Výsledky hlasování: zamlouvá se vám doména ocguru.cz ?

Hlasující
1277. Nemůžete hlasovat
  • ANO, perfektní !!!

    0 0%
  • ANO, ujde to.

    0 0%
  • NEVÍM, nerozhodně...

    0 0%
  • NE, ale přežiju to.

    0 0%
  • NE, chtěl bych jinou !!! - napiš návrh

    0 0%
  • 1 277 100,00%
Stránka 7 z 11 PrvníPrvní ... 34567891011 PosledníPoslední
Výsledky 151 až 175 z 264

Téma: Doména OCGuru.cz

  1. #151
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele GABO
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    Košice / Slovensko
    Věk
    45
    Příspěvky
    5 188
    Vliv
    321

    Standardní

    Ja hovorim ze to nakoniec dopadne tak ze si vsetci zvykneme a bude klidek
    Blue Alien II. Intel E5200 . NOCTUA NH-U12 . GAP35-DS3 . 2x2GB Mushkin 1066 . Galaxy 6800GT/256 . Seagate ES2 250GB x 2 . Seasonic S12-380 . Chieftec Dragon modrý . HP LP2475W
    Domáce na vode Intel E8400 @ 4.65 GHz . D-tek V2 . GAX38-DS4 . EK EK-NB/SB5 + Mosfet GA X38 . 2x2GB Mushkin 1066 . Gigabyte 8800GTS/512 . EK 8800GTS . 500GB . Seasonic S12-500W . Lian Li PC-V1010A - Silver . SONY SDM-HS75P . Black Ice GT 360 + Laing Ultra + Swiftech Mcres
    HTPC Xtreamer s chladením od Michala

  2. #152
    Senior Member mince
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Ostrava
    Příspěvky
    1 739
    Vliv
    286

    Standardní

    Já jsem taky pro OCguru. Vždyť jsme na CZnetu takoví OCguru, ne Myslím globálně vzato 4um jako takové a snad teď i mainpage Nebo snad na CZnetu jsou jiní guru


    Já bych to nechal tak, doladil drobnosti a začal novou éru(lepšejší, nechť si každý přebere) našeho 4a

    edit: jak jsem si všiml nadpisu 4a tak mi to došlo. My vlastně nejsme OCguru, ale tohle 4um určitě ano. Další bod pro to, co jsem napsal výše
    MB G... a to už taky není pravda ;)
    A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........

  3. #153

    Standardní

    Jen tak sem skusil dat hledat do seznamu ocguru, a NENASLO to nase vase straky
    | AMD Athlon 64 3500+ (Orleans) | Asus M2N-E | 2× Apacer 512MB PC2-5300 | GigaByte MAYA GV-NX76T128D-RH | Crative SoundBlaster Live! 5.1 Digital SB0220 | Western Digital Caviar SE WD3200AAKS | LG SuperMulti GSA-H10N | CoolerMaster Elite 330 | Arch Linux 64bit |

  4. #154
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    280

    Standardní

    Citace Původně odeslal vogo
    Jen tak sem skusil dat hledat do seznamu ocguru, a NENASLO to nase vase straky
    http://www.google.com/search?q=ocgur...en-US:official

    Did you mean: PCguru
    ROFL



    A timhle velkej odliv lam taky asi nenastane.....

    http://www.zive.cz/forum/SubChild.as...172042&Main=61

    Zajimalo by me na co autor myslel kdyz to tam postoval.... A ani se neumel podepsat, tomu se rika uroven....
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  5. #155
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe

    Did you mean: PCguru
    ROFL
    A pak ze nas ve svete neznaj
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  6. #156
    Senior Member
    Založen
    19.04.2004
    Bydliště
    Prešov
    Příspěvky
    1 738
    Vliv
    264

    Standardní

    ...no neviem, či je to na smiech...

    Ak má Abit ochrannú známku, tak sa nám to bude pliesť



    BTW: čo potom, až budeme slávnejší ako Abit
    SILENT PC ▌Athlon TB 2100+ @ 200x11, PrimeStable ▌Zalman CNPS7000A-Cu & Tt Copper Shim & AS Céramique ▌Abit NF7-S 1.2, NB Zalman ZM-NB47J, SB passive ▌512MB TwinMOS 333 @ 400, 11-2-2-2 ▌Sapphire R9600PRO VIVO @ 477 core, 716 RAM, cooled by Athlon box cooler & Papst ▌WDC800JB ▌Maxtor 30GB ▌NEC ND-3500A ▌Yamaha CRW2200E ▌400W Maxpower - add fan control&monitor & Papst ▌NeonLight case & Papst ▌LCD 4x20, LCD 2x8 ▌4xFan & 8xTemp. controller ▌21\" CRT monitor ▌A4tech infra mouse ▌Microsoft Multimedia Keyboard ▌Samsung ML1520 laser printer ▌

  7. #157
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    345

    Standardní

    a co takhle ocmania.cz
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  8. #158
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    55
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    361

    Standardní

    Citace Původně odeslal GABO
    Ja hovorim ze to nakoniec dopadne tak ze si vsetci zvykneme a bude klidek
    To si piš, že si zvyknou - člověk si zvykne i na šibenici a tohle zase tak hrozné není...
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

  9. #159

    Standardní

    no pravdou ale jednoducho zostava ze GURU je velmi nepodarena varianta, ano "zvykneme si" ale je to jednoducho a proste dementne .. a ohanat sa nejakym ze "sme guru" tak to jak keby som napisal "ja byt clovek" no proste madarcina najtazsieho kalibru a popri tom este aj blbost (guru je clovek, nie skupina ludi alebo nebodaj forum) .. ja ziadny GURU nie som ani si tak nepripadam a verim ze je tu takych vacsina
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  10. #160
    Member
    Založen
    22.08.2003
    Bydliště
    Orlová (Ostrava)
    Věk
    41
    Příspěvky
    304
    Vliv
    257

    Standardní

    No, mně je to celkem jedno, jestli jsme overclockeři nebo ocgurus, ale teď se dívám na monitor, kde mám nedávno dělanou nálepku oc4a. Hmm, chtělo by to novou nálepkovou mánii.
    Case:Chieftec DX-01B-D-U, Zdroj:LC Power 550W gold, MB:MSI KT6 Delta-LSR, CPU:AMD Athlon XP 2200+, Paměti:2xApacer 512/400, VGA:ASUS A9550GE/TD 128MB, HDD:Seagate Baracuda IV - 80GB, DVD-RW:LG GSA-4163B, DVD-Rom:Toshiba SDM2012C, Monitor:19´IBM P97, Repro:2.1 Creative Inspire P380

  11. #161
    Senior Member mince
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Ostrava
    Příspěvky
    1 739
    Vliv
    286

    Standardní

    Citace Původně odeslal smile4me
    Hmm, chtělo by to novou nálepkovou mánii.
    No neříkej 2x
    MB G... a to už taky není pravda ;)
    A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........

  12. #162
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Najprv pockajte par tyzdnov nech sa to ustali ohladom zmeny domeny a nech sa doriesia drobnosti.

    Potom sa dohodneme.

    Majte troska strpenia
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  13. #163

    Standardní

    vsechno se da slusne prijmout...kdo chce at si mysli, ze to je polovicni bozstvo a zbytek at to bere jako joke...proste staci se na to podivat slusne a bez predsudku. Kazdopadne, kdyz to pojede vse v lajne fora neni co resit.

    konecne nekdo procitl a pochcopil, ze clocking je vyssi duchovni zalezitost. ))) hodnotím A1 s usmevem na tvari.
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

  14. #164

    Standardní

    tak jak to vypada s domenou..bude nejaka zmena? viz thread kde se hlasuje o jinem navrhu.....
    https://www.zvirecitricka.cz - obchod s tričky a jiným zbožím se zvířecími motivy
    https://www.litho.cz/ - kása světla a stínu, lithophane, noční světla

  15. #165

    Standardní

    Citace Původně odeslal Wolferine
    tak jak to vypada s domenou..bude nejaka zmena? viz thread kde se hlasuje o jinem navrhu.....
    presne jak to vypada, ma cenu si delat nalepecky s adresou a tak
    | AMD Athlon 64 3500+ (Orleans) | Asus M2N-E | 2× Apacer 512MB PC2-5300 | GigaByte MAYA GV-NX76T128D-RH | Crative SoundBlaster Live! 5.1 Digital SB0220 | Western Digital Caviar SE WD3200AAKS | LG SuperMulti GSA-H10N | CoolerMaster Elite 330 | Arch Linux 64bit |

  16. #166
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    269

    Standardní

    Overcock

    Ale vazne:
    Narazil jsem na tenhle dred teprv ted, nemam cas to cist vsechno, nicmene
    Citace Původně odeslal Dominator
    Me to pripada neco jako dat si OCborec.cz
    s timhle a podobne ladenejma prispevkama se ztotoznuju. Navic, pro autsajdry potazmo potencialni insajdry je OC naprosto nic nerikajici zkratka.

    Muj navrh: PC-HiClock, popr. PC-HiClocking . Kazdopadne na www.pc-hiclock.cz ani www.pc-hiclocking.cz se nikdo nehlasi. Je to vcelku vystizny, dobre se to vyslovuje a podle toho to i zni v usich.

  17. #167

    Standardní

    Citace Původně odeslal Mikus
    Overcock

    Ale vazne:
    Narazil jsem na tenhle dred teprv ted, nemam cas to cist vsechno, nicmene
    Citace Původně odeslal Dominator
    Me to pripada neco jako dat si OCborec.cz
    s timhle a podobne ladenejma prispevkama se ztotoznuju. Navic, pro autsajdry potazmo potencialni insajdry je OC naprosto nic nerikajici zkratka.

    Muj navrh: PC-HiClock, popr. PC-HiClocking . Kazdopadne na www.pc-hiclock.cz ani www.pc-hiclocking.cz se nikdo nehlasi. Je to vcelku vystizny, dobre se to vyslovuje a podle toho to i zni v usich.
    mno ono uz totiz i bezi anketa ve ktere se ma hlasovat..sou tam dalsi dva navrhy pro ktere tady bylo asi nejvic lidi tak se tusim rezervovaly aby je nikdo nekoupil....
    https://www.zvirecitricka.cz - obchod s tričky a jiným zbožím se zvířecími motivy
    https://www.litho.cz/ - kása světla a stínu, lithophane, noční světla

  18. #168
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    269

    Standardní

    Kde? A kolik tech anket vlastne bezi? Zatim jsem krome tyhle videl jednu a tam bylo pohrozeno smazanim veskerejch komentaru, takze jsem tam odhlasoval a po te, co jsem byl touhle hrozbou taky stizen tam uz nechodim.

  19. #169

    Standardní

    Citace Původně odeslal Mikus
    Kde? A kolik tech anket vlastne bezi? Zatim jsem krome tyhle videl jednu a tam bylo pohrozeno smazanim veskerejch komentaru, takze jsem tam odhlasoval a po te, co jsem byl touhle hrozbou taky stizen tam uz nechodim.
    jo to byla ona..mela bezet do 500lidi nebo asi tyden..mno je tam skoro 200hlasu a bezi dost pres tyden..sme zvedav jak to dopadne
    https://www.zvirecitricka.cz - obchod s tričky a jiným zbožím se zvířecími motivy
    https://www.litho.cz/ - kása světla a stínu, lithophane, noční světla

  20. #170
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    280

    Standardní

    Citace Původně odeslal Wolferine
    jo to byla ona..mela bezet do 500lidi nebo asi tyden..mno je tam skoro 200hlasu a bezi dost pres tyden..sme zvedav jak to dopadne
    Rve Ti to zily hodne ?

    Nech to na adminech, ono to nejak dopadne a tvoje popohaneni tomu nepomuze.
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  21. #171

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal Wolferine
    jo to byla ona..mela bezet do 500lidi nebo asi tyden..mno je tam skoro 200hlasu a bezi dost pres tyden..sme zvedav jak to dopadne
    Rve Ti to zily hodne ?

    Nech to na adminech, ono to nejak dopadne a tvoje popohaneni tomu nepomuze.
    jo rve mi to zily....protoze napred se tu vytvori dojem ze to zavisi na userech,ze se udela anketa a tak...a pak to vysumi...nejde mi tak o ten nazev jako o princip
    https://www.zvirecitricka.cz - obchod s tričky a jiným zbožím se zvířecími motivy
    https://www.litho.cz/ - kása světla a stínu, lithophane, noční světla

  22. #172

    Standardní

    Citace Původně odeslal Wolferine
    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal Wolferine
    jo to byla ona..mela bezet do 500lidi nebo asi tyden..mno je tam skoro 200hlasu a bezi dost pres tyden..sme zvedav jak to dopadne
    Rve Ti to zily hodne ?

    Nech to na adminech, ono to nejak dopadne a tvoje popohaneni tomu nepomuze.
    jo rve mi to zily....protoze napred se tu vytvori dojem ze to zavisi na userech,ze se udela anketa a tak...a pak to vysumi...nejde mi tak o ten nazev jako o princip
    me by taky zajimalo jak to teda dopadne podle hlasovani by se OCcko asi melo premenovat
    | AMD Athlon 64 3500+ (Orleans) | Asus M2N-E | 2× Apacer 512MB PC2-5300 | GigaByte MAYA GV-NX76T128D-RH | Crative SoundBlaster Live! 5.1 Digital SB0220 | Western Digital Caviar SE WD3200AAKS | LG SuperMulti GSA-H10N | CoolerMaster Elite 330 | Arch Linux 64bit |

  23. #173
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    269

    Standardní

    Me nejde jen o ten prinzip (i kdyz ten je taky dulezitej), ale i o to jmeno. Kdyz se nekde angazuju, byt treaba jen uplne dole, tak mi neni jedno, jak se to na venek prezentuje, a jmeno je ta prvni vizitka.

    Krome toho zkusenosti z ruznych anket v mediich, kterych se ucastniva nekolik tisic respondentu, ukazuji, ze kdyz jich je okolo stovky, je pomer hlasu uz stabilizovany (mluvim o anketach, u kterych se da jen tezko hlasovani technicky ochcavat).

  24. #174

    Standardní

    Tak jak to vypadá? Bude se respektovat názor uživatelů nebo jsem novou doménu registroval úplně zbytečně?
    WS: AMD Athlon 64 4000+/2.6GHz, Gigabyte GA-MA69GM-S2H, 4GB RAM, 80GB Seagate 7200.10, 160GB Samsung SP1614C, LG GSA-4163B, Int. VGA Radeon X1250, AOpen H500B 350W, EIZO S1910-K, MS Basic Keyboard, MS Laser Mouse 6000
    SRVR: Intel Celeron 2.16GHz, Intel D865PERL, 1GB RAM, 2x320GB + 1x300GB Seagate SATA, AOpen H600A 350W, Inet 16Mbps/10GHz od www.lysafree.net

  25. #175

    Standardní

    Děkujeme za vyjádření se ke změně domény nejen v tomto hlasování a zajímavé podněty, které někteří z vás uvedli.
    S přihlédnutím na výsledek hlasování a k dalším skutečnostem jsme se rozhodli (teď píšu za všechny administrátory tohoto fóra), že zůstaneme u domény OCguru.cz.

    Pro vysvětlení dodávám, že výsledek tohoto hlasování byl brán jako hlas dalšího "imaginárního" administrátora v hlasování administrátorů.
    Tento hlas ovlivňuje výsledné rozhodnutí (může i rozhodnout v případě nerozhodného stavu)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •