Stránka 4 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Výsledky 76 až 100 z 123

Téma: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

  1. #76

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    huh...no tak v tom případě vás fakt nechápu jak vám tadle rychlost/cena může přijít v poho fakt ne
    CPU C2D E8400 3GHz VGA Leadtek 8800GTS 512 RAM Kingston 2x 1024MB 1066MHz MainBoard Asus P53 X38 HDD Seagate 1TB 32MB Cache

  2. #77

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal Zetes
    ok takže ty by sis pořídil net 128/64 za 400kč + ten "bonus" ?
    kdybych nechtel za net dat vic nez 400 nebo bych nemel jinou moznost tak ano, co bych mohl delat. jak jsem psal, platil jsem za gprs pres 800 mesicne. takze za cca 2x horsi pripojeni jsem platil 2x vice. a neni to zase tak davno

    ja jsem tim celym chtel jenom rict ze dle meho nazoru ty tarify odpovidaji soucasne situaci a stavu v CR. od zacatku tvrdim to co tiktak, nic vic, nic min. ze nemate nadavat na telecom, ale na celou situaci. mluvil jsem tehdy o reklame (kvuli ktere ta diskuse vznikla), nicmene plati to i na trh a stav obecne.
    Athlon XP 1700+ B0 JIUHB @ 2600+ / ThermalTake Volcano 7+ / EPoX 8K9AI / KingStone 256MB PC2700 / MSI GeForce4 440MX-8xAGP / WD800JB / EIZO L568

  3. #78

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal Marty
    Mne osobne to prijde taky docela v pohode.
    Až na to, že to není 400 Kč měsíčně, ale 475 Kč měsíčně (plus paušál za telefon) a linka není 128/64, ale 64/64 (reálně samo něco dolů). Nezlob se na mě, ale tohle už je skoro na úrovni GPRS.
    Naposledy upravil frelichl; 14.04.2006 v 18:15.
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  4. #79

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal night_
    Zetes: spis tech 33 mega je blbost, protoze internet ti jde i potom. a ANO myslim si ze i 128/64 internet za 15 korun denne JE vyhodna nabidka navic s bonusem rychlejsiho internetu pro prvnich 1024MB.
    nevim proc bych nemohl prepocitavat ten pausal na dny, ja treba vyuzivam net denne. je to sluzba, kterou muzes vyuzivat kazdy den, takze je treba prepocitavat na dny.
    Fakt není normální přepočítavat měsíční paušál na denní cenu. To potom snadno navozuje pocit, hmm tak první dva dny budu platit 15 Kč denně za rozumnej internet. Až vyčerpám FUPku tak platit nebudu, to už za 15 Kč/den nestojí.

    Připadlo by ti kupříkladu normální říkat v běžným hovoru - za televizi platím denně tři koruny, za rozhlas korunu padesát haléřů? Asi ne, že .
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  5. #80

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal night_
    ja jsem tim celym chtel jenom rict ze dle meho nazoru ty tarify odpovidaji soucasne situaci a stavu v CR. od zacatku tvrdim to co tiktak, nic vic, nic min. ze nemate nadavat na telecom, ale na celou situaci. mluvil jsem tehdy o reklame (kvuli ktere ta diskuse vznikla), nicmene plati to i na trh a stav obecne.
    A koho máme vinit za stav ADSL když ne Telecom? Stačí se kouknout na nabídku společností typu Bluetone na svých drátech - velice dobré nabídky, ale na drátech telecomu to nějak ne a ne jít, tak čí je to asi vina?

    EDIT: omlouvám se za tři posty po sobě, teď už to bohužel nespravím.
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  6. #81

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal frelichl
    Až na to, že to není 400 Kč měsíčně, ale 475 Kč měsíčně (plus paušál za telefon) a linka není 128/64, ale 64/64 (reálně samo něco dolů). Nezlob se na mě, ale tohle už je skoro na úrovni GPRS.
    dokonce tak to už vůbec ne 1GB na měsíc ( max 3 dny ) a pak 28 dní jet na gprs ? to fakt ne....telecom si fakt dělá z nás **** ****
    CPU C2D E8400 3GHz VGA Leadtek 8800GTS 512 RAM Kingston 2x 1024MB 1066MHz MainBoard Asus P53 X38 HDD Seagate 1TB 32MB Cache

  7. #82

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal frelichl
    A koho máme vinit za stav ADSL když ne Telecom? Stačí se kouknout na nabídku společností typu Bluetone na svých drátech - velice dobré nabídky, ale na drátech telecomu to nějak ne a ne jít, tak čí je to asi vina?

    EDIT: omlouvám se za tři posty po sobě, teď už to bohužel nespravím.
    je to vina statu!
    telecom je dneska komercni firma, ktera neschopnosti statu vyuziva ku svemu prospechu. at ji bude vlastnit kdokoli, nic se nezmeni, protoze takovej je princip trhu. kazdy chce vydelat co nejvic.

    me to zase prijde normalni prepocitavat veci, ktere kazdy den pouzivam na denni poplatek. podle me 450/mesic je stejny jako 15/den o tom to tady ale neni ne?

    za tu mistifikaci s 128/64 se omlouvam, to nebylo ucelem. i 64/64 se mi zda ale jako prijatelna rychlost internetu na surfovani, je to furt rychlejsi nez gprs i modem. za gprs bych zaplatil minimalne 500/m, za modem ani nepocitam. uz opakujeme stale to same. jediny rozdil mezi nami je, ze ja za tuto cenu jinou rychlost necekam, kdezto vy ano. muzete mi rict, kolik byste teda byli ochotni platit za internet? treba za tu telecomackou nabidku 512 fup 1g? ja jen abych si udelal predstavu, jake ceny by si uzivatele techto sluzeb prali...
    Athlon XP 1700+ B0 JIUHB @ 2600+ / ThermalTake Volcano 7+ / EPoX 8K9AI / KingStone 256MB PC2700 / MSI GeForce4 440MX-8xAGP / WD800JB / EIZO L568

  8. #83
    Member Avatar uživatele Keymaster
    Založen
    18.01.2005
    Bydliště
    Přerov, Praha, Whatever...
    Příspěvky
    211
    Vliv
    244

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal night_
    me to zase prijde normalni prepocitavat veci, ktere kazdy den pouzivam na denni poplatek. podle me 450/mesic je stejny jako 15/den o tom to tady ale neni ne?
    týýýýjo, 15korun na den vysoce příznivá cena od té milé společnosti (nevím proč se jí vlastně říká žlutý ďábel, vždyť jsou to andílci)... hned bych si to šel koupit, ALE... normálně jsem si řekl, že věci který denně používám si přece musím přepočítat na denní cenu, neeeee Tož jsem začal přepočítávat, a najednou jsem zjistil, jak moc je tenhle internet předraženej - stojí polovinu toho co nový auto!!! Bo když si koupím fabii a vydrží mi přes 20 let, tak za ni denně dám tak 30 korun (a to nepočítám přestupný roky, každej 29. únor jezdím ZADARMO!). Tak to v žádným případě, to si radši denně odpustím internet, ušetřím na autobuse a za ty peníze si budu vozit zadek v novým autě. HA! Hned v úterý jdu nakupovat.

    edit: teď mě napadla neskutečná myšlenka: přepočítám to na hodiny! MUHAHA na mě si nepřijdou!
    Naposledy upravil Keymaster; 14.04.2006 v 20:39.
    4300 2997 | 2048 667 | 8600 256 | 640 7200 | 250 7200
    It is a scientifically proven fact, that use of English signatures at Czech discussion boards is sign of mental retardation :-p

  9. #84

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Vy jste ale komici, . Ja asi na rozdil od vas pamatuju uplne jiny veci, kdy opravdu nebyla jina sance, nez dial-up.

    Dneska si kazdy muze poridit konektivitu, jakou chce, a to ze tu nekdo breci ze nema doma megabit jen pro sebe za par korun, je jeho problem.

    Pro vasi predstavu, platime za zaruceny megabit (zadne FUP, ani jina omezeni) 800Kc/mesic bez DPH za PORTOVOU konektivitu!

    Ale my odebirame tech megabitu aktualne 50, proto mame tuto cenu a tvrdim, ze jen malokdo ma lepsi cenu. Dale platime distribuci k nam, to dela cca 20 kKc/mesicne bez DPH a dale tuto konektivitu musime dopravit az k nasim clenum. Jako neziskove OS nas to stoji priblizne dalsich 20kKc. To dela cca 2 tisice za megabit mesicne, s tim, ze nevytvarime zisk. Jsme z Liberce, kde je ukoncen dostatek optickych vlaken a je zde konkurence, pokud je nekdo na vesnici, ma smulu, protoze k nemu nikdo vlakno nepotahne, protoze by se nezaplatilo.

    Z teto situace vychazi i CT pri tvorbe cen, tak muzete byt myslim radi, ze mate co mate. Pokud chcete vic, musite vic platit, jinak to nejde.
    ITF FreeNet Liberec

  10. #85
    Member Avatar uživatele Keymaster
    Založen
    18.01.2005
    Bydliště
    Přerov, Praha, Whatever...
    Příspěvky
    211
    Vliv
    244

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal hwsoft
    Vy jste ale komici, . Ja asi na rozdil od vas pamatuju uplne jiny veci, kdy opravdu nebyla jina sance, nez dial-up.
    Troufám si tvrdit, že mám s tímhle možná ještě víc zkušeností, dialup jsem měl ještě před rokem, kdy už všichni okolo svištěli na neomezeným netu a wifi už byla všude kromě mojí vesnice. Objížděl jsem providery a jako debil sháněl někoho kdo sem net dotáhl, ale všichni poté, co zjistili kolik je zájemců, nasadili vyděračský ceny, tak z toho sešlo.

    BTW i na tom pitomým dialupu jsem udělal někdy odhadem skoro giga trafficu měsíčně, takže z tohohle pohledu jsou některý tarify telecomu fakt výsměch.To ale nic nemění na tom že tohle je silně offtopic.
    4300 2997 | 2048 667 | 8600 256 | 640 7200 | 250 7200
    It is a scientifically proven fact, that use of English signatures at Czech discussion boards is sign of mental retardation :-p

  11. #86

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal karliko
    týýýýjo, 15korun na den vysoce příznivá cena od té milé společnosti (nevím proč se jí vlastně říká žlutý ďábel, vždyť jsou to andílci)... hned bych si to šel koupit, ALE... normálně jsem si řekl, že věci který denně používám si přece musím přepočítat na denní cenu, neeeee Tož jsem začal přepočítávat, a najednou jsem zjistil, jak moc je tenhle internet předraženej - stojí polovinu toho co nový auto!!! Bo když si koupím fabii a vydrží mi přes 20 let, tak za ni denně dám tak 30 korun (a to nepočítám přestupný roky, každej 29. únor jezdím ZADARMO!). Tak to v žádným případě, to si radši denně odpustím internet, ušetřím na autobuse a za ty peníze si budu vozit zadek v novým autě. HA! Hned v úterý jdu nakupovat.

    edit: teď mě napadla neskutečná myšlenka: přepočítám to na hodiny! MUHAHA na mě si nepřijdou!
    co jsi timhle chtel rict opravdu nechapu? tento post velice prispel k prubehu diskuse. btw fabie a 20 let? no nevim... to prepocitani je uplne stejnej princip, jako kdyz si ty mesicni pausaly prepocitavas na rok, coz je naprosto bezne. uz na to prosim nereagujte, nema to smysl. dobre, neni normalni prepocitavat to na dny. (i kdyz si myslim, ze je to kazdeho vec a nechapu proc to odsuzujete)

    hwsoft: hehe, dalsi provider jde videt jak vsichni kdo vi o co go, tvrdi priblizne to same. naproti tomu je vlna lidi, kteri absolutne netusi kolik vlastne stoji ten net distribuovat. a BTW ty ceny mas fakt nadherny, njn 80Mb dela svoje ...
    Athlon XP 1700+ B0 JIUHB @ 2600+ / ThermalTake Volcano 7+ / EPoX 8K9AI / KingStone 256MB PC2700 / MSI GeForce4 440MX-8xAGP / WD800JB / EIZO L568

  12. #87

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    no to je moc na www.internetexpress.cz je moje konto a tam sem včera viděl 1.9GB a sosnul jsem 3GB a normálně tam je 1.6GB ( dneska ) fakt nvm na čem stojím Není nad kvalitní služby pro zákazníky
    CPU C2D E8400 3GHz VGA Leadtek 8800GTS 512 RAM Kingston 2x 1024MB 1066MHz MainBoard Asus P53 X38 HDD Seagate 1TB 32MB Cache

  13. #88
    Member
    Založen
    15.10.2002
    Bydliště
    Uherský Brod
    Věk
    45
    Příspěvky
    357
    Vliv
    273

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    co me hlavně vadí na FUP je to, ze to pocitaji v obou smerech

    na nove tarify Expressu jsem jeste nepresel ,ale uvazuji o 2048/256 a 8GB vyslo by me to na 1000,- a nejake drobne i s pevnou,kterou pouziva jen matka

    taky me stve ze kdyz uz davaji rychlost DOWN 2048 tak mohli navysit UP na tech 512 to by se mi hodilo

    prvni net jsem mel ISDN a tam jsem pocital kazdou minutu, takze ADSL pro me bylo vysvobozenim

  14. #89

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal night_
    hwsoft: hehe, dalsi provider jde videt jak vsichni kdo vi o co go, tvrdi priblizne to same. naproti tomu je vlna lidi, kteri absolutne netusi kolik vlastne stoji ten net distribuovat. a BTW ty ceny mas fakt nadherny, njn 80Mb dela svoje ...
    Smula, nejsem provider, ale to ty asi nechapes, zkus se podivat aspon na nase stranky nez zacnes neco psat. Mimochodem u nas je internet pro cleny zdarma, zadny clen za nej neplati a doufam, ze ani v budoucnu platit nebude .
    ITF FreeNet Liberec

  15. #90

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal hwsoft
    Smula, nejsem provider, ale to ty asi nechapes, zkus se podivat aspon na nase stranky nez zacnes neco psat. Mimochodem u nas je internet pro cleny zdarma, zadny clen za nej neplati a doufam, ze ani v budoucnu platit nebude .
    podivej, ja jsem te vubec nenapadal a tu poznamku s cenou jsem nemyslel ironicky. to jak dal poskytujes konektivitu je mi celkem jedno a o vasich strankach vim uplne houby. jestli jsem te urazil tvrzenim, ze jsi provider tak se omlouvam, myslel jsem to dobre a chtel jsem rict ze vis o co jde
    Athlon XP 1700+ B0 JIUHB @ 2600+ / ThermalTake Volcano 7+ / EPoX 8K9AI / KingStone 256MB PC2700 / MSI GeForce4 440MX-8xAGP / WD800JB / EIZO L568

  16. #91

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal night_
    podivej, ja jsem te vubec nenapadal a tu poznamku s cenou jsem nemyslel ironicky. to jak dal poskytujes konektivitu je mi celkem jedno a o vasich strankach vim uplne houby. jestli jsem te urazil tvrzenim, ze jsi provider tak se omlouvam, myslel jsem to dobre a chtel jsem rict ze vis o co jde
    OK nic ve zlym, ale na oznaceni ISP jsem dost haklivej.
    ITF FreeNet Liberec

  17. #92

    Cool Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    D_A_V_I_D: Nedalo mi to, abych nezareagoval. Ja napriklad pres dc++ stahuju, ale nutne preci nemusim byt - abych te citoval - "psychopat, jehoz smyslem je onanie u nabihajicich procent v DC++"

    Snad mam pravo se podivat na film, stahnout si dokument, ktery me zajima, nebo si stahnout do sbirky DVD treba Thelma and Louise (a to stale jeste nemam

    Jasne, ze kvuli notorickym stahovacum je potreba lajnu nejak omezit, ale FUPko by mohlo byt od 20 do 50GB na mesic, dle rychlosti linky...Ano, na 512/128 by stacilo i 10-20GB, ale napr. na 4Mbit 10GB mesicne? Trosku konecna :/

    A ruku na srdce, kdyz si ten internet zrizujete, rozhodne si neco stahnete (nekdo vic, nekdo min) i z p2p siti, tak proc na nas 'stahovace' jen hazet spinu?
    C2D E6850 @ 3600 MHz ~ 1.4V w/ Thermalright Ultra-120 lapped + Noctua NF-S12 | ASUS P5K-E | 4GB DDR2-800MHz Patriot LLK ~ 2.1V
    GeForce 8800GTS 512MB @ 730/1810/2020 MHz | WD 1TB + 2TB | X-Fi ExtremeMusic | HP LP2475w 24" | CM Centurion 5 | Fortron Epsilon 700W

    3DM06 - 13700 | 3DMV - ??? | SuperPI 1M - 14.068s | cpu in burn : 52°C !!!
    HP nc8000 : P-M Dothan 2.00GHz [2MB L2], 2GB DDR400, 100GB[5400rpm, 8MB], ATi Mobility Radeon 9600 PRO 64MB DDR, WiFi b/g, BT, 15" SXGA+ 1400x1050

  18. #93

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    No ano kazdy si aj nieco stiahne a urcite nebude prezerat iba www. A zatial som nepocul ze by niekto bol oznacovany za to a to ze mava natahane 10gb mesacne. Lenze su aj taki co ide 1-2gb denne.

    A teraz si zober ze by prisla ponuka od provajdera 3mbit s 50gb ale take nieco nedaj boze flat. Vsetci zavisli kokoti co potrebuju mat pustene dc++ torent a podobne dristy vodne vnoci by sa tam nasackovali. Je to uplne normalny krok ktorym si chce provajder zabezpecit normalnu prevadzu. Ono treba myslet aj trochu dobredu.

    U nas mala nextra 1,5mbit flat a islo to super stale to islo tych 1400-1500 vsetci si to davali ake je to super ziadne limity ale prisiel den d a spustila sa fup a hned sa zmenil nazor. Ono sa to da isty cas tahat ale ked je toho vela tak uz sa zakrocuje dost tvrdo.
    ASRock K7S8XE+, Barton 2500+ 200*11, 1,65V, Y909267L30018 AQYFA 0350 RPMW, 512MB DDR400 Twinmoss, ATI Radeon9000pro 320/316, Maxtor max+8 30GB 7200rpm a Maxtor max+9 120GB 8MB cache, DVD-RW Plextor PX-708A, Plextor PX-130A, Big tower + Enermax 300P - VE, 3COM 905C-TX-M, Logitech MX510, IBM P260

  19. #94

    Exclamation Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Jasne, to chapu, napriklad u pomalejsich linek..ale pochop jednu vec, na co pak cloveku je 4Mbit downstream, kdyz to nemuze ani vyuzit? i kdyby se jen dival napr. na prednasky z vysky on-line, to ti proste sezere strasne moc.
    A kdyz uz jsme u toho, ja mam nekdy za den down 20GB/up 40GB, kdyz mam pc zaply 24h s dc++ :} zaplat Panbu za non-FUP !!
    C2D E6850 @ 3600 MHz ~ 1.4V w/ Thermalright Ultra-120 lapped + Noctua NF-S12 | ASUS P5K-E | 4GB DDR2-800MHz Patriot LLK ~ 2.1V
    GeForce 8800GTS 512MB @ 730/1810/2020 MHz | WD 1TB + 2TB | X-Fi ExtremeMusic | HP LP2475w 24" | CM Centurion 5 | Fortron Epsilon 700W

    3DM06 - 13700 | 3DMV - ??? | SuperPI 1M - 14.068s | cpu in burn : 52°C !!!
    HP nc8000 : P-M Dothan 2.00GHz [2MB L2], 2GB DDR400, 100GB[5400rpm, 8MB], ATi Mobility Radeon 9600 PRO 64MB DDR, WiFi b/g, BT, 15" SXGA+ 1400x1050

  20. #95

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal karliko
    týýýýjo, 15korun na den vysoce příznivá cena od té milé společnosti (nevím proč se jí vlastně říká žlutý ďábel, vždyť jsou to andílci)... hned bych si to šel koupit, ALE... normálně jsem si řekl, že věci který denně používám si přece musím přepočítat na denní cenu, neeeee Tož jsem začal přepočítávat, a najednou jsem zjistil, jak moc je tenhle internet předraženej - stojí polovinu toho co nový auto!!! Bo když si koupím fabii a vydrží mi přes 20 let, tak za ni denně dám tak 30 korun (a to nepočítám přestupný roky, každej 29. únor jezdím ZADARMO!). Tak to v žádným případě, to si radši denně odpustím internet, ušetřím na autobuse a za ty peníze si budu vozit zadek v novým autě. HA! Hned v úterý jdu nakupovat.

    edit: teď mě napadla neskutečná myšlenka: přepočítám to na hodiny! MUHAHA na mě si nepřijdou!
    aha, takze ty mas tu fobii na leasing na 20 let a platis 800 mesicne... U ktery leasingovky?
    A kolik do ni nacpes na opravach, aby po 20 letech ujela apespon 100 km najednou? 5x jeji puvodni cenu?

    Opravdu hodne nepovedene srovnani.
    PC uz lehce postarsi...
    Sony A200 + Sony 18-200

  21. #96

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal Conflict
    Jasne, to chapu, napriklad u pomalejsich linek..ale pochop jednu vec, na co pak cloveku je 4Mbit downstream, kdyz to nemuze ani vyuzit? i kdyby se jen dival napr. na prednasky z vysky on-line, to ti proste sezere strasne moc.
    A kdyz uz jsme u toho, ja mam nekdy za den down 20GB/up 40GB, kdyz mam pc zaply 24h s dc++ :} zaplat Panbu za non-FUP !!
    4Mbit downstream je proto, ze kdyz potrebuje treba nejaky 20 megovy ovladace, necekas na ne pul hodiny.

    Urcite z DC stahujes jen prednasky z VS a volne siritelne distibuce Linuxu co?
    PC uz lehce postarsi...
    Sony A200 + Sony 18-200

  22. #97

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Asi si si dobre neprecital celu diskusiu. V dnesnej dobe su v mode dva typy pausalov za internet a to bud je vysoka rychlost s datovym limitom alebo pomaly flat. Rychlost aj tak nehra rolu. U provajdera je dvolezite kolko toho nasosas a to hlavne zo zahranica lebo tam chlapci kvakaju takze cashe za konekt takze si to dobre strazia. Ten kto nechce chodit do skoly a potrebuje si pozerat prednasky z domu na internte alebo ma nutnost pozerat CTV1 a Novu na internete tak si musi zobrat prislusny program ktory mu to umozni. Predsa pokial viem normalne uvazovat tak nebudem hladat programy s datavym limitom kde viem ze by som to za par dni precerpal. A to ze mas 4mbit neznamena ze stym musis natahat tb.

    Aj ked sa budes hnevat ale takym co za den sosnu 20gb a uploadnu 40gb tak takym by som internet ani nedal a ked tak aspon za 5k mesacne.
    ASRock K7S8XE+, Barton 2500+ 200*11, 1,65V, Y909267L30018 AQYFA 0350 RPMW, 512MB DDR400 Twinmoss, ATI Radeon9000pro 320/316, Maxtor max+8 30GB 7200rpm a Maxtor max+9 120GB 8MB cache, DVD-RW Plextor PX-708A, Plextor PX-130A, Big tower + Enermax 300P - VE, 3COM 905C-TX-M, Logitech MX510, IBM P260

  23. #98
    Member Avatar uživatele Keymaster
    Založen
    18.01.2005
    Bydliště
    Přerov, Praha, Whatever...
    Příspěvky
    211
    Vliv
    244

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal Mirtex
    aha, takze ty mas tu fobii na leasing na 20 let a platis 800 mesicne... U ktery leasingovky?
    A kolik do ni nacpes na opravach, aby po 20 letech ujela apespon 100 km najednou? 5x jeji puvodni cenu?

    Opravdu hodne nepovedene srovnani.
    Aha, a ty máš ADSL bez zřizovacích poplatků? A telecomu neplatíš paušál za telefon? Tvůj modem má solární článek, tak nežere elektřinu. Ostatně i tvůj PC jsi sehnal zadarmo a taktéž nežere elektřinu. A za 20 let nic neodejde a nic není třeba upgradovat. BTW moje fóbie nemá FRUP (fair road use policy), který ji odstaví po ujetí 100 km měsíčně, protože nadměrně využívám silnice a blokuji ostatním uživatelům cesty.

    Takhle bychom mohli pokračovat do nekonečna. Smyslem toho "srovnání" (já bych to nazval spíš sarkasmem) bylo jen ukázat, že hrátky s čísílky nemaj cenu. Zastávám názor, že když člověk umí a chce, tak mu vždy vyjde to co potřebuje. Moje srovnání nebyl argument, jen rýpnutí.
    4300 2997 | 2048 667 | 8600 256 | 640 7200 | 250 7200
    It is a scientifically proven fact, that use of English signatures at Czech discussion boards is sign of mental retardation :-p

  24. #99

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal karliko
    Aha, a ty máš ADSL bez zřizovacích poplatků? A telecomu neplatíš paušál za telefon? Tvůj modem má solární článek, tak nežere elektřinu. Ostatně i tvůj PC jsi sehnal zadarmo a taktéž nežere elektřinu. A za 20 let nic neodejde a nic není třeba upgradovat. BTW moje fóbie nemá FRUP (fair road use policy), který ji odstaví po ujetí 100 km měsíčně, protože nadměrně využívám silnice a blokuji ostatním uživatelům cesty.

    Takhle bychom mohli pokračovat do nekonečna. Smyslem toho "srovnání" (já bych to nazval spíš sarkasmem) bylo jen ukázat, že hrátky s čísílky nemaj cenu. Zastávám názor, že když člověk umí a chce, tak mu vždy vyjde to co potřebuje. Moje srovnání nebyl argument, jen rýpnutí.
    jestlize chces pocitat elektrinu, zacni i s benzinem a vyjde te to na 10nasobek...

    PC neslouzi pouze na Internet (hry, dopisy, grafika, atd.), telefonni linka neslouzi pouze na internet (mozna tobe ne, ale spousta lidi z ni telefonuje), cili to tam jaksi pocitat nelze...
    ADSL modem ma aktivni spotrebu tipuju asi jako muj kabelovy cili cca 6W, coz 10hodin*6 je denne 60 watthodin cili asi 0.002 Kc/den.
    Auto je pouze na jezdeni, mozna na predvadeni se, ale to uz se nabvime o fobii...

    Porad je to pitome srovnani chces-li trapne rypnuti.
    Naposledy upravil Mirtex; 16.04.2006 v 13:34.
    PC uz lehce postarsi...
    Sony A200 + Sony 18-200

  25. #100

    Standardní Re: Český Telecom a jeho "nelidské FUP"

    Citace Původně odeslal Mirtex
    jestlize chces pocitat elektrinu, zacni i s benzinem a vyjde te to na 10nasobek...

    PC neslouzi pouze na Internet (hry, dopisy, grafika, atd.), telefonni linka neslouzi pouze na internet (mozna tobe ne, ale spousta lidi z ni telefonuje), cili to tam jaksi pocitat nelze...
    ADSL modem ma aktivni spotrebu tipuju asi jako muj kabelovy cili cca 6W, coz 10hodin*6 je denne 60 watthodin cili asi 0.002 Kc/den.
    Auto je pouze na jezdeni, mozna na predvadeni se, ale to uz se nabvime o fobii...

    Porad je to pitome srovnani chces-li trapne rypnuti.
    On karliko mohl prostě napsat, že přepočítavat měsíční paušál na denní cenu je pěkná berlička jak si pomoct k takovým číslům, jaké potřebuju (aneb všimnul si třeba někdo, že při úžasném přepočítávání na den vzniká velká relativní odchylka??), ale chtěl to vyjádřit jinak, vtipně.

    Možná by ses měl zamyslet na svým smyslem pro humor a nadsázku .
    Naposledy upravil frelichl; 16.04.2006 v 13:39.
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •