Výsledky hlasování: Jaký browser používáte?

Hlasující
247. Nemůžete hlasovat
  • Other...

    1 0,40%
  • Maxthon

    8 3,24%
  • Internet Explorer

    15 6,07%
  • Opera

    106 42,91%
  • Mozilla/Mozilla Firefox

    117 47,37%
Stránka 3 z 26 PrvníPrvní 123456713 ... PosledníPoslední
Výsledky 51 až 75 z 1439

Téma: Mozilla FF vs Opera vs IE

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní

    Citace Původně odeslal [MJK
    Ali]jako muj nazor... pouzivam MyiE-bez problemu... je pekne prehledne atd.... zkousel jsem mozilu, ale to byl krok vedle.. nektere stranky na ni byly uplne nepouzitelne... treba gamezone... prehazovala obrazky a nektere duplikovala atd.... proste hnus.... jinak nova opera nevypadala spatne.. ale chybi mi u ni dvojklik na zavreni tabu... a taky nekdy blbe zobrazovala stranky....

    takze MyIE+kerio... a bez problemu ;D
    jj, ale kerio je skor potrebne k tomu adware shitu Opera, bezplatne browsery rules a obzvlast MyIE2 a Mozilla...

  2. #2

    Standardní

    Citace Původně odeslal [MJK
    Ali]ale chybi mi u ni dvojklik na zavreni tabu... a taky nekdy blbe zobrazovala stranky....
    Co mas konkretne na mysli? nejak jsem to nepochopil...
    1) ASUS M6A
    2) Toshiba Portége R600-10U
    3) ASUS A8V-X AMD Athlon 64 3000+ Kingmax 2x256MB DDR 400 WD 120GB Samsung 80 GB GMC G30 Fortron FSP400-60THN-P
    Ideální indentace pro Pascal je šest stop pod zem.

  3. #3

    Standardní

    Presne tak, Kerio + MYIE a jedem jak po masle , Kdo ma tuhle dvojici to dotahne daleko, nebo moc brzo neodpadne

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal Markoff
    jj, ale kerio je skor potrebne k tomu adware shitu Opera, bezplatne browsery rules a obzvlast MyIE2 a Mozilla...
    ne ze bych timto mym prispevkem chtel rozpoutat flame, ale jsi trosku agresivni ne?! mas nejake duvody, proc by opera mela byt "shit"?

    btw: opera neni tak adware, jako komercni software

    dustCatcherIII:AMD Barton 1,8GHz(+ArticCooling Silent2 TC rev2),512MB Hynix 400Mhz,IBM 180GXP 120GB,Seagate 40GB,MSI FX5900SP| CyberCase CY-229 (Arctic Fan Pro TC, CoolerMaster Neon LEDTLF-R82,JJ400Wsilent), Soltek KT600-RL| CDburn-DVD LG4520B,noFDD| 17\"LCD Gigabyte DVI| ChiconyKey (obyč tha best),MS IntelliMouseOptical| Hercules Fortissimo III 7.1, Creative Inspire T5400, Koss PortaPro Jr.

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal ripper
    Citace Původně odeslal [MJK
    Ali]ale chybi mi u ni dvojklik na zavreni tabu... a taky nekdy blbe zobrazovala stranky....
    Co mas konkretne na mysli? nejak jsem to nepochopil...
    rekl bych, ze kdyz 2x klikne na zalozku stranky (tabu), tak se mu ta stranka zavre

    dustCatcherIII:AMD Barton 1,8GHz(+ArticCooling Silent2 TC rev2),512MB Hynix 400Mhz,IBM 180GXP 120GB,Seagate 40GB,MSI FX5900SP| CyberCase CY-229 (Arctic Fan Pro TC, CoolerMaster Neon LEDTLF-R82,JJ400Wsilent), Soltek KT600-RL| CDburn-DVD LG4520B,noFDD| 17\"LCD Gigabyte DVI| ChiconyKey (obyč tha best),MS IntelliMouseOptical| Hercules Fortissimo III 7.1, Creative Inspire T5400, Koss PortaPro Jr.

  6. #6

    Standardní

    Mam dotaz trosku mimo tema, ale asi je zbytecny kvuli tomu zakladat novy thread.
    Taky jsem se rozhodnul vyzkouset Firefox, ale nejdriv jsem nainstaloval ENG verzi a pak jsem se teprve dozvedel, ze existuje i CZ verze.

    Proto jsem tu ENG odinstalil a nainstalil CZ. Cela instalace probehla v cestine, na konci se me to jeste cesky zeptalo, jestli chci nainstalovany program spustit, ale samotnej FF je uz v anglictine.

    Proto jsem to zkusil zas ondistalovat, smazat vsechny adresare a soubory, ktery byly ocividne od FF, smazal jsem i klice v registrech, znova nainstaloval, ale zas to je v anglictine.

    Nevite nekdo co mam udelat, abych to rozchodil v cestine?

    (jeste mam v planu nainstalovat ENG verzi na zalozni disk a monitorovat to Total Uninstalem, ale nemam na to moc casu, proto se nejdriv ptam tady)

    Dik
    CPU: AMD Phenom X3 (2,8GHz), MOBO: Gigabyte GA-MA-790FX-DQ6, RAM: 2x2GB (A-Data), GPU: ATI Radeon HD4850, HDD: 120GB Kingston SSD (SATA) + 2TB Seagate (SATA), CHLADIČ: Scythne Ninja, OPTIKA: DVD-RW Asus, Audio: SB X-Fi Xtreme audio, TV KARTA: Asus TV/FM, CASE & ZDROJ: Chieftec DX01-BD/Corsair HX520

  7. #7

    Standardní

    Opera oproti IE vede v tom, že když se chcete podívat na nějaké ehm stránečky nad 18 let, tak operou neproklouzne téměř nic. V IE se to rozjede jak na kolotoči
    1800+@2800+(11,5*197),soltek 75frn3-L,2*256Mb RAM,SB live,RADEON 9500@9700(core 296,memory294,8pipelines) 128RAM.

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal vaga
    Citace Původně odeslal Markoff
    jj, ale kerio je skor potrebne k tomu adware shitu Opera, bezplatne browsery rules a obzvlast MyIE2 a Mozilla...
    ne ze bych timto mym prispevkem chtel rozpoutat flame, ale jsi trosku agresivni ne?! mas nejake duvody, proc by opera mela byt "shit"?

    btw: opera neni tak adware, jako komercni software
    opera je bud adware alebo komercny soft a taky soft je shit, ked je na trhu x browserov zadarmo, vobec by sa nemali porovnavat softy zadarmo s nejakym komercnym...

    ale ked ti nestaci, tak ma napr. naprd spravu Bookmarks, naprd zobrazuje niektore stranky (narozdiel od MyIE2/Mozilla)...

    testu browsera Opera a inych som sa venoval na weblogu, odkazy najdes v archive... po vyskusani x browserov som nakoniec skoncil u privetiveho (pri prechode z IE, taky je totiz vacsinovy uzivatel) a funkcne nadupaneho MyIE2 s minimalnou instalackou (funkcne porovnatelna s nim je leda tak Mozilla a Avant)

  9. #9

    Standardní

    imho je Opera nejlepsi a rek bych, ze i nejrychlejsi a pripada mi nejvychytanejsi i kdyz zase obcas nezobrazi vse korektne. Stejne je to strasne subjektivni, jakej brows je nej. Kazdymu vyhovuje neco jinyho.
    IBM X60

  10. #10

    Standardní

    Citace Původně odeslal [MJK
    Ali]jako muj nazor... pouzivam MyiE-bez problemu... je pekne prehledne atd.... zkousel jsem mozilu, ale to byl krok vedle.. nektere stranky na ni byly uplne nepouzitelne... treba gamezone... prehazovala obrazky a nektere duplikovala atd.... proste hnus.... jinak nova opera nevypadala spatne.. ale chybi mi u ni dvojklik na zavreni tabu... a taky nekdy blbe zobrazovala stranky....
    Za to, ze jsou nekteri koderi stranek prasata, co si dovedou spustit tak akorat Frontpage, tvurci FF opravdu nemuzou

    Za blbe naprganou strnku muze koder a ne browser

    Zkus sledovat par blogu o webdesignu a vnor se do reality...



    2Martin: Zkus smazat z "Doc&Sett/{tvuj login}/Data aplikaci" smazat adresar Phoenix tam ma Mozilla/FF cache a dalsi veci. Ten se pri uninstallu nemaze

  11. #11

    Standardní

    Zkusim, dik. Ja uz zkousel smazat vsechno, co mi TCMD nasel s klicovym slovem FireFox a Mozila, ale jestli tam bylo i tohle, to si nepamatuju.
    Mejak to prece jit musi

    EDIT: jojo, to bylo ono. Uz to je cesky. Jeste jednou diky.
    CPU: AMD Phenom X3 (2,8GHz), MOBO: Gigabyte GA-MA-790FX-DQ6, RAM: 2x2GB (A-Data), GPU: ATI Radeon HD4850, HDD: 120GB Kingston SSD (SATA) + 2TB Seagate (SATA), CHLADIČ: Scythne Ninja, OPTIKA: DVD-RW Asus, Audio: SB X-Fi Xtreme audio, TV KARTA: Asus TV/FM, CASE & ZDROJ: Chieftec DX01-BD/Corsair HX520

  12. #12

    Standardní

    Citace Původně odeslal Markoff
    Citace Původně odeslal vaga
    Citace Původně odeslal Markoff
    jj, ale kerio je skor potrebne k tomu adware shitu Opera, bezplatne browsery rules a obzvlast MyIE2 a Mozilla...
    ne ze bych timto mym prispevkem chtel rozpoutat flame, ale jsi trosku agresivni ne?! mas nejake duvody, proc by opera mela byt "shit"?

    btw: opera neni tak adware, jako komercni software
    opera je bud adware alebo komercny soft a taky soft je shit, ked je na trhu x browserov zadarmo, vobec by sa nemali porovnavat softy zadarmo s nejakym komercnym...
    mas pravdu - adware a za penize. chtel jsem to formulovat tak, ze ve vysledku se autori Opery snazi vydelat. a na tom je neco spatneho?

    Citace Původně odeslal Markoff
    ale ked ti nestaci, tak ma napr. naprd spravu Bookmarks, naprd zobrazuje niektore stranky (narozdiel od MyIE2/Mozilla)...

    testu browsera Opera a inych som sa venoval na weblogu, odkazy najdes v archive... po vyskusani x browserov som nakoniec skoncil u privetiveho (pri prechode z IE, taky je totiz vacsinovy uzivatel) a funkcne nadupaneho MyIE2 s minimalnou instalackou (funkcne porovnatelna s nim je leda tak Mozilla a Avant)
    ehm nestaci. tve vseobjimajici "ma naprd" me vsak nijak nepresvedcuje, v archivu vsak nic hledat nebudu.

    co se tyce zobrazovani stranek, ja nemam zadny problem, pokud existuje stranka, kterou opera nezobrazi korektne, tak bych tipl, ze to bude 100pro vinou autora stranky (netvrdim ale, ze Opera je dokonala, to si netroufnu, minimalne tvrdim, ze IE ma bugu vice! hols M$ - btw: Microsoft dela IE "zadarmo" pro tvy krasny oci ne?)

    co se tyce male instalacky MyIE2 - minimalne vykreslovaci jadro IE je prolezle v systemu = neni zapocteno do velikosti instalace MyIE, argumentujes neargumentovatelnym.

    co se tyce tveho blogu - nevim, neznam, na druhe strane jsem si zapamatoval tyto informace/zavery, ktere se neshoduji s tvymi:
    -dle casopisu PC World (US) je to nejlepsi browser roku 2004
    -http://hulan.info/blog/?itemid=116 (ehm "clanek" jsem si cetl pred nejakou dobou, radeji pisu, ze se s nim neztotoznuju, ale uvadim ho jako oponenturu tveho blogu .o)

    co se tyce me osoby: Opera je multiplatformni (pouzivam Linux), IE ne :)

    ps. je jasne, ze kazdy si bude hajit "to svoje", tak peace a "budme radi, ze jsme radi" ;o)
    preju ti hodne stesti s MyIE2 ;o)

    dustCatcherIII:AMD Barton 1,8GHz(+ArticCooling Silent2 TC rev2),512MB Hynix 400Mhz,IBM 180GXP 120GB,Seagate 40GB,MSI FX5900SP| CyberCase CY-229 (Arctic Fan Pro TC, CoolerMaster Neon LEDTLF-R82,JJ400Wsilent), Soltek KT600-RL| CDburn-DVD LG4520B,noFDD| 17\"LCD Gigabyte DVI| ChiconyKey (obyč tha best),MS IntelliMouseOptical| Hercules Fortissimo III 7.1, Creative Inspire T5400, Koss PortaPro Jr.

  13. #13
    Senior Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Ostrava / Straznice
    Příspěvky
    1 133
    Vliv
    277

    Standardní

    Jasne vede Opera. Rychlost, prijemny interface, podporovane funkce, mouse gestures, taby, mail klient, v 7.5 veci jako je notes a celkove ten levy vysuvny panel je hodne gut, blokovani nevyzadnych pop-up oken, hromada dalsich veci (napr. minimalizace do system tray) a opet rychlost .
    Mozilla je tezkopadny pomaly moloch, proto nepouzivam. Pry na windows beha pomerne slusne, ale jeste jsem nezkousel.
    O IE se nema cenu bavit, to je proste humus.
    Intel C2D 4300, 1GB DDR2, 120GB Seagate, nVidia7600GT pasiv.

  14. #14
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    345

    Standardní

    na opere me stve prave to padani. zkousim ted 7.50 a vubec me nepresvedcila.

    2Markoff: jj MyIE2 je uzivatelsky prijemny a nabuseny skin nejhorsiho prohlizece, ktery je take free vid

    OT: nauc se diskutovat, nebo kvuli tobe zavedou ignore i na foru
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  15. #15
    Senior Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Ostrava / Straznice
    Příspěvky
    1 133
    Vliv
    277

    Standardní

    4mISHA: me prave Opera 7.5 jeste nikdy nespadla a to ji mam zaplou 24/7

    Dalsi vec ktera se me u ni hodne libi je spodni lista ktera pise co se prave deje, u IE beha jen modry nic nerikajici pruh
    Intel C2D 4300, 1GB DDR2, 120GB Seagate, nVidia7600GT pasiv.

  16. #16
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    345

    Standardní

    hmm no ja zkusim ted 7.51. ovsem prave me to pada ted docela casto a z toho jsem nejak znechucen. predtim sem mel 7.23 a ta padla tak max 1 za tyden
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  17. #17

    Standardní

    Ja pouzivam IE, Este ani raz mi nespadol, podporuje taby, blokuje pop-up okna, je skinovatelny, nenarocny na pamat, obsahuje download manager, a existuje aj verzia pre linux...
    P4-520 (NW - 2800 MHz) - AC Super Silent 4 Ultra TC /// Radeon 9600PRO 128MB - AC ATI Silencer 2 /// Corsair 1GB 400MHz /// MSI - MS-6742, 865PE Neo /// Creative X-FI XtremeMusic /// Maxtor 7200rpm, 80GB, 8MB // WD 120GB, 2MB

  18. #18
    Moderátor Avatar uživatele daso
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Ceska Lipa
    Příspěvky
    2 462
    Vliv
    293

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    hmm no ja zkusim ted 7.51. ovsem prave me to pada ted docela casto a z toho jsem nejak znechucen. predtim sem mel 7.23 a ta padla tak max 1 za tyden
    me jede dobre, ale co me stve: status bar nejde nastavit na pevno. zobrazuje se jen pri loadovani stranky a nejdou mi importovat bookmarky
    ASRock ALiveNF6P-VSTA | AMD Athlon64 (Orleans) 1,8@2,4 GHz 1,4 V | 2,5 GB DDR2 | nVIDIA GeForce 7600 GS | MAXTOR DM10 250 GB | LG GSA-4165B
    ---
    ◄ ΔΑςΙΔ ΒΟΩΙΕ ►
    On the 8th day God created David Bowie.

  19. #19
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    345

    Standardní

    no s bookmarkama sem nemel problem. vlastne pouzivam jen ty co mi zbyly z oblibenych polozek v IE ( tahal sem to jeste skrz 7.23, ale je fakt, ze nektere byly ulozene spatne ).

    ten status bar by nebyl spatny. take nejsem priznivec on/off za cenu rozhazovani grafiky a zneprehledneni ( viz individualni nabidky > za to bych vypichoval oci ).
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  20. #20
    Moderátor Avatar uživatele daso
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Ceska Lipa
    Příspěvky
    2 462
    Vliv
    293

    Standardní

    tak to by me zajimalo kam ta 7.51 bookmarky dava...
    a status bar chci kvuli tomu, ze chci videt adresy odkazu/maily a pod, kdyz na ne najedu mysi. okynko u mysi my nevyhovuje.
    ASRock ALiveNF6P-VSTA | AMD Athlon64 (Orleans) 1,8@2,4 GHz 1,4 V | 2,5 GB DDR2 | nVIDIA GeForce 7600 GS | MAXTOR DM10 250 GB | LG GSA-4165B
    ---
    ◄ ΔΑςΙΔ ΒΟΩΙΕ ►
    On the 8th day God created David Bowie.

  21. #21

    Standardní

    Citace Původně odeslal Lopan
    4mISHA: me prave Opera 7.5 jeste nikdy nespadla a to ji mam zaplou 24/7 :)

    Dalsi vec ktera se me u ni hodne libi je spodni lista ktera pise co se prave deje, u IE beha jen modry nic nerikajici pruh
    Pripojuju se. 7.51 mi snad jeste nikdy nespadla, zato 7.23 v praci mi semtam spadne. ale oba kompy a OS jsou o uplne necem jinym :)

    dustCatcherIII:AMD Barton 1,8GHz(+ArticCooling Silent2 TC rev2),512MB Hynix 400Mhz,IBM 180GXP 120GB,Seagate 40GB,MSI FX5900SP| CyberCase CY-229 (Arctic Fan Pro TC, CoolerMaster Neon LEDTLF-R82,JJ400Wsilent), Soltek KT600-RL| CDburn-DVD LG4520B,noFDD| 17\"LCD Gigabyte DVI| ChiconyKey (obyč tha best),MS IntelliMouseOptical| Hercules Fortissimo III 7.1, Creative Inspire T5400, Koss PortaPro Jr.

  22. #22

    Standardní

    Citace Původně odeslal daso
    tak to by me zajimalo kam ta 7.51 bookmarky dava...
    a status bar chci kvuli tomu, ze chci videt adresy odkazu/maily a pod, kdyz na ne najedu mysi. okynko u mysi my nevyhovuje.
    Je to vec zvyku. Me to naopak vyhovuje, nemusim sklouzavat pohledem dolu, kdyz pouzivam IE, tak nekolik sekund cucim, kdy uz se mi objevi bublina a ono furt nic, pak mi to dojde a s nechuti se teda podivam dolu - proste zvyk.
    Ale urcite by bylo dobre, kdyby dala Opera vybrat (+ treba pouzit oboje naraz) - zkus jim napsat mejl .o)

    dustCatcherIII:AMD Barton 1,8GHz(+ArticCooling Silent2 TC rev2),512MB Hynix 400Mhz,IBM 180GXP 120GB,Seagate 40GB,MSI FX5900SP| CyberCase CY-229 (Arctic Fan Pro TC, CoolerMaster Neon LEDTLF-R82,JJ400Wsilent), Soltek KT600-RL| CDburn-DVD LG4520B,noFDD| 17\"LCD Gigabyte DVI| ChiconyKey (obyč tha best),MS IntelliMouseOptical| Hercules Fortissimo III 7.1, Creative Inspire T5400, Koss PortaPro Jr.

  23. #23

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    hmm no ja zkusim ted 7.51. ovsem prave me to pada ted docela casto a z toho jsem nejak znechucen. predtim sem mel 7.23 a ta padla tak max 1 za tyden
    Jako Lopan...opera mi este nikdy nespadla (a to ani starsi verze)...maximalni spokojenost se vsim co Opera umi
    IBM X60

  24. #24
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    345

    Standardní

    tak mam ted 7.51 a uvidim. jinak ono nejde o spadnuti v pravem slova smyslu. proste najednou opera zmizi. zadna hlaska, varovani nic. proste ted tu je a ted uz tu neni. 7.23 to udelala jednou za nejakou dobu. ale vcera ci predevcirem sem nainstaloval 7.50 a vcera mi spadla takto asi 6x coz me silne vytocilo.

    jak rikam, uvidime.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  25. #25

    Standardní

    FireFox pada tak raz za mesiac. Ale stve ma na nom, ze v Linuxe je pomalsi ako vo Windows. A celkovo by mu prospela nejaka optimalizacia - je pomalsi ako MSIE (ale oproti nemu je vo vsetkom ostatnom lepsi).
    1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •