Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Výsledky 26 až 33 z 33

Téma: malá domácí wifi?

  1. #26
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: malá domácí wifi?

    A proc by to jako melo bejt nelegalni ? To je jako kdybys dal na ulici sud piva s pipou a lidi co chodej kolem by si nacepovali.

    Pokud se pripojujes na mail pres pop3 tak si tvoje heslo muze ulozit kdokoli. Podobne na vetsine diskusnich for.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  2. #27

    Standardní Re: malá domácí wifi?

    A pokud se tedy pripojim na VPN predpokladam ze je jiz i prenos hesla je sifrovan. A jeste s tou legalnosti co kdyby byla sit zabezpecena a nekde se do ni pripojil(naboural) je to stale legalni?

  3. #28
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: malá domácí wifi?

    To zalezi na spouste okolnosti, minimalne musi byt dotycnymu nad slunce jasny, ze dela neco proti vuli provozovatele site, coz nema nic spolecnyho se zabezpecenim.

    Je to stejny jako s tvym pozemkem, pokud nechces aby ti na nej nekdo lez, tak ho bud oplotis dost vysokym plotem (a ne jen 30cm vysokou ohradkou) nebo ho neoplotis, ale das tam cedule "soukromy pozemek, vstup zakazan".

    K te VPN, zalezi na tom jakym zpusobem je provozovana a nastavena, rozumna VPN zadny hesla nepouziva.

    V kazdym pripade ti jakejkoli druh zabezpeceni nebo pouziti VPN snizuje propustnost site.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  4. #29

    Standardní Re: malá domácí wifi?

    Vubec jsem si nevsim ze by to pres VPN chodilo pomaleji, mozna nejak zanedbatelne. Na VPN se prihlasuji pomoci windows. Normalne zadam jmeno a heslo.(nevim jak presne to funguje, to pripojeni vytvorila skola) Takze lepsi by bylo nastavit openVPN a prihlasovat se pres certifikaty? Nebo jake zabezpeceni doporucujes? Ja jsem si ted doma zkousel na nezabezpecene siti odposlouchavat pakety a vidim vse co kdo dela na internetu a to se mi moc nelibi! A neni to velka bezpecnostni dira? Pokud by nekdo treba odchytl hesla pri zadavani k uctu. I kdyz to je sifrovano pres HTTPs neni to jen otazkou casu kdy hesla odhali?
    Naposledy upravil chinook; 13.06.2006 v 10:45.

  5. #30

    Standardní Re: malá domácí wifi?

    Ještě bych se vrátil k mému problému, potřeboval bych tip na nějakej router, aby k němu šly připojit 2 antény. Budu přijímat wifi zvenku a pak ho potřebuju roznýst po bytě. Tda pokud je to možný. Nechce se mi kupovat 2 zařízení. Všude co sem koukal maj ty routery jenom 1 anténu a tak mi došlo, že to neni zrovna to co já potřebuju.
    Existuje něco takovýho?

  6. #31

    Standardní Re: malá domácí wifi?

    Citace Původně odeslal Smitka
    Ještě bych se vrátil k mému problému, potřeboval bych tip na nějakej router, aby k němu šly připojit 2 antény. Budu přijímat wifi zvenku a pak ho potřebuju roznýst po bytě. Tda pokud je to možný.
    Je ale vykasli se na to, pokud se teda nevyzivas v reklamacich. Kup si dve maly APcka, nebo nejakej embeded modul WRAP Soekris a ty osad 2x miniPCI WiFi.
    ITF FreeNet Liberec

  7. #32
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: malá domácí wifi?

    Citace Původně odeslal Smitka
    Ještě bych se vrátil k mému problému, potřeboval bych tip na nějakej router, aby k němu šly připojit 2 antény. Budu přijímat wifi zvenku a pak ho potřebuju roznýst po bytě. Tda pokud je to možný. Nechce se mi kupovat 2 zařízení. Všude co sem koukal maj ty routery jenom 1 anténu a tak mi došlo, že to neni zrovna to co já potřebuju.
    Existuje něco takovýho?
    Ptas se predevsim velmi spatne, protoze trebas WRT54G ma moznost pripojit dve anteny, ale rozhodne neni na tohle pouzitelny, protoze ty bys potreboval 2 WiFi zarizeni v jedny krabce.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  8. #33

    Standardní Re: malá domácí wifi?

    Ok, díky moc se ve wifi nevyznam, potřeboval jsem se ujistit, že to nepůjde tak jak by se mi líbilo
    Díky

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Canon A70 firmware hack
    Založil RayeR v sekci fóra BIOSy
    Odpovědí: 124
    Poslední příspěvek: 07.09.2009, 04:20
  2. Problem s instalaci ovladace pro Wifi intel 2915abg
    Založil tiktak v sekci fóra Síťové komponenty
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 25.01.2006, 19:26
  3. Wifi muze signal z wifi odpalit,poskodti jine zarizeni?
    Založil Dragoun v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 07.06.2005, 18:20
  4. domácí Wifi síť přes AP router Linksys
    Založil Marcelus v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 23.03.2005, 15:54
  5. Wifi -dotaz laika
    Založil Vladimír Mahr v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 21
    Poslední příspěvek: 18.02.2005, 14:52

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •