Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 71

Téma: eMULEujete ? obsahlejsi nez DC a BitTorrent dohromady? :)

  1. #1

    Standardní eMULEujete ? obsahlejsi nez DC a BitTorrent dohromady? :)

    Tato sit je lepsi nez BiTorrent a to z prosteho duvodu, a to, ze je tu jednoduse mnohem dyl 500-3000 zdroju na jeden soubor je vazne podstatny rozdil
    Nevyhoda ovsem je ze musite dost uploadovat abyjste dostali dobre pozice v cekacich od ostatnich uzivatelu
    Nicmene i tak, popularni software lze sosat i na maximum rychlosti linky kdyz to nechate bezet par dni

    pozn. ja pouzivam eMule klienta od LSD
    "Ad Astra Per Aspera"

  2. #2

    Standardní

    Takže já jedu přes BlackHand drze se přiznávám

  3. #3

    Standardní Re: eMULEujete ? obsahlejsi nez DC a BitTorrent dohromady? :

    Citace Původně odeslal EllE
    Tato sit je lepsi nez BiTorrent a to z prosteho duvodu, a to, ze je tu jednoduse mnohem dyl 500-3000 zdroju na jeden soubor je vazne podstatny rozdil
    Nevyhoda ovsem je ze musite dost uploadovat abyjste dostali dobre pozice v cekacich od ostatnich uzivatelu
    Nicmene i tak, popularni software lze sosat i na maximum rychlosti linky kdyz to nechate bezet par dni

    pozn. ja pouzivam eMule klienta od LSD
    Ale prosím tě, EMULE je pro lamy, bittorrent možná nemá tolik mirrorů, ale když jsem něco sosal já, tak to šlo velmi rychle a nemusel jsem čekat než se dostanu na řadu, ne každý chce čekat týden než něco stáhne.
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  4. #4

    Standardní Re: eMULEujete ? obsahlejsi nez DC a BitTorrent dohromady? :

    Citace Původně odeslal Spajdr
    Citace Původně odeslal EllE
    Tato sit je lepsi nez BiTorrent a to z prosteho duvodu, a to, ze je tu jednoduse mnohem dyl 500-3000 zdroju na jeden soubor je vazne podstatny rozdil
    Nevyhoda ovsem je ze musite dost uploadovat abyjste dostali dobre pozice v cekacich od ostatnich uzivatelu
    Nicmene i tak, popularni software lze sosat i na maximum rychlosti linky kdyz to nechate bezet par dni

    pozn. ja pouzivam eMule klienta od LSD
    Ale prosím tě, EMULE je pro lamy, bittorrent možná nemá tolik mirrorů, ale když jsem něco sosal já, tak to šlo velmi rychle a nemusel jsem čekat než se dostanu na řadu, ne každý chce čekat týden než něco stáhne.
    Na Bittorrentech zatim je absolutni minimum veci... v siti ed2k jsou miliony souboru vseho moznyho, takze to vubec nesrovnavej.
    "Ad Astra Per Aspera"

  5. #5

    Standardní

    Zkousel nekdo se pripojit na Kademlia sit ? kde je seznam aktualnich IPcek ?
    "Ad Astra Per Aspera"

  6. #6

    Standardní Re: eMULEujete ? obsahlejsi nez DC a BitTorrent dohromady? :

    Citace Původně odeslal EllE
    Citace Původně odeslal Spajdr
    Citace Původně odeslal EllE
    Tato sit je lepsi nez BiTorrent a to z prosteho duvodu, a to, ze je tu jednoduse mnohem dyl 500-3000 zdroju na jeden soubor je vazne podstatny rozdil
    Nevyhoda ovsem je ze musite dost uploadovat abyjste dostali dobre pozice v cekacich od ostatnich uzivatelu
    Nicmene i tak, popularni software lze sosat i na maximum rychlosti linky kdyz to nechate bezet par dni

    pozn. ja pouzivam eMule klienta od LSD
    Ale prosím tě, EMULE je pro lamy, bittorrent možná nemá tolik mirrorů, ale když jsem něco sosal já, tak to šlo velmi rychle a nemusel jsem čekat než se dostanu na řadu, ne každý chce čekat týden než něco stáhne.
    Na Bittorrentech zatim je absolutni minimum veci... v siti ed2k jsou miliony souboru vseho moznyho, takze to vubec nesrovnavej.
    tak pokud hledáš staré věci, tak je lepší Emule, ale na bit torrent máš hned vše nového co vyšlo, na emule to nemáš hned ani náhodou. Co se týče novinek tak bit torrent je bezkonkurenčně nejlepší.
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  7. #7

    Standardní Re: eMULEujete ? obsahlejsi nez DC a BitTorrent dohromady? :

    Citace Původně odeslal Spajdr
    Citace Původně odeslal EllE
    Citace Původně odeslal Spajdr
    Citace Původně odeslal EllE
    Tato sit je lepsi nez BiTorrent a to z prosteho duvodu, a to, ze je tu jednoduse mnohem dyl 500-3000 zdroju na jeden soubor je vazne podstatny rozdil
    Nevyhoda ovsem je ze musite dost uploadovat abyjste dostali dobre pozice v cekacich od ostatnich uzivatelu
    Nicmene i tak, popularni software lze sosat i na maximum rychlosti linky kdyz to nechate bezet par dni

    pozn. ja pouzivam eMule klienta od LSD
    Ale prosím tě, EMULE je pro lamy, bittorrent možná nemá tolik mirrorů, ale když jsem něco sosal já, tak to šlo velmi rychle a nemusel jsem čekat než se dostanu na řadu, ne každý chce čekat týden než něco stáhne.
    Na Bittorrentech zatim je absolutni minimum veci... v siti ed2k jsou miliony souboru vseho moznyho, takze to vubec nesrovnavej.
    tak pokud hledáš staré věci, tak je lepší Emule, ale na bit torrent máš hned vše nového co vyšlo, na emule to nemáš hned ani náhodou. Co se týče novinek tak bit torrent je bezkonkurenčně nejlepší.
    no to si mimo
    GoldEsel a podobne stranky.. vsetko tam najdes...AJ NAJNOVSIE VECI.
    napr. Michael Jackson - Not Guilty Mix (najnovsi mix) bitorrente vobec neni....

  8. #8
    Banned mince Avatar uživatele Nigga
    Založen
    14.12.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    40
    Příspěvky
    335
    Vliv
    0

    Standardní

    eMule som pouzil raz z nudze, potreboval som stiahnut cosi na vyskusanie, ale uz nikdy viac. Najde mi to par stoviek sources na dany subor, ale to je tak vsetko, mozem cakat X hodin a vacsinou to ide aj tak pomaly.
    Ano mam pomaly upload vzhladom na download, ale to ma asi takmer kazdy.
    Rozhodne sa to nevyrovna Bittorrentu, kde nieco necham aj seedovat po tom co to stiahnem, lebo sa mi ta siet paci proste, nie ako eMule, ktory ma akurat tak "mierne rozladil".

    Aj obycajne DC je lepsie ako Kazaa/eMule a podobne blbosti dokopy.

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal Nigga
    eMule som pouzil raz z nudze, potreboval som stiahnut cosi na vyskusanie, ale uz nikdy viac. Najde mi to par stoviek sources na dany subor, ale to je tak vsetko, mozem cakat X hodin a vacsinou to ide aj tak pomaly.
    Ano mam pomaly upload vzhladom na download, ale to ma asi takmer kazdy.
    Rozhodne sa to nevyrovna Bittorrentu, kde nieco necham aj seedovat po tom co to stiahnem, lebo sa mi ta siet paci proste, nie ako eMule, ktory ma akurat tak "mierne rozladil".

    Aj obycajne DC je lepsie ako Kazaa/eMule a podobne blbosti dokopy.
    To je dobre, ty se zenes do softu o kerym nic nevis a pak ho kritizujes za jeho primarni funkce. Jak tyto site funguji naleznes v tomto threadu, takze staci nejdriv cist a pak teprve strilet.
    "Ad Astra Per Aspera"

  10. #10

    Standardní

    Citace Původně odeslal EllE
    Citace Původně odeslal Nigga
    eMule som pouzil raz z nudze, potreboval som stiahnut cosi na vyskusanie, ale uz nikdy viac. Najde mi to par stoviek sources na dany subor, ale to je tak vsetko, mozem cakat X hodin a vacsinou to ide aj tak pomaly.
    Ano mam pomaly upload vzhladom na download, ale to ma asi takmer kazdy.
    Rozhodne sa to nevyrovna Bittorrentu, kde nieco necham aj seedovat po tom co to stiahnem, lebo sa mi ta siet paci proste, nie ako eMule, ktory ma akurat tak "mierne rozladil".

    Aj obycajne DC je lepsie ako Kazaa/eMule a podobne blbosti dokopy.
    To je dobre, ty se zenes do softu o kerym nic nevis a pak ho kritizujes za jeho primarni funkce. Jak tyto site funguji naleznes v tomto threadu, takze staci nejdriv cist a pak teprve strilet.
    Pro Mulu je dobré mít vyhrazený celý jeden počítač, má velké nároky. Přenosy dat jsou řízeny na základě poměrů, takže když hodně stahujete, tak Vás znevýhodňuje.

  11. #11

    Standardní

    emulu pouzivam,ale stve me ze ji musim vypinat kdyz parim pres net..tak nejak drbe pingy
    https://www.zvirecitricka.cz - obchod s tričky a jiným zbožím se zvířecími motivy
    https://www.litho.cz/ - kása světla a stínu, lithophane, noční světla

  12. #12

    Standardní

    eMule musi ist non-stop! tak sa stym da stiahnut daco...
    bitorrent&kazaa je good preto,bo hned zacne stahovat, ale je tam VELMI malo veci! na emule je najviac!
    na bitorrent som vobec nenasiel link na A-Team DVD Rip (serial), ale na eMule v pohode.... je tam aj fake control.... (emuleplus), file comment< najlepsia vecicka...

  13. #13

    Standardní

    jj ty komentare sou dobra vec,me bezi skoro furt,nekdy hraju dod a to ji proste vypnout musim
    https://www.zvirecitricka.cz - obchod s tričky a jiným zbožím se zvířecími motivy
    https://www.litho.cz/ - kása světla a stínu, lithophane, noční světla

  14. #14

    Standardní

    Citace Původně odeslal Wolferine
    jj ty komentare sou dobra vec,me bezi skoro furt,nekdy hraju dod a to ji proste vypnout musim
    No a proc externe neomezis upload a download ? ono neni dobre to cele zastavovat, protoze se smazes z front a priste musis vse absolvovat znova.
    "Ad Astra Per Aspera"

  15. #15

    Standardní

    nejde o kapacitu linky,ta yb stihala,jde o to ze mi to kur*wi pingy
    https://www.zvirecitricka.cz - obchod s tričky a jiným zbožím se zvířecími motivy
    https://www.litho.cz/ - kása světla a stínu, lithophane, noční světla

  16. #16

    Standardní

    Citace Původně odeslal Wolferine
    nejde o kapacitu linky,ta yb stihala,jde o to ze mi to kur*wi pingy
    Zalezi asi na typu pripojeni, protoze na me priblble ADSL parit jde ikdyz sosas s prislusnym omezenim.
    "Ad Astra Per Aspera"

  17. #17

    Standardní

    kabelovka-chello
    bez emuly pingy kolem 50
    s emulou kolem 300 a vic(jednou i 1000)
    https://www.zvirecitricka.cz - obchod s tričky a jiným zbožím se zvířecími motivy
    https://www.litho.cz/ - kása světla a stínu, lithophane, noční světla

  18. #18

    Standardní

    Citace Původně odeslal Wolferine
    kabelovka-chello
    bez emuly pingy kolem 50
    s emulou kolem 300 a vic(jednou i 1000)
    Kabelovka to ma resene asi jinak... zkus ale nastavit upload s downloadem treba na 1KBs a uvidis zdali to blbne pokud si to teda uz nezkousel.
    "Ad Astra Per Aspera"

  19. #19
    Junior Member
    Založen
    08.01.2004
    Bydliště
    Brňov, častěji Brno
    Příspěvky
    90
    Vliv
    248

    Standardní

    mno ja sem stahoval pomoci Audiognome, ted mam soulseek. Pokud se dobre pamatuju tak Audiognome pripojene na cca 100 serverech vykazovalo 1 400 000 GB. Pravda pak to bralo asi 50MB v ram a stejne tak ve swapu. Cekani na soubor nebyl problem, ale kdyz pak od jiste verze nebylo resume a incompletes tak sem se na to vykaslal. Jinak sem ho pouzival ud dob kdy jeste jel stary Napster.
    1. Abit BE6, i440BX, Celeron566@850 256MB PC133SDRAM, KyroII4500 TV out, Seagate Medailist 13GB
    2. Asus PC-DL Deluxe dual socket603, i875P, 2x Xeon 2.4@2,65GHz, Arctic Cooling SP5-8ID2E-OL, 1GB ram, Seagate BAR V 80GB, SB Live 5.1

  20. #20

    Standardní

    no a toto je co v bitorrent> [02/09 03:02 PM] [Jay-Z - Encore [Kobra]]: A Piece Failed Hash Check, Re-downloading It
    [02/09 03:02 PM] [The A-Team S02E19 - Chopping Spree - PAL VCD.mpg]: A Piece Failed Hash Check, Re-downloading It
    [02/09 03:02 PM] [Jay-Z - Encore [Kobra]]: A Piece Failed Hash Check, Re-downloading It
    [02/09 03:02 PM] [Jay-Z - Encore [Kobra]]: A Piece Failed Hash Check, Re-downloading It
    tolko fake-ov je na bitorrente?
    Jay-Z - Encore [Kobra] < na tento file uz mam 236,6% progress! to ako funguje na emule bolo max. niekolko MB corrupted part, ale nie cely subor dvakrat!

  21. #21

    Standardní

    sem tam se stane ze se nejaky kus dilu zahodi.... napr stahujes od nekoho dil a tomu to spadne.... ale z 1,4GB je zahozeno maximum 20MB... takze to vubec nevadi...... a pokud je neco na BT a to stejne je na Emule.... tak je pokazde lepsi to stahovat pres BT, protoze to umi vytizit linku a zas tak moc nepotrebujes upload jako u emule..... takze BT rulez.. jinak best klient AZUREUS-java jadro
    CPU X2 4200+@2.92Ghz 1.375V Toledo + AC Freezer64 PRO MB ASUS A8N-E RAM 4x512 500 3-4-4-7-2T@450 VGA HIS X1800GTO@XT iceQ3@720/1480ZDROJ Seasonic SS-600HT 600W STORAGE Hitachi T7k250 250GB + 7K250 160GB@AAM SOUND CREATIVE X-Fi X-Treme Music + P580 5.1 DVD-RW LG GSA-H42L MONITOR Samsung 22" 2232BW MOUSE Mx310 500Hz MOD NET Hlucin.net WiFi 5Ghz 10MB/2MB/10ms/NO FUP

  22. #22

    Standardní

    Pokud se nepletu, tak na bittorent se musi stahovat .torrent soubory. Chapu, ze se daji najit na anime fansuby a podobny veci, ale na nejaky normalni veci sem je nikde nevidel.

  23. #23

    Standardní

    Citace Původně odeslal xilla001
    Pokud se nepletu, tak na bittorent se musi stahovat .torrent soubory. Chapu, ze se daji najit na anime fansuby a podobny veci, ale na nejaky normalni veci sem je nikde nevidel.
    www.suprnova.org
    ASUS P4P800E Intel P4 2.4GHz WinFast A7600 GT TDH 2x512MB RAM PQI 400MHz dual channel Seagate ST3200826AS + Seagate ST380011A + Seagate ST340016A SB Audigy 4 19'' LCD ViewSonic VX920 Logitech MX500

  24. #24

    Standardní

    tady je par linku na BT.... a ver mi.. daji se stahnout i hry, hudba... proste vse.. a rychle!
    CPU X2 4200+@2.92Ghz 1.375V Toledo + AC Freezer64 PRO MB ASUS A8N-E RAM 4x512 500 3-4-4-7-2T@450 VGA HIS X1800GTO@XT iceQ3@720/1480ZDROJ Seasonic SS-600HT 600W STORAGE Hitachi T7k250 250GB + 7K250 160GB@AAM SOUND CREATIVE X-Fi X-Treme Music + P580 5.1 DVD-RW LG GSA-H42L MONITOR Samsung 22" 2232BW MOUSE Mx310 500Hz MOD NET Hlucin.net WiFi 5Ghz 10MB/2MB/10ms/NO FUP

  25. #25

    Standardní

    tady je par linku na BT... http://www.sweb.cz/fromcz/links.htm ..... a ver mi.. daji se stahnout i hry, hudba... proste vse.. a rychle!
    CPU X2 4200+@2.92Ghz 1.375V Toledo + AC Freezer64 PRO MB ASUS A8N-E RAM 4x512 500 3-4-4-7-2T@450 VGA HIS X1800GTO@XT iceQ3@720/1480ZDROJ Seasonic SS-600HT 600W STORAGE Hitachi T7k250 250GB + 7K250 160GB@AAM SOUND CREATIVE X-Fi X-Treme Music + P580 5.1 DVD-RW LG GSA-H42L MONITOR Samsung 22" 2232BW MOUSE Mx310 500Hz MOD NET Hlucin.net WiFi 5Ghz 10MB/2MB/10ms/NO FUP

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •