Stránka 24 z 27 PrvníPrvní ... 142021222324252627 PosledníPoslední
Výsledky 576 až 600 z 652

Téma: Vista-is that our future?

  1. #576

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal Anduril Zobrazit příspěvek
    No ja porad cekam, kdy neco vyjde. Autor sliboval nejakou beta verzi, ale nic jsem nenasel.
    Tak jsem letmo testnul RMClock 2.3 Beta2 a jede mi na Vistách v pohodě. Je to Beta a je to ještě trochu vidět (není to komplet hotové), ale min. se základní funkčností problém není.

    Ke stažení případně zde: http://cpu.rightmark.org/download/rm..._bin_beta2.rar .
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  2. #577

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Mam dotaz, jak pod Vistou resite image systemu.

    Image XP systemu se vsim potrebnym softem se mi vejde na jedno DVD. Takze v pripade poruchy (at uz HD, ci soft issue), mam do 10 minut system opet funkcni.

    Jak to mate pod Vistou? 4DVD? nebo externi USB disk?
    i3-2100,4GB DDR3,WD 500GB GP, WD 1 TB GP, inno3d 8800GT, Lenovo L220x

  3. #578

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Full instalace Ultimate má nějakých 8 GB, takže se imho v komprimovaném image na DVD vejde (nevím, co je "všechen potřebný soft", ale na DL médium by se to vejít mělo).
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  4. #579

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal jan555 Zobrazit příspěvek
    Full instalace Ultimate má nějakých 8 GB, takže se imho v komprimovaném image na DVD vejde (nevím, co je "všechen potřebný soft", ale na DL médium by se to vejít mělo).
    64bit ma dokonce 9.6 GB
    Naposledy upravil EllE; 08.03.2007 v 17:31.
    "Ad Astra Per Aspera"

  5. #580
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    342

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal EllE Zobrazit příspěvek
    32bit ma na DVD nejak 2.3GB a 64 ma 3.5 zhruba.
    On se pta ale uplne na neco jineho...
    Chce mirror disku uz s nainstalovanym systemem a programy, aby nemusel porad vse instalovat.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  6. #581

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal Masster Zobrazit příspěvek
    On se pta ale uplne na neco jineho...
    Chce mirror disku uz s nainstalovanym systemem a programy, aby nemusel porad vse instalovat.
    Ty mi to oznamis jak je to mysleno a ja si to logicky opravim, ale vyjadris se k puvodnimu prispevku
    ...no blbost vladne svetem
    "Ad Astra Per Aspera"

  7. #582

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal kecinzer Zobrazit příspěvek
    Já bych prostě zálohoval veškerá nastavení z Users, případně další konfigurační soubory a provedl čistou instalaci české verze. Nic jiného se nedá dělat.
    Nastaveni programu a systemu se uklada vetsinou do registru... ja to delam tak ze automatickejma skriptama zalohuju specificke klice k programum z registru a po formatu je opet zaregistruju... jinak samozrejme vetsina dnesnich programu se vubec instalovat nemusi.
    "Ad Astra Per Aspera"

  8. #583
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    342

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal EllE Zobrazit příspěvek
    Ty mi to oznamis jak je to mysleno a ja si to logicky opravim, ale vyjadris se k puvodnimu prispevku
    ...no blbost vladne svetem
    Ja jsem s tebou kozy nepasal, takze si podobne narazky na moji osobu vyprosuju.

    To ze nejsi schopen si vyresit svoje zalezitosti v soukromi je jedna vec, ale na forum nam to prosim netahej, dekuji.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  9. #584

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal Masster Zobrazit příspěvek
    Ja jsem s tebou kozy nepasal, takze si podobne narazky na moji osobu vyprosuju.
    To ze nejsi schopen si vyresit svoje zalezitosti v soukromi je jedna vec, ale na forum nam to prosim netahej, dekuji.
    Ja to jako prvni nezacal verejne komentovat :P

    kazdopadne zpet k tematu:
    Citace Původně odeslal Croog Zobrazit příspěvek
    Tak já jsem teď chvilku sledoval chování sidebaru. Mám v PC digitální televizní kartu, která při přehrávání přez sw ProgDVB žere asi 30% CPU a krásně může demonstrovat plynulost.
    Tak s timdle jsem se setkal take a doporucju pouzit "oficialne neoficialni" testovaci 5.X.X verze.
    "Ad Astra Per Aspera"

  10. #585

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal EllE Zobrazit příspěvek
    Nastaveni programu a systemu se uklada vetsinou do registru... ja to delam tak ze automatickejma skriptama zalohuju specificke klice k programum z registru a po formatu je opet zaregistruju... jinak samozrejme vetsina dnesnich programu se vubec instalovat nemusi.

    Muzete mi rict, na co vam budou zalohy registru, pokud lehne HDD?

    To budete delat znova instalaci systemu na novy disk a do neho potom natahovat registry?

    Neni jednodussi natahnout znova celou partition? Se vsim potrebnym softem?
    i3-2100,4GB DDR3,WD 500GB GP, WD 1 TB GP, inno3d 8800GT, Lenovo L220x

  11. #586

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal milka Zobrazit příspěvek
    Muzete mi rict, na co vam budou zalohy registru, pokud lehne HDD?

    To budete delat znova instalaci systemu na novy disk a do neho potom natahovat registry?

    Neni jednodussi natahnout znova celou partition? Se vsim potrebnym softem?
    Pokud se jedna o dulezite data nebo o slozite nastaveni nejakych programu, tak to samozrejme musite zalohovat jeste na jiny disk popr. na DVD RW.
    Zalohovat celej system pomoci ghostovacich programu popr. celou partition mi jako idealni neprijde... jakakoliv zmena HW nebo aktualizace programu nebude v teto zaloze aktualni a mohla by pak pri obnoveni delat problemy.
    "Ad Astra Per Aspera"

  12. #587

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal EllE Zobrazit příspěvek
    Pokud se jedna o dulezite data nebo o slozite nastaveni nejakych programu, tak to samozrejme musite zalohovat jeste na jiny disk popr. na DVD RW.
    Zalohovat celej system pomoci ghostovacich programu popr. celou partition mi jako idealni neprijde... jakakoliv zmena HW nebo aktualizace programu nebude v teto zaloze aktualni a mohla by pak pri obnoveni delat problemy.

    Pri zmene hw ci sw neni problem udelat nejprve zalohu (10 min).

    Ostatne stejne zalohy mam i pro zname, kterym jsem delal komp, pokud si rozkopou system, je stale jednodussi jim tam dat znova celou puvodni partition, nez pracne patrat, co vsechno pokopaly.
    i3-2100,4GB DDR3,WD 500GB GP, WD 1 TB GP, inno3d 8800GT, Lenovo L220x

  13. #588

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal milka Zobrazit příspěvek
    Pri zmene hw ci sw neni problem udelat nejprve zalohu (10 min).

    Ostatne stejne zalohy mam i pro zname, kterym jsem delal komp, pokud si rozkopou system, je stale jednodussi jim tam dat znova celou puvodni partition, nez pracne patrat, co vsechno pokopaly.
    To delate zalohy docela casto protoze nove verze ovladacu a nove verze programu vychazi docela casto obvzlast kdyz jich pouzivate nejakou tu desitku...
    Ja osobne preferuji formatovani a zaregistrovani cca 10 programu ...je to cistej zpusob a system je porad v plne sile.
    "Ad Astra Per Aspera"

  14. #589

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Asi uz posledni k tomuto OFF topic tematu:

    A vite, ze ne? Ridim se heslem, neopravuj co neni rozbity. Neboli pokud mi soucasna verze vyhovuje, tak nac upgrade.

    Adobe reader mam 4.0 protoze nabiha rychle a bez trapne reklamy nahore, nero mam verzi 6, atd atd. A aktualizaci XP mam zakazanou a nejak mi to nechybi, vsechny nepotrebne servisy jsem manualne zablokoval.

    A i kdyby zaloha postradala nejaky ten update, tak neni problem ho po restoru doplnit (ala Firefox...)
    i3-2100,4GB DDR3,WD 500GB GP, WD 1 TB GP, inno3d 8800GT, Lenovo L220x

  15. #590

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal milka Zobrazit příspěvek
    Asi uz posledni k tomuto OFF topic tematu:

    A vite, ze ne? Ridim se heslem, neopravuj co neni rozbity. Neboli pokud mi soucasna verze vyhovuje, tak nac upgrade.

    Adobe reader mam 4.0 protoze nabiha rychle a bez trapne reklamy nahore, nero mam verzi 6, atd atd. A aktualizaci XP mam zakazanou a nejak mi to nechybi, vsechny nepotrebne servisy jsem manualne zablokoval.

    A i kdyby zaloha postradala nejaky ten update, tak neni problem ho po restoru doplnit (ala Firefox...)
    No vidite a proc se nezeptat co je lepsi nez vsechny Adobe? ...a mozna by vam bylo odpovezeno ze Foxit Reader je to malej jeden exe a umi vse co Adobe.
    Nj jdeme na to kazdy jinym zpusobem, kazdopadne ja preferuju absolutni cisto
    "Ad Astra Per Aspera"

  16. #591

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal EllE Zobrazit příspěvek
    No vidite a proc se nezeptat co je lepsi nez vsechny Adobe? ...a mozna by vam bylo odpovezeno ze Foxit Reader je to malej jeden exe a umi vse co Adobe.
    zobud sa, foxit nevie ani zdaleka to co adobe reader a panovi s readerom 4 doporucim 8cku, aby v PDFkach zacal vidiet aj priesvitnost poriadne )
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  17. #592

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal MadCap Zobrazit příspěvek
    zobud sa, foxit nevie ani zdaleka to co adobe reader a panovi s readerom 4 doporucim 8cku, aby v PDFkach zacal vidiet aj priesvitnost poriadne )
    Ja s nim zadne problemy nikdy nemel takze at si kazdej udela nazor sam : http://www.foxitsoftware.com/downloads/
    --- --- ---

    kazdopadne k tematu threadu:

    - Deset otázek a odpovědí k Windows Vista
    http://technet.idnes.cz/deset-otazek...9_software_vse

    - Proč miluji Windows Vista
    http://www.lupa.cz/clanky/proc-miluji-windows-vista/
    Naposledy upravil EllE; 09.03.2007 v 10:01.
    "Ad Astra Per Aspera"

  18. #593

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    [QUOTE=EllE;696573]Ja s nim zadne problemy nikdy nemel takze at si kazdej udela nazor sam : http://www.foxitsoftware.com/downloads/
    --- --- ---

    Foxit jsem samozrejmne take zkusil, ale bohuzel mi nevyhovoval, uz ale ani nevim co presne, myslim ze pod CTR+L a CTR+N ma neco jineho nez adobe..
    i3-2100,4GB DDR3,WD 500GB GP, WD 1 TB GP, inno3d 8800GT, Lenovo L220x

  19. #594

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Nebyly tu zmíněná skvělá věc, kterou měly umět Winy vždycky a umí až Vista - spodní řádek v Exploreru, kde u souborů zobrazuje metadata.

    Jinak kdo má velké disky a hodně souborů, bude z rychlosti searche v porovnání s WinXP na větvi, navíc konečně funguje i parametrizované vyhledávání, byť by parametrů na výběr mohlo být víc.
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  20. #595

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  21. #596

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Hledani je pekny ale mnohem zajimavejsi je podle me technologie SuperFetch

    http://vista.zive.cz/?q=co-nabidne-t...gie-superfetch

    ...ta ma automaticky detekovat casto spoustene aplikace (tim se nemysli ty co bezi na pozadi) a pokud je volna pamet tak je "prednacte" a udajne i v pripade hry. V systemu je tedy stale zabrano X stovek mega pameti navic, ale zase se casto pouzivane aplikace spousti podstatne rychleji.
    "Ad Astra Per Aspera"

  22. #597

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal EllE Zobrazit příspěvek
    Hledani je pekny ale mnohem zajimavejsi je podle me technologie SuperFetch
    Ono je sice jedno, co je "zajímavější", protože funguje všechno najednou ... Ale imho není - jestli se mi něco spustí za vteřinu, nebo za 2, to mě osobně moc netrápí. Nezkoušel jsem SuperFetch vypnout, takže nevím, za co může a za co ne (jako v případě ReadyBoost). Rozdíl vidím, pokud trvá search na XP 10 minut, na Vistách 1-2 minuty (a pokud má někdo full-index tak mnohem rychleji).
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  23. #598

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Mnozi "neznali" si stale mysli ze jim Vista bude samovolne mazat nelegalni soubory...
    takze: http://vista.zive.cz/?q=windows-vist...rm-do-soukromi
    "Ad Astra Per Aspera"

  24. #599

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Na DSL.cz pisou:

    Další způsob, jak získat (ne)legální Windows Vista

    Na serveru KezNews.com vyšel nový návod, jak si odemknout operační systém Windows Vista. Možná někoho napadne, že prolomit ochranu Vist není nic tak nesnadného, jak můžeme často slyšet. Tento generátor ale neláme přímo ochranu Vist, nýbrž jen náhodně generuje a zkouší číselné kombinace, které jsou k odemknutí systému potřeba.

    Jak se na serveru píše, stačí udělat pár malých úprav a spustit generátor klíče. Ten za jednu hodinu vyzkouší kolem 20.000 kombinací. Jak uživatelé píší, během několika málo hodin není obtížné získat rovnou několik platných klíčů. Ty se hodí v tom případě, že některé z nich budou později zablokovány.

    Tento způsob náhodné generace klíče ale ve výsledku nejvíce poškodí ty, kdo si Windows Vista koupí — pirát totiž může náhodou získat kód, který bude odpovídat tomu, který přijde s legální verzí zakoupenou poctivým zákazníkem.


    CO myslite, je to Fake, nebo pravda?
    i3-2100,4GB DDR3,WD 500GB GP, WD 1 TB GP, inno3d 8800GT, Lenovo L220x

  25. #600

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Je to pravda.
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 4 uživatelů. (0 registrovaných a 4 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •