Projekt »Internet ke me sklem« jsem musel nečekaně nechat roztát, neboť Swisscom jakožto majitel měděné sítě a tedy přes veškerou liberalizaci monopolista na téhle technologii se rozhodl k 31.12.2017 zrušit klasický analogový telefon a nahradit ho výlučně VOIPem, a aniž by kloudně co - a hlavně včas - řekl, mi 7.6. uprostřed dne z čista jasna vypnuli telefon i Internet.

Považoval jsem to nejdřív za poruchu, ale když už trvala 24 hodin, vydal jsem se pro informaci do Swisscom-shopu. Tam se se mnou nejdřív nechtěli vůbec bavit, že to moje číslo, co jim udávám, neexistuje. Když jsem nedal pokoj, zahledal důkladně a našel, že bylo už dávno přeportované k mému Internetovému providerovi - aniž by mě o tom kdokoliv informoval, ale že mi pomoct nemůžou, ze na to musim zavolat na helpline. Jak, když mi vypnuli telefon, mi nebyl schopen poradit, jen mě ještě ujistil, že on ví všechno přesně, že už dělá u Swisscomu 15. let; na rozdál od jeho kolegy před rokem, co tvrdil neco jiného a taky nevypadal nutně na začátečníka. A v shopech providera mi řekli v podstatě totéž

Tím jsem se ocitl na pustém ostrově, bez Internetu, bez telefonu.

10.6. ke mě pak dorazil dopis od providera s datem 8.6., že 7.6. budu přepojen s možným přerušením do několika hodin. A že všechny podklady a materiál k tomu dostanu dostatečně včas předem. 12.6. Jsem si pak mohl na poště vyzvednout obrovský balík s přístrojem, tvarem a větracími otvory připomínajícím elektrická kamínka. Opatřen hieroglyfickým návodem k instalaci a dopisem s číslem, kam můžu zavolat, když budu mít problémy, a že jsou tak milí, že mi za 180 SFr. (4'300 Kč) můžou poslat technika. A jak se bude jmenovat muj nový produkt a co bude stát - stejně jako to dosavadní nesmírně předražený. To už byla poslední kapka, co nechala sud přetéct a muj zéměr, providera, co mezitím obludně prudil ještě dalšími věcmi, než co jsem psal nahoře, opustit, jakmile nebudu moct mít své osvědčené a čím díl tím lépe fungující ADSL, se stal definitivním rozhodnutím.

Takže 29.6. mi městský elektropodnik - jakožto vlastník skleněné sítě - spolu s novým providerem rozsvítili vlákno se signálem, na kterém tedy teď visí můj život. A dnes se zdá, že můžu s jistotou říct, ze se mi podařilo rozchodit Internet na mých strojích. Ještě budu možná dolaďovat nějaké detaily a telefon jsem ještě nezkoušel.

Pozitivní je zvýšení rychlosti z ADSL 5/0,5 Mbps na SDSL 10/10, i když viditelnou změnu jsem po téhle stránce zatím nepozoroval; čekám, že to poznám hlavně až budu potřebovat něco většího posílat. 2. + je cena, asi 40% dosavadní, přičemž 1. 4 měsíce zdarma.

Nevýhody: 1. Výhrady k bezpečnosti VOIP oproti analogovému telefonu nepopírá ani Swisscom (je mu to ovšem srdečně jedno), 2. značné obtíže spojené s touhle pro mě z technického hlediska naprosto zbytečnou, vnucenou změnou, 3. mou osobní situací možná dané katastrofální nepřímé finanční důsledky z prodlení, to uvidím teprv až přijedu do Prahy, co tam shledám. Dále, jen proto, aby se ke mě dovolal, kdyby náhodou někdo chtěl, tu musim trvale nechat topit 15 W - ročně ca. 130 kWh naprosto zbytečně. A i Fritzbox, co jsem k tomu dostal, jen jako modem, žere asi 5x víc než muj dosavadní ADSL-modem - technika, jež už sama byla tehdy kritizovaná, že by mohla žrát podstaně míň; tak byl ten modem už 2 až 10x větší než konkurenční výrobky, ta Fritzbox je zas ještě 2x tak velká, k tomu zhruba stejně velký DKT (čert ví, co to je za zkratku, nikde vysvětlení nenacházim, ani návod/detailnější popis) jako konvertor světlo-el.proud. A ohledně Fritzbox: Celé se to prezentuje jako kompatibilní se všemi, i nejstaršímí Intrnetuschopnými systémy, ale její plocha (offline), již je třeba k optimální konfiguraci, je výslovně nekompatiblní i s nejnovějšími prohlížeči, co jedou na W98 - výrobcova arogance 1. řádu.

Prostě stále a znova se mi vybavuje rčení, proč to dělat jednoduše, když to jde složitě :P