Stránka 5 z 16 PrvníPrvní 12345678915 ... PosledníPoslední
Výsledky 101 až 125 z 378

Téma: Eurotel Data Expres - nový vysokorychlostní internet snadno

  1. #101

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kulda
    něco je tady ale nejsou tam doplněny stanice s ? např u nás už to šlape (jeseník)
    http://www.gsmweb.cz/mrb/cdma.htm
    diky moc.
    nasel sem si tam tento bod: Bohunice, Jihlavská 340/20 (výšková budova Fakultní Nemocnice- na tu nemocnicu vidim z okna, ale je to fakt daleko (hrubej odhad 3km vzduchem)-jak daleko ten vysilac muzu vysilat-jakej to ma dosah?
    °°PC již nemám, na svém 12" Thinkpadu nejde hrát, takže se výhradně věnuji jen své práci a to prodeji koupelnvého vybavení a koupelnového nábytku přes e-shop KOUPELNY-CZ.cz , njn co nadělám°°

  2. #102

    Standardní

    Citace Původně odeslal Neller
    Citace Původně odeslal Kulda
    něco je tady ale nejsou tam doplněny stanice s ? např u nás už to šlape (jeseník)
    http://www.gsmweb.cz/mrb/cdma.htm
    diky moc.
    nasel sem si tam tento bod: Bohunice, Jihlavská 340/20 (výšková budova Fakultní Nemocnice- na tu nemocnicu vidim z okna, ale je to fakt daleko (hrubej odhad 3km vzduchem)-jak daleko ten vysilac muzu vysilat-jakej to ma dosah?
    Mám dojem, že 3km u tohodle neni žádná vzdálenost
    1. HP Compaq nc6320, Intel Core 2 Duo T7200, 2,5GB RAM, Seagate Momentus 500GB/7200/16MB G-Force

  3. #103

    Standardní

    Citace Původně odeslal Neller
    Citace Původně odeslal Kulda
    něco je tady ale nejsou tam doplněny stanice s ? např u nás už to šlape (jeseník)
    http://www.gsmweb.cz/mrb/cdma.htm
    diky moc.
    nasel sem si tam tento bod: Bohunice, Jihlavská 340/20 (výšková budova Fakultní Nemocnice- na tu nemocnicu vidim z okna, ale je to fakt daleko (hrubej odhad 3km vzduchem)-jak daleko ten vysilac muzu vysilat-jakej to ma dosah?
    u technologie NMT jsou dosahy vysílačů opravdu obrovské, dalo by se mluvit i řádově o 10 tkách kilometrů, neb třeba i GSM v přímé viditelnosti dokáže pokrýt území o průměru 10-ti kilometrů, takže pokud z okna vidíš na BTS, tak jsi opravdu "vysmátý" člověk. Samořejmě, že ve městě se u GSM ukrutně snižuje pokrytá oblast v závislosti na zastavěném území a hlavně v přímé závislosti na jaké frekvenci je signál zda 900MHz nebo 1800MHz, což je právě obrovský problém OSKARa, který jede, většinou" na 1800MHz, ale NMT je na 450MHz takže se dá řící, že její signál jde i za roh
    Přišel jsem, viděl jsem a stále jsem LAMA

  4. #104

    Standardní

    Tak to mám na testování doma..... jak jsem očekávál, signál nic moc....jedu na externi antenu a 4 uroveň signálu no pohybuje se to od
    20 KB/sec do 40KB/sec a furt to kolísá...a tak jsem to nakonec vzdal 2 hodiny jsem poskakoval po mistnosti a stálo to zaprd, hold to nevyšlo. A zkušenost? Rychlost 40KB/s je ohromující, ale jak se výše zmiňovali uživatele hodně závisí na síle signálu...A tak všem co to to jede jak má jen závidím....
    Core2Duos 8200@ 4 Gigasy ,Thermal Take Tower112 +2x9cm ventilátor, podvozek Gigabyte GA-965P-DS4, 2 gigasy ramky GEIL 800MHz@1000MHz, grafika Leadtek 8800GTS 320MB, disk pevny SATA - 36 Gigasu od WD - RAPTOR a 350 Gigasu SATA od maxtora,19" Samsung LCD, laser mickey maus CYBER SNIPA :-))Bedna CHieftec veliká, DVD-RW ASUS a LG a to všechno živi 550W blue storm Fortron
    \"Kdo vysoko myslí, ten hluboko padá\"

  5. #105

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kamil Raška
    Tak to mám na testování doma..... jak jsem očekávál, signál nic moc....jedu na externi antenu a 4 uroveň signálu no pohybuje se to od
    20 KB/sec do 40KB/sec a furt to kolísá...a tak jsem to nakonec vzdal 2 hodiny jsem poskakoval po mistnosti a stálo to zaprd, hold to nevyšlo. A zkušenost? Rychlost 40KB/s je ohromující, ale jak se výše zmiňovali uživatele hodně závisí na síle signálu...A tak všem co to to jede jak má jen závidím....
    ale pokud to budeš chtít používat na takovémhle místě jak píšeš, tak za cca 1.000 ,- Kč by jsi mohl mit dalekolepší signál, tedy za předpokledu, že by jsi dokázal umístit směrovou 11dB ziskovu anténu tím správným směrem k BTS a k tomu jsem počítal i cca 20metrů kabelu, jo jinak vše se již dá koupit ne webu a poté by asi Tvůj signál byl někde jinde, nebo roespektive postupen času by jsi stále zůtal na 20 - 40 kB/sec - což je pěkné
    Přišel jsem, viděl jsem a stále jsem LAMA

  6. #106

    Standardní

    Citace Původně odeslal dort
    Citace Původně odeslal Kamil Raška
    Tak to mám na testování doma..... jak jsem očekávál, signál nic moc....jedu na externi antenu a 4 uroveň signálu no pohybuje se to od
    20 KB/sec do 40KB/sec a furt to kolísá...a tak jsem to nakonec vzdal 2 hodiny jsem poskakoval po mistnosti a stálo to zaprd, hold to nevyšlo. A zkušenost? Rychlost 40KB/s je ohromující, ale jak se výše zmiňovali uživatele hodně závisí na síle signálu...A tak všem co to to jede jak má jen závidím....
    ale pokud to budeš chtít používat na takovémhle místě jak píšeš, tak za cca 1.000 ,- Kč by jsi mohl mit dalekolepší signál, tedy za předpokledu, že by jsi dokázal umístit směrovou 11dB ziskovu anténu tím správným směrem k BTS a k tomu jsem počítal i cca 20metrů kabelu, jo jinak vše se již dá koupit ne webu a poté by asi Tvůj signál byl někde jinde, nebo roespektive postupen času by jsi stále zůtal na 20 - 40 kB/sec - což je pěkné
    njn ale kdo mi zaručí, že když se předemě připoji tucty lidí, signal neklesne na nulu.. Jak jsem psal v obyvaku jsem poskakoval asi 2 hodiny a nahaněl čárky signálu, nejlepší to bylo na skříni zhruba v 1.8m od podlahy, jakmile jsem s tim pohnul, doleva, doprava, nahoru, dolu, signal se ztrácel, prostě ve výšce 8m od země ten signal je ale mizernej...
    ještě bych mohl oběhnout barak dookola, ale na to prostředky nemám... hold asi budu muset počkat....
    Core2Duos 8200@ 4 Gigasy ,Thermal Take Tower112 +2x9cm ventilátor, podvozek Gigabyte GA-965P-DS4, 2 gigasy ramky GEIL 800MHz@1000MHz, grafika Leadtek 8800GTS 320MB, disk pevny SATA - 36 Gigasu od WD - RAPTOR a 350 Gigasu SATA od maxtora,19" Samsung LCD, laser mickey maus CYBER SNIPA :-))Bedna CHieftec veliká, DVD-RW ASUS a LG a to všechno živi 550W blue storm Fortron
    \"Kdo vysoko myslí, ten hluboko padá\"

  7. #107

    Standardní

    tímhle si nejsem na 100% jist, ale jako doměnku to sem napíšu, proto to berte s rezervou

    signál by měl být stále stejný, ne? neb pokud se neposaví mezi příjmač a základnovku nějaká překážka, tak by měl být signál stejný, jediné co by se mohlo stát s přibývajícími uživateli, tak to by mělo být snižování rychlosti, toť můj pocit

    a co se týká myšlenky "ziskové" antény, tak jsem myslel ji dát zcela ven objektu spolu s cca 20-ti metry drátu, to je takový max, co si myslím, že by měl být bez problémů, prostě chtělo by to vědět, kde je umístěná základnovka, na kterou se připojuješ, a pak je vyhráno, mimochodem bydlíš v centru nebo na okraji města?

    víš na jakou základnovku se připojuješ?
    Přišel jsem, viděl jsem a stále jsem LAMA

  8. #108

    Standardní

    Citace Původně odeslal dort
    tímhle si nejsem na 100% jist, ale jako doměnku to sem napíšu, proto to berte s rezervou

    signál by měl být stále stejný, ne? neb pokud se neposaví mezi příjmač a základnovku nějaká překážka, tak by měl být signál stejný, jediné co by se mohlo stát s přibývajícími uživateli, tak to by mělo být snižování rychlosti, toť můj pocit

    a co se týká myšlenky "ziskové" antény, tak jsem myslel ji dát zcela ven objektu spolu s cca 20-ti metry drátu, to je takový max, co si myslím, že by měl být bez problémů, prostě chtělo by to vědět, kde je umístěná základnovka, na kterou se připojuješ, a pak je vyhráno, mimochodem bydlíš v centru nebo na okraji města?

    víš na jakou základnovku se připojuješ?
    Bydlím na okraji města, někde na začátku threadu je mapka meho pokrytí... zakladovka je ode mě zhruba 3km, ale nevidím ji, jsem níž jak ona... no nevím ten signal byl nejlip na 4 čárkách, sem tam 5 a 2x dokonce 6 čarek (ze 7mi) je to v prdeli...
    Core2Duos 8200@ 4 Gigasy ,Thermal Take Tower112 +2x9cm ventilátor, podvozek Gigabyte GA-965P-DS4, 2 gigasy ramky GEIL 800MHz@1000MHz, grafika Leadtek 8800GTS 320MB, disk pevny SATA - 36 Gigasu od WD - RAPTOR a 350 Gigasu SATA od maxtora,19" Samsung LCD, laser mickey maus CYBER SNIPA :-))Bedna CHieftec veliká, DVD-RW ASUS a LG a to všechno živi 550W blue storm Fortron
    \"Kdo vysoko myslí, ten hluboko padá\"

  9. #109
    Junior Member
    Založen
    18.09.2003
    Bydliště
    Albrechtice
    Příspěvky
    51
    Vliv
    253

    Standardní

    Bydlím na okraji města, někde na začátku threadu je mapka meho pokrytí... zakladovka je ode mě zhruba 3km, ale nevidím ji, jsem níž jak ona... no nevím ten signal byl nejlip na 4 čárkách, sem tam 5 a 2x dokonce 6 čarek (ze 7mi) je to v ***...
    No but rad aspon zato tady dole v Albrechticich je kulovy a ne signal, snad brzo predelaji Eurotelackou BTS na hornim vezaku a pofici to co nejdriv(silesnet uz mi leze slusne receno krkem no neberte to 128kb za 1200 a k tomu ping horsi jak cdma -mimochodem na pajde(Pacaluvce) a tam kde ses ty jde chytnout taky ta cena ale hruza a des).

  10. #110

    Standardní

    4 Kamil Raška - a máš ji alespoň, když ne viditelnou, ale ve směru prostě, že ji nemáš za zdí
    Přišel jsem, viděl jsem a stále jsem LAMA

  11. #111

    Standardní

    Zkoušel jste někdo už flashnout u modemu firmware? http://www.cdma.cz/diskuze.php?vlakno=1037

  12. #112

    Standardní

    Citace Původně odeslal VAS
    Bydlím na okraji města, někde na začátku threadu je mapka meho pokrytí... zakladovka je ode mě zhruba 3km, ale nevidím ji, jsem níž jak ona... no nevím ten signal byl nejlip na 4 čárkách, sem tam 5 a 2x dokonce 6 čarek (ze 7mi) je to v ***...
    No but rad aspon zato tady dole v Albrechticich je kulovy a ne signal, snad brzo predelaji Eurotelackou BTS na hornim vezaku a pofici to co nejdriv(silesnet uz mi leze slusne receno krkem no neberte to 128kb za 1200 a k tomu ping horsi jak cdma -mimochodem na pajde(Pacaluvce) a tam kde ses ty jde chytnout taky ta cena ale hruza a des).
    jo to vím, že tady jde chytnout silesnet ale ty pořizovaci náklady.......No budu doufat že to eurotel posílí a bude tady plnej signal, no dokonce po tom humbuku od eurotelu,kterej nasadil laťku vysoko, mi dneska došel mejl od Skynetu, že 21.9 bude dostupne adsl
    Core2Duos 8200@ 4 Gigasy ,Thermal Take Tower112 +2x9cm ventilátor, podvozek Gigabyte GA-965P-DS4, 2 gigasy ramky GEIL 800MHz@1000MHz, grafika Leadtek 8800GTS 320MB, disk pevny SATA - 36 Gigasu od WD - RAPTOR a 350 Gigasu SATA od maxtora,19" Samsung LCD, laser mickey maus CYBER SNIPA :-))Bedna CHieftec veliká, DVD-RW ASUS a LG a to všechno živi 550W blue storm Fortron
    \"Kdo vysoko myslí, ten hluboko padá\"

  13. #113

    Standardní

    Citace Původně odeslal dort
    4 Kamil Raška - a máš ji alespoň, když ne viditelnou, ale ve směru prostě, že ji nemáš za zdí
    No bydlím v rodinnem domku a když vylezu na střechu, tak se můžu s antenou točit všemi směry....
    Core2Duos 8200@ 4 Gigasy ,Thermal Take Tower112 +2x9cm ventilátor, podvozek Gigabyte GA-965P-DS4, 2 gigasy ramky GEIL 800MHz@1000MHz, grafika Leadtek 8800GTS 320MB, disk pevny SATA - 36 Gigasu od WD - RAPTOR a 350 Gigasu SATA od maxtora,19" Samsung LCD, laser mickey maus CYBER SNIPA :-))Bedna CHieftec veliká, DVD-RW ASUS a LG a to všechno živi 550W blue storm Fortron
    \"Kdo vysoko myslí, ten hluboko padá\"

  14. #114

    Standardní

    Chci se zeptat, je nekde ve smlouwe neco o tom, ze bychom se mohli tesit na FUP?
    Jinak to vubec newypada spatne, i s rostoucim poctem uzivatelu by nejmensi mozna rychlost pripojeni mela bejt tak jako tak 256.
    T-mobile chysta neco podobneho ne? (tusim ze edge nebo tak neco) ale melo by to byt oproti perotelu o polowinu pomalejsi. Vite o tom neco?
    ACER Aspire 5672wlmi

  15. #115

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kamil Raška
    Citace Původně odeslal dort
    4 Kamil Raška - a máš ji alespoň, když ne viditelnou, ale ve směru prostě, že ji nemáš za zdí
    No bydlím v rodinnem domku a když vylezu na střechu, tak se můžu s antenou točit všemi směry....
    pak není co řešit a máš "vyhráno" a pokud Ti cca 1.000 ,- Kč jednorázově příjde moc, tak nevím. Ale zatím nebudu chválit, ještě ten čas nenastal uvidíme za půl roku roku, ale nicméně ET není firma, která by spouštěla něco o čem není presvědčena, že se jí jako investice vrátí, no jensi vzpomeňme na nedůvěru k GPRS DATA NONSTOP, a dnes je všechno jinak, takže co dál řešit.
    Přišel jsem, viděl jsem a stále jsem LAMA

  16. #116

    Standardní

    Citace Původně odeslal dort
    Ale zatím nebudu chválit, ještě ten čas nenastal uvidíme za půl roku roku, ale nicméně ET není firma, která by spouštěla něco o čem není presvědčena, že se jí jako investice vrátí, no jensi vzpomeňme na nedůvěru k GPRS DATA NONSTOP, a dnes je všechno jinak, takže co dál řešit.
    Je pravda, ze ETDN je fajn, ale narozdil od ETDE neni tak rychle, aby se vyrovnalo ADSL, a nejde ani tak o to, co udela ET jako spis co ho donuti udelat CTc, ale kdyby se konecne prestal Gros a ta jeho banda vmesovat do trhu a ET by se dostal z paratu CTc, tak by jsem alespon ja byl happy
    EPOX 8K9A3+, AMD Athlon XP 2100@2700, SPIRE FalconRock II, 512MB DDR400, WD120GB, GF4 MX, LCD Acer AL1721

  17. #117

    Standardní

    Citace Původně odeslal Antares
    T-mobile chysta neco podobneho ne? (tusim ze edge nebo tak neco) ale melo by to byt oproti perotelu o polowinu pomalejsi. Vite o tom neco?
    T-Mobile skutecne chysta na podzim EDGE coz je neco podobneho jako CDMA ale je to na bazi GSM (CDMA je na siti MNT)...
    CDMA ma opravdu o dost vyssi moznou dosazitelnou rychlost ale EDGE ma zase pokryti 99% a GSM technologie ma relativne lepsi moznosti...
    Oba maji sve plusy i minusy ale z celkoveho pohledu se mi zda (alespon pro me) CDMA vyhodnejsi (teda az bude mit lepsi pokryti)...

    Uz to tady bylo ale je tam neco malo o CDMA vs EDGE:
    http://www.lupa.cz/clanek.php3?show=3542
    Citace Původně odeslal Kamil Raška
    Citace Původně odeslal VAS
    No but rad aspon zato tady dole v Albrechticich je kulovy a ne signal, snad brzo predelaji Eurotelackou BTS na hornim vezaku a pofici to co nejdriv(silesnet uz mi leze slusne receno krkem no neberte to 128kb za 1200 a k tomu ping horsi jak cdma -mimochodem na pajde(Pacaluvce) a tam kde ses ty jde chytnout taky ta cena ale hruza a des).
    jo to vím, že tady jde chytnout silesnet ale ty pořizovaci náklady.......No budu doufat že to eurotel posílí a bude tady plnej signal, no dokonce po tom humbuku od eurotelu,kterej nasadil laťku vysoko, mi dneska došel mejl od Skynetu, že 21.9 bude dostupne adsl
    SilesNet jsou neuveritelni zlodeji! V cechach (WaveNet) lze totez poridit za 3k vcetne externi anteny...
    Tady v Havirove mam antenu SilesNetu nad barakem, ale ty naklady... ...do toho fakt nejdu...
    Ale cenu kterou Eurotel za "mobilni" internet nasadil, docela podrazil vsechny drahe firmy nabizejici internet vzduchem... Mohlo by se teoreticky stat, ze se ceny koncem roku pohnou (i vyrazne) smerem dolu
    ...ale moc tomu neverim... ...u nas je mozne vsechno...
    Case: Yeong Yang YY-5411 Zdroj: Corsair VS550 550W MB: Gigabyte GA-H81M-HD3 CPU: Intel Core i5-4590 3.30GHz/1333MHz RAM: 2x 4GB Corsair XMS3 1600 MHz GFX: Gigabyte GeForce GTX 750 Ti WindForce 2X OC 4GB GDDR5 Audio: Creative SoundBlaster Audigy SE (SB0570) + Creative SoundWorks SBS350 (2.1) HDD: Crucial MX500 250GB SSD + WD 640GB SATA DVD±RW/RAM: LG GSA-H10N LCD: Acer X233H Keyboard: Hama Casano Mouse: A4tech XL-750BK Laser Game Mouse Game: Logitech Cordless Rumblepad™ 2 NAS: D-Link DNS-320LW + 2x WD 3TB RED

  18. #118

    Standardní

    CDMA ma opravdu o dost vyssi moznou dosazitelnou rychlost ale EDGE ma zase pokryti 99% a GSM technologie ma relativne lepsi moznosti...
    coze EDGE bude prozatim jen v tech nejvetsich mestech, kdes sebral tech 99 procent ?
    jinak prakticka rychlost EDGE bude okolo 100kbit/s, coz je necely dvojnasobek GPRS, takze to az zase takovy terno nebude

  19. #119

    Standardní

    Citace Původně odeslal dort
    Citace Původně odeslal Kamil Raška
    Citace Původně odeslal dort
    4 Kamil Raška - a máš ji alespoň, když ne viditelnou, ale ve směru prostě, že ji nemáš za zdí
    No bydlím v rodinnem domku a když vylezu na střechu, tak se můžu s antenou točit všemi směry....
    pak není co řešit a máš "vyhráno" a pokud Ti cca 1.000 ,- Kč jednorázově příjde moc, tak nevím. Ale zatím nebudu chválit, ještě ten čas nenastal uvidíme za půl roku roku, ale nicméně ET není firma, která by spouštěla něco o čem není presvědčena, že se jí jako investice vrátí, no jensi vzpomeňme na nedůvěru k GPRS DATA NONSTOP, a dnes je všechno jinak, takže co dál řešit.
    No ono to není jen těch 1000kč za vylepšení směrovou antenou a koaxialem, za zřízení 3200kč a k tomu se mi sejdou platby jak data nonstop, tak případně data expres.....
    Core2Duos 8200@ 4 Gigasy ,Thermal Take Tower112 +2x9cm ventilátor, podvozek Gigabyte GA-965P-DS4, 2 gigasy ramky GEIL 800MHz@1000MHz, grafika Leadtek 8800GTS 320MB, disk pevny SATA - 36 Gigasu od WD - RAPTOR a 350 Gigasu SATA od maxtora,19" Samsung LCD, laser mickey maus CYBER SNIPA :-))Bedna CHieftec veliká, DVD-RW ASUS a LG a to všechno živi 550W blue storm Fortron
    \"Kdo vysoko myslí, ten hluboko padá\"

  20. #120
    Member Avatar uživatele carrot
    Založen
    07.01.2003
    Bydliště
    Seč u Chrudimi, škola Plzeň
    Příspěvky
    102
    Vliv
    262

    Standardní signál v lokalitě Seč (okres CHrudim)

    Nezkoušel jste se někdo připojit v chrudimský lokalitě nebo ještě lépe ve směru jihozápadně od Chrudimě?

  21. #121

    Standardní

    TAk jsem se rozhod, že to vzdám a vyčkám, docela mě zajímá i to adsl, pevnou linku mám a cena služby 512/128 bez omezení s agregaci 1:50 je kolem 1400kč, stejně platím 350kč telefon a a těch 1400kč je i s hovornym.... a navíc se začínaj objevovat nepřijemne ohlasy... viz www.dsl.cz je tam dost zoufalcu...
    Core2Duos 8200@ 4 Gigasy ,Thermal Take Tower112 +2x9cm ventilátor, podvozek Gigabyte GA-965P-DS4, 2 gigasy ramky GEIL 800MHz@1000MHz, grafika Leadtek 8800GTS 320MB, disk pevny SATA - 36 Gigasu od WD - RAPTOR a 350 Gigasu SATA od maxtora,19" Samsung LCD, laser mickey maus CYBER SNIPA :-))Bedna CHieftec veliká, DVD-RW ASUS a LG a to všechno živi 550W blue storm Fortron
    \"Kdo vysoko myslí, ten hluboko padá\"

  22. #122
    WS: AMD Athlon 64 4000+/2.6GHz, Gigabyte GA-MA69GM-S2H, 4GB RAM, 80GB Seagate 7200.10, 160GB Samsung SP1614C, LG GSA-4163B, Int. VGA Radeon X1250, AOpen H500B 350W, EIZO S1910-K, MS Basic Keyboard, MS Laser Mouse 6000
    SRVR: Intel Celeron 2.16GHz, Intel D865PERL, 1GB RAM, 2x320GB + 1x300GB Seagate SATA, AOpen H600A 350W, Inet 16Mbps/10GHz od www.lysafree.net

  23. #123

    Standardní

    Citace Původně odeslal KUBA
    http://www.jikos.cz/jikos/junk/CDMA.html
    Tak sem si ten jeho zajimavy pribeh precetl, a mam pocit, ze tento problem maji na vine ovladace, ktere jsou na tom prilozenem CD a a proto nabizi ET na svych strankach nove ovladace ke stazeni. Tak asi ty fora nesledoval dostatecne.
    Opravte me pokud se mylim.
    EPOX 8K9A3+, AMD Athlon XP 2100@2700, SPIRE FalconRock II, 512MB DDR400, WD120GB, GF4 MX, LCD Acer AL1721

  24. #124
    Administrátor マツダ mince Avatar uživatele Marty
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Sanctuary
    Věk
    41
    Příspěvky
    8 225
    Vliv
    300

    Standardní

    Citace Původně odeslal KUBA
    http://www.jikos.cz/jikos/junk/CDMA.html
    tak to je fakt megarofl.. mate nekdo takovyhle zkusenosti se svym modemem?
    CUBE> 3570K IHS mod@ 4.4 GHz + NH-U9B ◦ 16 GB ◦ ASUS P8Z77-M ◦ HD7850 2GB @ 1110/5480 + Mk 26 ◦ 240 GB SSD ◦ SS-II 380 W ◦ LIAN LI PC-V351B plexi mod ◦ LG IPS231p
    WORK> HP EliteBook 840 G5 ◦ i7 8550U 1.8/4.0 GHz ◦ 32 GB DDR3 ◦ 512 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 24" ASUS FullHD ◦ Win10 Enterprise
    SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 4 TB WD GREEN + 3x3 TB WD RED RAID5 ◦ 10GbE NIC
    PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
    HOMECINEMA> TV Samsung LE40B650 40" FullHD ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
    OTHERSTUFF> Mikrotik RB750GL ◦ HP PS1810-8G ◦ UniFi AP AC LR ◦ OKI MB461
    ◦ Canon PiXMA MG5350

  25. #125

    Standardní

    Citace Původně odeslal lordofworlds
    Tak sem si ten jeho zajimavy pribeh precetl, a mam pocit, ze tento problem maji na vine ovladace, ktere jsou na tom prilozenem CD a a proto nabizi ET na svych strankach nove ovladace ke stazeni. Tak asi ty fora nesledoval dostatecne.
    Opravte me pokud se mylim.
    No v Linuxe (alebo co to tam ma - ked tam ma pppd, tak to asi Windowsy nebudu ) asi nepouziva drivery z CDcka...
    1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •