, skin na QEP
    War. War never changes.

  15. #15
    Moderátor Avatar uživatele wong
    Založen
    08.11.2002
    Bydliště
    Brno
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 452
    Vliv
    296

    Standardní

    mne foobar maximalne vyhovuje, jenom mi vadi, ze neni verze pro linux - to mi tam opravdu chybi

    ale taky zkusim mrknout na ty pluginy co rikal deekay

  16. #16

    Standardní

    nieje vyvoj foobaru uz ukonceny? Uz dlho som totiz nevidel novu verziu
    P4-520 (NW - 2800 MHz) - AC Super Silent 4 Ultra TC /// Radeon 9600PRO 128MB - AC ATI Silencer 2 /// Corsair 1GB 400MHz /// MSI - MS-6742, 865PE Neo /// Creative X-FI XtremeMusic /// Maxtor 7200rpm, 80GB, 8MB // WD 120GB, 2MB

  17. #17

    Standardní

    Citace Původně odeslal SAPiD
    nieje vyvoj foobaru uz ukonceny? Uz dlho som totiz nevidel novu verziu
    Neni ukonceny
    IBM X60

  18. #18

    Standardní

    Citace Původně odeslal player1
    Citace Původně odeslal SAPiD
    nieje vyvoj foobaru uz ukonceny? Uz dlho som totiz nevidel novu verziu
    Neni ukonceny
    Naopak, nekdy ke konci kvetna vysla 0.9 beta.
    Staci se podivat na jejich stranky http://www.foobar2000.org/ , ale stejne, muze byt jeste neco lepsiho?

    Fanless Experiment || Gigabyte Z77-DS3H | Intel i5-3570K | Thermalright HR-02 | 16G DDR3 | Sapphire HD 7750 Ultimate | Crucial M4 256GB | Seasonic X-400FL | Fractal Define R4
    Dell D430 || i945G | C2D 1.2G ULV | 2G DDR2 533 | GMA950 | 12" 1280x800 | 80G 4k2 | 802.3ab | 802.11g | 802.15.1 | HSDPA | Windows 7 x64
    Storage || i965G | E2200 | 4G DDR2 | RAID5 6x Samsung HD154UI 1.5TB - ~7TiB | 802.3ab ...powered by Ubuntu Server x64
    Accessories || E-MU Tracker Pre USB 2.0 | Meier Corda Headsix | Sony MDR-CD470 | Pioneer A-204R | Tesla ARS 9218 32 | LG 32LD350

    "Music is essentially useless, as life is." George Santayana


  19. #19

    Standardní

    ked uz sme pri tom foobare, viete niekto ako ulozit naraz vsetky playlisty co mam pootvarane v zalozkach?

    EDIT:
    Tak som stiahol tu 0.9 beta 5 a nevidim ziadne zmeny. Nepoznate link na changelist?
    P4-520 (NW - 2800 MHz) - AC Super Silent 4 Ultra TC /// Radeon 9600PRO 128MB - AC ATI Silencer 2 /// Corsair 1GB 400MHz /// MSI - MS-6742, 865PE Neo /// Creative X-FI XtremeMusic /// Maxtor 7200rpm, 80GB, 8MB // WD 120GB, 2MB

  20. #20

    Standardní

    Citace Původně odeslal SAPiD
    ked uz sme pri tom foobare, viete niekto ako ulozit naraz vsetky playlisty co mam pootvarane v zalozkach?

    EDIT:
    Tak som stiahol tu 0.9 beta 5 a nevidim ziadne zmeny. Nepoznate link na changelist?
    http://www.hydrogenaudio.org/forums/...howtopic=34215
    Ja ten novej ani nezkousel po te, co jsem se dozvedel, ze tam nefunguji stare pluginy.

    Fanless Experiment || Gigabyte Z77-DS3H | Intel i5-3570K | Thermalright HR-02 | 16G DDR3 | Sapphire HD 7750 Ultimate | Crucial M4 256GB | Seasonic X-400FL | Fractal Define R4
    Dell D430 || i945G | C2D 1.2G ULV | 2G DDR2 533 | GMA950 | 12" 1280x800 | 80G 4k2 | 802.3ab | 802.11g | 802.15.1 | HSDPA | Windows 7 x64
    Storage || i965G | E2200 | 4G DDR2 | RAID5 6x Samsung HD154UI 1.5TB - ~7TiB | 802.3ab ...powered by Ubuntu Server x64
    Accessories || E-MU Tracker Pre USB 2.0 | Meier Corda Headsix | Sony MDR-CD470 | Pioneer A-204R | Tesla ARS 9218 32 | LG 32LD350

    "Music is essentially useless, as life is." George Santayana


  21. #21

    Standardní

    XMPLAY > http://www.un4seen.com/

    S tymto skinom



    Odporucam.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •