Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: AMD Athlon XP M 2600+

  1. #1

    Standardní AMD Athlon XP M 2600+

    Chtěl bych se zeptat, jestli tenhle typ procesoru bude potporovat deska ASUS A7N8X-E Deluxe WE Tenhle procesor, co já jsem slyšel má napájení 1.45V a deska má minimální 1.65V. Bude to nějak vadit?? Také jsem čelt (computer), že nějaké BIOSy mohou tento typ procesoru odmítnou. Co je na tom pravdy. Prosím poraďte

  2. #2

    Standardní

    no to nevím jestli ti ho veme ale 1,65V přežije... přitom ho slušně taktneš jak je to s biosama netuším
    Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to výzva. Nemožné je nevyužitá síla. Nemožné je dočasný stav. NEMOŽNÉ NEEXISTUJE. Muhamad ali

  3. #3
    Senior Member
    Založen
    06.11.2002
    Bydliště
    Bratislava-Petrzalka
    Příspěvky
    776
    Vliv
    271

    Standardní

    Tak ked ma minimum 1,65 tak do neho pusti minimum, podobne ako asus a7v880 .
    Len trosku nechapem preco u asusu neumoznuju undervolting ked voltage regulator bezne chodi od 1,1V - 1,85V

    No co aspon budes mat dobru motivaciu pouzivat xp-m na 2,5Ghz
    HP 6530b

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal Lukas-SVK

    No co aspon budes mat dobru motivaciu pouzivat xp-m na 2,5Ghz
    jj, to je fakt, ale potřebuji vědět, jestli ten bios není náhodou od AMI, ty ten procesor totiž odmítnou

  5. #5

    Standardní Re: AMD Athlon XP M 2600+

    Citace Původně odeslal lord deathskull
    Chtěl bych se zeptat, jestli tenhle typ procesoru bude potporovat deska ASUS A7N8X-E Deluxe WE Tenhle procesor, co já jsem slyšel má napájení 1.45V a deska má minimální 1.65V. Bude to nějak vadit?? Také jsem čelt (computer), že nějaké BIOSy mohou tento typ procesoru odmítnou. Co je na tom pravdy. Prosím poraďte
    Deska má minimální 1.65V, protože v ní máš procesor s default 1.65V. Když tam dáš mobile, bude minimum 1.575V.

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal lord deathskull
    jj, to je fakt, ale potřebuji vědět, jestli ten bios není náhodou od AMI, ty ten procesor totiž odmítnou
    Bios by mel byt Phoenix's AWARD BIOS (viz. [1], je to tam i nafocene). S fotkama biosu je i [2]. Nejaky info a fotky jsou i ve [3].

    [1] http://www.hothardware.com/viewartic...cleid=56&cid=3
    [2] http://www.pcper.com/article.php?aid...e=expert&pid=3
    [3] http://www.pcper.com/article.php?aid...e=expert&pid=3

  7. #7
    Senior Member
    Založen
    06.11.2002
    Bydliště
    Bratislava-Petrzalka
    Příspěvky
    776
    Vliv
    271

    Standardní Re: AMD Athlon XP M 2600+

    Citace Původně odeslal Eagle
    Citace Původně odeslal lord deathskull
    Chtěl bych se zeptat, jestli tenhle typ procesoru bude potporovat deska ASUS A7N8X-E Deluxe WE Tenhle procesor, co já jsem slyšel má napájení 1.45V a deska má minimální 1.65V. Bude to nějak vadit?? Také jsem čelt (computer), že nějaké BIOSy mohou tento typ procesoru odmítnou. Co je na tom pravdy. Prosím poraďte
    Deska má minimální 1.65V, protože v ní máš procesor s default 1.65V. Když tam dáš mobile, bude minimum 1.575V.
    No neviem , ja som skusal xp-m 2600+ 1,45V na a7v880 a doska do neho pustala 1,65V uz na defulte a ta voltaz sa dala akurat zvysit postupne na 1,85V.

    Lenze asi zalezi na samotnom boarde a biose.
    Je mozne ze do neho pusti default a dovoli len zvysit voltaz.
    Asus a7v880 to nevedela , mozno preto ze mala upraveny ami bios nie award.
    HP 6530b

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •