Stránka 8 z 8 PrvníPrvní ... 45678
Výsledky 176 až 185 z 185

Téma: Ad vBulletin :)

  1. #176
    Senior Member Avatar uživatele tominek
    Založen
    13.10.2003
    Bydliště
    Brno
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 869
    Vliv
    283

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Geeker
    Aha takze kde ted hledat problem? Na Email to prijde ale na mobil uz ne. Chapal bych kdyby chodilo 1000 SMS denne ale neprijde to ani kdyz je to jedna za den. Takze to vypada na problem s Vodafone. A pak ze Je to ve vasich rukou NOW
    jj presne tak asi jsem se prve nedostatecne vyjadril. prijde me upozorneni na mejl ale nedojde na telefon. podivne je ze na VSECHNY ostatni emaily co mi na email.cz prijdou me upozorneni dojde.
    Jak rika no-x: "Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)"
    DELL Optiplex 980 | 8GB RAM | i7 860 | GeForce GT330 | 2x 128GB SSD RAID0 | 30" LCD
    Canon EOS 5D + BG-E4 | EF 24-105 mm f/4L IS USM | EF 28 mm f/1.8 USM | EF 50 mm f/1.4 USM | Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG IF HSM || Velbon Ultra LUXi-F + Benro KS-1
    Canon EOS 7D + BG-E7 | EF 70-200 mm f/4L IS USM | EF-S 18- 200 mm f/3.5-5.6 IS || Velbon Ultra MAXi-L
    Speedlite 580EX || DOMKE F-2 | DOMKE F-1X | Lowepro Toploader 70AW | Další čačky kolem

  2. #177
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 738
    Vliv
    300

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    hmm, mozna varianta je, ze tech mailu chodi z 4a vic a blokli ty SMS sspessl z 4a.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  3. #178

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    To se mi nejak nezda, ze by nechaly prijit vsechny upozornovaci maily, ale uz tu sms by mely bloklou Jednak by to muselo byt spis na zadost mob. operatora, jelikoz prece seznam a spol. tim nemohou byt zahlceni, a jednak i z jinych for to chodi a ze by si vybrali zamerne OC se mi nezda... Chyba bude u seznamu nebo Vodafounu...
    OT pro zasmani / Spis jestli nekdo na seznamu neni z PCT a nezablokoval sms /OT
    Lost in Kalø, near Storsjön and to look at Knutshø or chilling at Lahaina.

  4. #179

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Jezevec
    hmm, mozna varianta je, ze tech mailu chodi z 4a vic a blokli ty SMS sspessl z 4a.
    Takze pres veskere dusovani ze to neni chyba seznam.cz jsem udelal maly test nechal jsem si preposilat upozorneni na jiny mail a svete div se! Ty co odesila forum nechodi ani na jiny mail. A pak ze je neni chyba u nich jsem zvedavy jak se k tomu postavi. (BTW sami mi to poradili)
    MB:GIGABYTE UD3R, CPU:C2D E8400, RAM 2x 2048 MB A-DATA EE, GK: ASUS Matrix 4850, ZK: SB Audigy + CR Inspire 5300, HDD: Hitachi 250Gb + 500Gb + 640Gb, DVD Pioneer 106, CD-RW Teac 552E, Liteon 1693s, Monitor: Samsung 970p
    NTB: HP nc 6320

  5. #180

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Dost poctive jsem hledal, ale nenasel...

    Zajimaji mne jaka plati pravidla pro ohodnoceni postu (uzivatele). Nejvice kdy ho mohu ohodnotit znova. Nechce se mi rozdavat karmu jen tak pro zabavu.
    Přirozená inteligence bude zřejmě brzy překonána inteligencí umělou, avšak přirozenou blbost umělá nikdy překonat nedokáže.

  6. #181
    Senior Member Avatar uživatele SajmoN
    Založen
    21.06.2003
    Bydliště
    live@nDca
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 391
    Vliv
    281

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Nechcem koli tomu zakladat novy thread, tak to hodim sem.

    Dalo by sa nastavit forum tak, aby sa prilohy otvarali v novom okne?
    Je mi jasne ze ich nieje problem davat takto otvorit rucne, ale predsa len, automaticky by to imho bolo lepsie .. casto krat sa mi stane, ze otvorim prilohu a potom si killnem ten tab este ze je v opere ten trash bin
    | intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
    | samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
    | seasonic
    S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
    | “The future is already here—it is just unevenly distributed.”

  7. #182

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal SajmoN
    Nechcem koli tomu zakladat novy thread, tak to hodim sem.

    Dalo by sa nastavit forum tak, aby sa prilohy otvarali v novom okne?
    Je mi jasne ze ich nieje problem davat takto otvorit rucne, ale predsa len, automaticky by to imho bolo lepsie .. casto krat sa mi stane, ze otvorim prilohu a potom si killnem ten tab este ze je v opere ten trash bin

    ...pripajam sa tiez k tejto ziadosti - stava sa mi to iste
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

  8. #183
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    43
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    349

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Sorry, neberte to, že to nějak extrémně řeším, ale všiml jsem si změny počtu "karmačtverečků" u nicků, má to nějaký zvláštní důvod? Jen mě to praštilo do očí, tak mě zajímá proč se to změnilo, nevolám po návratu předchozího stavu!
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  9. #184

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal D_a_v_i_d
    Sorry, neberte to, že to nějak extrémně řeším, ale všiml jsem si změny počtu "karmačtverečků" u nicků, má to nějaký zvláštní důvod? Jen mě to praštilo do očí, tak mě zajímá proč se to změnilo, nevolám po návratu předchozího stavu!
    Ajo ja to zapomnel dat takze klik tady

  10. #185

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Nevyřešilo se to už nějak s tím seznamem? Mě totiž taky nechodí upozornění na mail
    Gigabyte 965P-S3 | C2D E4300 | 2x1GB RAM, 800 Mhz | Radeon x1950 PRO | Terratec Aureon Space@Audiotrak Prodigy | WD 5000AAKS SATA | Toshiba SD-M1612 | Lite-On LDW-811S | Chieftec BX | Chieftec 360W PSU | Nikon D70 + kupa skla

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •