Stránka 4 z 4 PrvníPrvní 1234
Výsledky 76 až 79 z 79

Téma: Mandrake 9.2 je vonku!!

  1. #76

    Standardní

    Citace Původně odeslal fish
    Citace Původně odeslal bufobufo
    2) proc mi X-ka (pred instalaci ovladacu graf.) po stisknuti CTRL+ALT+BACKSPACE vypnuli kompl? a delalo mi to uz v RH9.
    Je to vlastnost kombinacie ECS + SIS. Preberalo sa to v debate o SIS chipsetoch.
    sorry, to me prijde jako pekna hloupost, kdyz tu stejnou!! desku ma kamos a mu se tohle nedeje (jinak ma zbytek HW jinej)
    Nejaky to Jabko a nejakej ten Nikoooon + fitpc2 s FreeBSD :)

  2. #77

    Standardní

    uz jsem to nekam jednou psal: je to fakt tim sis chipsetem, ktery ma tuto kombinaci ctrl+alt+backspace napevno jako shutdown (takova vesela featurka ) u jinych ECS desek se sis chipsetem (K7S5A, K7S6A) se da v BIOSe zapnout/vypnout "keyboard poweroff", kterej pomaha. U l7s7a2 to v menu neni (i kdyz screenshoty v brozure hovori o opaku, zrejme nejaka beta prvniho biosu), da se to obejit nastavenim acpi standby, ktery namisto vypnuti uspi, ale to neni nic moc. Uplne nejlepsi, a ted pozor, je mit v kernelu zakompilovanou podporu ACPI (u meho oblibence Slackware je rovnou pripraveno jadro bareacpi.i), ktera asi nejak prebije BIOS (nebo co ) a uplne to pomuze.
    Slackware...because it works

  3. #78

    Standardní

    takze dojmy z Cookera, co tu byl link(z 5.11. ?)

    -nestabilni instalator...bud hodilo chybu USB a restartovalo komp, nebo jen samotny instalator. proc nenechali ten puvodni z 8.x ? byl stabilni a dalo se krasne prechazet mezi jednotlivymi body
    -nestabilni videoprogram...jsem pustil fullscreen a mackal A, abych zmenil rozmery okna, ono to jako neumi spravne nastavit rozmery ?...nakonec po 5x rychlych A zatuh celeho kompu
    problem s pristupem na VFAT...neresil to same Kecinzer ? jako root na nej mam pristup, ale nejsem schopen ani jako root !!! zmenit prava !!! jak na to ? zkousel jsem chmod, mc, KDE prostredi, vypnuti sluzby nfslock, nastaveni v fstab i mtab...
    C2D Wolfheart stabilized...CoolingSys completed...Aurora 3D Black...full 120mm Wolfheart
    WinXP && Gentoo Powered Wolfheart http://img215.imageshack.us/my.php?i...pgentooqt2.jpg
    Intel Core2Duo E6300 1.86@3.2GHz cooled by Ninja Plus| Gigabyte DS4 | 1024MB Kingston 750@920MHz | sound | Gigabyte X1650Pro SilentPipe II | TEAC 40x & Toshiba DVD-RW | WD800JB 80GB | Logitech MX510 | Fortron 300W NP(PN) | MS Sidewinder Strategic Commander|Acer 1721hm
    C366 2@1,85V 32MB RAM, Slackware 9.1 router connected to Chello

  4. #79

    Standardní

    ad videoprogram: co tim sakra myslis? prehravac nebo driver?
    driver si nedavej standartni z Xek, ty vetsinou sajou...

    ad prava: to uz se tu NEKOLIKRAT resilo a vyresilo
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ - obecné a technické problémy (2.9.2007)
    Založil Anonymous v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 29.08.2007, 22:49
  2. FAQ: Popis routeru, použití
    Založil Hardman v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 26.05.2004, 20:38

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •