Výsledky 1 až 12 z 12

Téma: Existuje způsob jak vrátit smazaný oddíl disku?

  1. #1

    Standardní Existuje způsob jak vrátit smazaný oddíl disku?

    Nechtěně sem smazal disk z daty, Fdiskem v domění že tam mám jiný disk

  2. #2

    Standardní

    zkus partition magic 8, zda se me ze by to mohl umet.
    Gigabyte GA-965P-S3, 3GB DDR2 transcend 667@925Mhz, E2160@3330MHz, Powercolor HD4830@700/1850, LG L226WTQ-PF , Seasonic SS-500ET-T3 500W 80PLUS, ~2TB HDD, DVB SkyStar2 ,Leadtek TV 2000XP, Logitech Z-640, Logitech MX510, Logitech DFP, Dolby's keyboard, NEC 3550A, Pixma iP4500, W7 x64, 3dmark
    30/1,5Mbit UPC - Buffalo WHR-HP-G54 OpenWRT, Dlink G664T OpenWRT, La Fonera OpenWRT, Linksys PAP2T VoIP
    Samsung I5700 Galaxy Spica - Android 2.2

  3. #3
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    koukam, ze jeste pred chvili, kdyz si tak mohutne polemizoval nad timto forem, jsi misto lamentace nesedl a nevyhledal nejake relevantni info, ze?

    obavam se, ze pqmagic si s tim neporadi, nicmene je tu nekolik programu, ktere by to mely umet.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  4. #4

    Standardní

    již sem se omluvil

    procházím weby, ale odpovědi na moje otázky nedostávám

    1.Jaké programy by pomohly?

    2.Jaký je rozdíl mezi NTFS a FAT a FAT32?

    tyto systémy souborů nejsou navzájem kompaktibilní?

  5. #5
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    prochazis weby? a proc nehledas zde? resilo se to tady uz nekolikrat. napovim hledej "test disk" vsechno ostatni uz touto frazi najdes!

    a ohledne NTFS, FAT a FAT32 ... no mam takovy dojem, ze hledal opravdu jenom zbezne, vid?

    EDIT: ne NTFS neni s FAT vubec kompatibilni. FAT32 je jen uprava FAT ( 16 bit ) pro spravu vetsich disku.

    EDIT2: dal jsem do vyhledavani NTFS FAT a nasel sem snad 30 threadu na obnovovani dat z disku

    a take thread pojednavajici o rozdilech mezi temito souborovymi systemy! http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t...light=ntfs+fat

    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  6. #6

    Standardní

    děkuji to sem přehlédl,
    ale co na co je teda lepší instalovat?na FAT NEBO NTFS?

    Chci mít přístupné disky např. z MEček

    V notebooku mám vše na NTFS

    2.Instaluju win xp na čistý disk, a když si vytvořím partition v fdisku celých 40gb, tak když chci nainstalovat xp, mě to nedovolí (dá nabídku zformátovat NTFS) a po formátu, napíše že na oddíl není možno instalovat xp, musím oddíl smazat a vytvořit nový v xp nabídce, ale ten už nemá 40gb, ale jen 32gb..Poradíš jak to vyladit?

  7. #7
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    GRRRRRRRRR. TEN THREAD SE JMENUJE NTFS nebo FAT32 TAK SI HO LASKAVE PRECTI.

    a ohledne 32Gb hranice je tu take napsano.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  8. #8

    Standardní

    Pokouším se obnovit data na svém disku, kde sem velmi nerad smazal data.Použil sem k tomu program TESTDISK, který je opravdu dobrý.
    Ale má 1.chybku, kterou nevím jak obejít..

    Chci svůj disk A obnovit(samzaná partition), tedy na disk B(tento disk mám rozdělený na C(10gb-systém) a D(30gb), bohužel TESTDISK obnovuje vždy jen na disk C, který je příliš malý na to aby obnovil celý disk A.Nevím jak změnit cíl tedy, aby obovoval na větší disk


    Zkouším jiné programy jako Getdatback,easy recovery pro, ale bohužel tyto programy jsou vhodné pro disky kde byla smazána data, ale ne partition jako v mém připadě, můj "smazaný disk" tyto programy nevidí, nevítě jak vyřešit tento problém?

    Program partition magic 8, vypadá že by to umět mohl, ale bojím se abych neudělal něco co by mě stálo ty data.Zkoušel sem nějakou funkci undeleted partition, ale tohle nešlo disk to zobrazí, ale tahle funkce nelze provést. Je tam ještě něco jak creat backup partition, ale netuším co by mohlo pomoci a co uškodit

    PM8 disk zobrazuje jako unlocated

    Popřípadě jestli existuje program na můj konkrétní problém.
    Děkuji

  9. #9
    Senior Member mince
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Ostrava
    Příspěvky
    1 739
    Vliv
    286

    Standardní

    R-Studio
    MB G... a to už taky není pravda ;)
    A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........

  10. #10

    Standardní

    Ja sem si tak jednou smazal omylem partition pri instalaci XP. Naprava byla jednoducha - Partition Magic 8, je tam nekde moznost obnovit smazany oddil. Data byla behem chvilky zpet.

    Edit: Presne se to tlacitko menuje "Undelete Partition".
    PC - CPU Intel Core2Quad Q6600@3.5GHz | MB ASUS P5Q-E, P45 | RAM A-Data DDR2 2x2GB, Patriot DDR2 2x1GB | GC ASUS EAH4870/HTDI 512MB GDDR5 | SC ASUS Xonar DX/XD | HDD WD VelociRaptor 300GB; WD 640GB | DVD Samsung SH-S223C | PSU Enermax Infiniti 650W | Case GIGABYTE 3D AURORA 570 black | Cooling water cooled by D-Tek Fuzion v2, D-Tek FuZion GFX 2, MCW30 and 2xMCR-320, EK reservoir, Tygon, Laing DDC+ with EK DDC X-Top | LCD Dell 2209WA | Keyboard Microsoft SideWinder X4 | Mouse Razer Imperator | Mouse pad fabric L qiip

  11. #11
    Senior Member Avatar uživatele svaca
    Založen
    21.02.2003
    Bydliště
    Praha Řepy/Horní Počaply
    Věk
    47
    Příspěvky
    2 748
    Vliv
    293

    Standardní

    Active unreaser ....
    Atari Falcon030,Phantom accelerator,CT63@MC68060@75Mhz,256 MB TT-RAM,14MB STRAM,SCSI HDD,50kHz sound,LAN,VGA 16bit,FreeMiNT+N.AES2.0
    Atari 1040 STe - game machine :-)
    Atari 800XE - game machine also :-)
    MacBook Pro Unibody v5,3 2.66GHz, 8GB DDR3, 9600MGT, Snow Leopard
    PlayStation 3 40GB + XFPS RATE UP adapter

  12. #12
    Senior Member Avatar uživatele daggy
    Založen
    27.02.2003
    Bydliště
    Belá nad Cirochou/SR
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 271
    Vliv
    275

    Standardní

    A v pripade ak su data na disku, len sa nedaju skopirovat? Uplny Scandisk mi mrzne, takze musim zalohovat vsetky data z jednej particie aby som mohol dat disk znovu do poriadku.
    Intel C2D E7500 2,93 GHz, Gigabyte EP-45-UD3, A-Data Vitesta 2x2GB 1066 MHz, Hitachi Deskstar 250 GB + Samsung HD321KJ 320 GB SATA II + WD 2500KS 250 GB SATA II + WD 7500AACS 750 GB SATA II, Sapphire ATI Radeon X1950XT+AC Accelero S1+AC AF 12025PWM, Creative SoundBlaster Audigy 4, LCD LG L194WT-SF 19" Widescreen + telka Hyunday, Technisat Sky Star HD2 + 85cm parabola + motor Optibox DM2800, DVD-RW SONY DRU190A, DSL2+ Router Zyxel Prestige P-660HW-T3, Razer Diamondback Chameleon, Fortron 500W PFC, Scythe Ninja rev.B + Evercool SCB-CD, Case CoolerMaster Mystique 631s

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •