Výsledky hlasování: Jaký browser používáte?

Hlasující
247. Nemůžete hlasovat
  • Other...

    1 0,40%
  • Maxthon

    8 3,24%
  • Internet Explorer

    15 6,07%
  • Opera

    106 42,91%
  • Mozilla/Mozilla Firefox

    117 47,37%
Stránka 4 z 58 PrvníPrvní 123456781454 ... PosledníPoslední
Výsledky 76 až 100 z 1439

Téma: Mozilla FF vs Opera vs IE

  1. #76

    Standardní

    Chtěl jsem se optat chtěl bych taky změnit prohlížeč. Měl bych zájem o poslední verzi OPERY ,ale nevím jestli mám použit verzi s javou nebo bez javy ? K čemu to prosím vůbec slouží a je to potřeba pro prohlížení a stahování z internetu ?

  2. #77

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dusan
    Chtěl jsem se optat chtěl bych taky změnit prohlížeč. Měl bych zájem o poslední verzi OPERY ,ale nevím jestli mám použit verzi s javou nebo bez javy ? K čemu to prosím vůbec slouží a je to potřeba pro prohlížení a stahování z internetu ?
    Běžně to potřeba není. Jsou stránky na kterých java aplety jsou, ale těch je fakt málo. Jinak je možné, že už javu máš, je to totiž něco úplně samostatného. Já být tebou, stáhnu si verzi bez javy a kdyby ti něco kvůli ní nejelo, tak si ji stáhneš na www.java.com
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  3. #78

    Standardní

    lidicky nevite jeste, jestli jdou z IE exportovat oblibene do Firefoxu?
    :... I Like My Steel-RockStable PC ...:

  4. #79

    Standardní

    Citace Původně odeslal Firestone
    lidicky nevite jeste, jestli jdou z IE exportovat oblibene do Firefoxu?
    Jde to ,po instalaci se optá jestli chceš importovat oblíbené z a ostatní z IE. Ale nevím jestli to jde v Mozille ?

  5. #80

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dusan
    Citace Původně odeslal Firestone
    lidicky nevite jeste, jestli jdou z IE exportovat oblibene do Firefoxu?
    Jde to ,po instalaci se optá jestli chceš importovat oblíbené z a ostatní z IE. Ale nevím jestli to jde v Mozille ?
    no nic takoveho nevim, ze by tam bylo A nejaky jiny zpusob, jak si ty oblibene prevest neexistuje?
    :... I Like My Steel-RockStable PC ...:

  6. #81

    Standardní

    Citace Původně odeslal Firestone
    Citace Původně odeslal Dusan
    Citace Původně odeslal Firestone
    lidicky nevite jeste, jestli jdou z IE exportovat oblibene do Firefoxu?
    Jde to ,po instalaci se optá jestli chceš importovat oblíbené z a ostatní z IE. Ale nevím jestli to jde v Mozille ?
    no nic takoveho nevim, ze by tam bylo A nejaky jiny zpusob, jak si ty oblibene prevest neexistuje?
    Sakra vždyť Firefox 0.9.1 používám na dvouch PC a normálně to jde. Po instalaci a první spuštění se optá jestli převést oblíbené do Firefoxu.

  7. #82

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dusan
    Citace Původně odeslal Firestone
    Citace Původně odeslal Dusan
    Citace Původně odeslal Firestone
    lidicky nevite jeste, jestli jdou z IE exportovat oblibene do Firefoxu?
    Jde to ,po instalaci se optá jestli chceš importovat oblíbené z a ostatní z IE. Ale nevím jestli to jde v Mozille ?
    no nic takoveho nevim, ze by tam bylo A nejaky jiny zpusob, jak si ty oblibene prevest neexistuje?
    Sakra vždyť Firefox 0.9.1 používám na dvouch PC a normálně to jde. Po instalaci a první spuštění se optá jestli převést oblíbené do Firefoxu.
    toz to je jak za trest - uz jsem to zkousel snad 4x instalovat znova a znova a tuhle nabidku mne to vubec nenabizelo Neporadi nekdo, jak to do toho dostat?
    :... I Like My Steel-RockStable PC ...:

  8. #83

    Standardní

    uz to maaaaam! Stacilo v IE dat Import Export do HTML Oblibene a pak pomoci Firefoxu to naimportovat.
    :... I Like My Steel-RockStable PC ...:

  9. #84

    Standardní

    2Firestone: a mel jsi opravdu FF 0.9.1 0.9.2? v 0.9 to afair nebylo.

  10. #85

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    2Firestone: a mel jsi opravdu FF 0.9.1 0.9.2? v 0.9 to afair nebylo.
    přesně mě se to tam taky objevilo tos musel mít asi starší

  11. #86

    Standardní

    Nevite, proc Opera 7.5x tak neskutecne pozira pamet? Po 4 hodinach stredne lehkeho surfovani zere 80 MB ram a 130 MB virtualni pameti. Ne,ze by me to tolik vadilo, ale prece jenom to neni dobry. Pritom kdyz ji ukoncim a zase spustim a necham otevrit vsechno to, co tam bylo predtim, tak to zere tak 10 MB a taky to funguje. Pripada mi to, jako kdyz na milionu mistech neuvolnujou dynamickou pamet :P Da se to nak omezit, nebo za behu nechat uvolnovat? Asi ne, co?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  12. #87
    Senior Member Avatar uživatele Fleak
    Založen
    02.11.2002
    Bydliště
    Smiřice - Hradec Králové
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 318
    Vliv
    277

    Standardní

    ja pouzivam operu 7.53 a po par hodinach mi zabiral asi jen 30 MB takze to nebude chyba opery
    AMD A64 3200+ Venice @ 2,7 GHz 1,575 V (TCaseMax 53°) + AC FREEZER 64 Pro | DFI nF4 ultra Infinity | PQI 2 x 512 MB RAM | Sapphire X1900 GT 256 MB no/OC | Seagate 7200.10 320 GB SATA II + Maxtor DiamondMax 10 250 GB PATA | Samsung SH-S182M | Fortron 400W - PNF | Logitech MX510 + Steelpad QcK | Sennheiser 212 PRO & Hercules XPS 2.100

  13. #88

    Standardní

    a ceho teda?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  14. #89
    Senior Member Avatar uživatele Fleak
    Založen
    02.11.2002
    Bydliště
    Smiřice - Hradec Králové
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 318
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    a ceho teda?
    no nevim,ale kdyz me to nedela tak to nebude operou,mozna mas neco se systemem nebo tak neco

    Predtim jsem mel 7.52 a taky v pohode
    AMD A64 3200+ Venice @ 2,7 GHz 1,575 V (TCaseMax 53°) + AC FREEZER 64 Pro | DFI nF4 ultra Infinity | PQI 2 x 512 MB RAM | Sapphire X1900 GT 256 MB no/OC | Seagate 7200.10 320 GB SATA II + Maxtor DiamondMax 10 250 GB PATA | Samsung SH-S182M | Fortron 400W - PNF | Logitech MX510 + Steelpad QcK | Sennheiser 212 PRO & Hercules XPS 2.100

  15. #90

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fleak
    Citace Původně odeslal howard
    a ceho teda?
    no nevim,ale kdyz me to nedela tak to nebude operou,mozna mas neco se systemem nebo tak neco
    To asi ne. A pozoruji to na vice kompech. Vsechny opery 7.x to delali.
    Co mas za OS? Ja mam XPcka. Napiste este nekdo jinej, jestli vam to dela a pripiste, co mate za os a verze opery.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  16. #91

    Standardní

    nevite nekdo, jestli jde ve Firefoxu po vypnuti (Firefoxu) zachovat otevrene panely v prohlizeci? Jako to ma trebas MyIE?
    :... I Like My Steel-RockStable PC ...:

  17. #92

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal Fleak
    Citace Původně odeslal howard
    a ceho teda?
    no nevim,ale kdyz me to nedela tak to nebude operou,mozna mas neco se systemem nebo tak neco
    To asi ne. A pozoruji to na vice kompech. Vsechny opery 7.x to delali.
    Co mas za OS? Ja mam XPcka. Napiste este nekdo jinej, jestli vam to dela a pripiste, co mate za os a verze opery.
    teď ji mám zapnutou asi hoďku a žere jen 22 MB ram

  18. #93

    Standardní

    Nemuze to zrani pameti byt zpusobeno skinem? Pouzivam "Metal Blue".
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  19. #94

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Nemuze to zrani pameti byt zpusobeno skinem? Pouzivam "Metal Blue".
    to ne já používám taky skin - Atlantek

  20. #95

    Standardní

    no ja mel taky napred neco kolem 10MB, ale ted koukam 44MB system: winXP, skin: KonquerOrPERA 1.8
    1) ASUS M6A
    2) Toshiba Portége R600-10U
    3) ASUS A8V-X AMD Athlon 64 3000+ Kingmax 2x256MB DDR 400 WD 120GB Samsung 80 GB GMC G30 Fortron FSP400-60THN-P
    Ideální indentace pro Pascal je šest stop pod zem.

  21. #96

    Standardní

    Citace Původně odeslal ripper
    no ja mel taky napred neco kolem 10MB, ale ted koukam 44MB system: winXP, skin: KonquerOrPERA 1.8
    no mě po 4 hodinách zabírá pěkných 24MB takže je to stálý

  22. #97

    Standardní

    tak jsem ji prave "odhalil" jde o to, kolik mas otevrenych tabu. prave jsem mel s 15 tabama kolem 50 MB, ale chvilku pote, co jsem je zavrel, tu pamet zase uvolnila, takze zadny skiny ani zavislost na dobe browseni.
    sebad: schvalne, kolik jsi mel otevrenych naraz stranek kdyz jsi mel tech 24 MB?
    1) ASUS M6A
    2) Toshiba Portége R600-10U
    3) ASUS A8V-X AMD Athlon 64 3000+ Kingmax 2x256MB DDR 400 WD 120GB Samsung 80 GB GMC G30 Fortron FSP400-60THN-P
    Ideální indentace pro Pascal je šest stop pod zem.

  23. #98

    Standardní

    Citace Původně odeslal ripper
    tak jsem ji prave "odhalil" jde o to, kolik mas otevrenych tabu. prave jsem mel s 15 tabama kolem 50 MB, ale chvilku pote, co jsem je zavrel, tu pamet zase uvolnila, takze zadny skiny ani zavislost na dobe browseni.
    sebad: schvalne, kolik jsi mel otevrenych naraz stranek kdyz jsi mel tech 24 MB?
    2
    tak si na to přišel je to tak

  24. #99

    Standardní

    No vidite to. A ma opera po 8 hod. browseni, kdy jsem mel otevreno vetsinou 3, maximalne 4 zalozky chvilema, zabira 100 MB pameti a 180 MB virtualni pameti. Nadherne.

    Mozna to bude tim, ze na prvni zalozce mam pusteno email.cz oblibene polozky a to se kazdych 10 minut samo reloaduje, na dalsi zalozce mam QR a nastaveno kazdych 15 minut reload a na treti mam overclocking, ve kterym se prubezne hrabu.

    Nicmene, stejne si myslim, ze by to tolik pameti zabirat nemelo. Jinak opera rulezzz, ale mohli by vychytat jeste tenhle bug - kdyz se otevre stranka s hodne obrazkama, tak opera obcas pada

    EDIT:
    Napadlo me, nevyresilo by se to nahodou nastavenim Memory cache v preferencich History and cache ? Mam tam automatic, zkusim nastavit treba 40 mega a uvidime, kolik pak opera bude zrat po celem dni za provozu tak, jak jsem popsal.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  25. #100

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    No vidite to. A ma opera po 8 hod. browseni, kdy jsem mel otevreno vetsinou 3, maximalne 4 zalozky chvilema, zabira 100 MB pameti a 180 MB virtualni pameti. Nadherne.

    Mozna to bude tim, ze na prvni zalozce mam pusteno email.cz oblibene polozky a to se kazdych 10 minut samo reloaduje, na dalsi zalozce mam QR a nastaveno kazdych 15 minut reload a na treti mam overclocking, ve kterym se prubezne hrabu.

    Nicmene, stejne si myslim, ze by to tolik pameti zabirat nemelo. Jinak opera rulezzz, ale mohli by vychytat tyhle bugy. Hlavne taky kdyz se otevre stranka s hodne obrazkama, tak opera obcas pada

    EDIT:
    Napadlo me, nevyresilo by se to nahodou nastavenim Memory cache v preferencich History and cache ? Mam tam automatic, zkusim nastavit treba 40 mega a uvidime, kolik pak opera bude zrat po celem dni za provozu tak, jak jsem popsal.
    no mě ještě nespadla ale když je někde vác obrázků tak občas musim dát reload protože se mi načtou jen některý

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •