Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Výsledky 26 až 50 z 74

Téma: Winamp 5.04

  1. #26

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal Pinďoureček
    Winamp 5 je v pohodě. S žádnýma problémama jsem se nesetkal.
    Souhlasím.
    Nejdřív máš v 5 problémy, a ted zase ne? To je nejaky divny a ty tvoje hodnoty taky
    Zas tak vazny problemy to nejsou. Hodnoty nejsou divny, ja jsem si je nevymyslel. Proste P4celeron 2.4GHz neni moc vykonnej.
    ehm já mám Duron 1GHz a tohle nemám nikdy

  2. #27

    Standardní

    To je mozny, kdyz porovnam vykon P4 2.5 GHz napr. ve vypoctu seti, tak je to zhruba na urovni P3 850 MHz. Navic P4 celerony jsou nic moc, ja mam doma viz podpis a je znatelne rychlejsi, nejen ve spousteni winampu LOL. Holt co sem v praci dostal, na tom pracuju.

    EDIT: Vono taky za to mozna muzou vsecky ty programy co mi tu bezi. 150 MB oracle, 100MB pitomy visual studio, ... vsechny procesy dneska zerou takovy nemozny mnozstvi pameti, to by jeden brecel, kde sou ty casy co sem provozoval Win95 na 486 s 4MB ram. Ale to sem nepatri.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #28

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    No reknu vam, ze ten Winamp 5.x je pomalejsi nez Winamp 2.x.

    Na pocitaci P4celeron 2,4 GHz: (vsechny akce se stejnym playlistem obsahujicim 100 pisnicek)

    --akce-- | 5.x | 2.x
    spusteni | 10s | 1s
    play ---- | 2s | 0s
    stop ---- | 0s | 0s
    pamet - | 5ram,24virt. | 2ram,5virt.

    5.x navic maji nektere zobrazovaci bugy, obcas je cerny playlist, musim ho zavrit a otevrit, obcas se stane, ze je pruhledna mezera mezi titulkovym pruhem a hlavnim oknem winampu (byva tam visualizace). Celkove prace s 5.x je pomalejsi, ale ja ho pouzivam, protoze jsem si zvykl na nektere funkce, ktere 2.x nema. Ale ne, ze by byl 2.x spatnej. Jinak na mym stroji (viz podpis) je to o neco rychlejsi, ale ten pomer je stejnej.
    tohle už se tu srovnávalo , takže search, taky sem si myslel, že 2,.. je faster, ale není, MadCap mě tu utloukl argumenty, to tvý měření je věruhodný jak .... ,,něco hodně nedůvěryhodného"
    Pašák erda.

  4. #29

    Standardní

    Ha! Me je naprosto jedno, co si kdo myslite o mem mereni. Ja jsem si ty udaje nevymyslel, ty casy to proste trvalo se stejnym playlistem. Je mi uplne jedno co tady kdo srovnaval, je mi jedno, jaky argumenty, proste tyhle casy to na mem pracovnim kompu trva a argumentujte si co chcete, ale zmerit cas od kliknuti na ikonku po objeveni winampu a playlistu umim, tak co je na tom neduveryhodneho?

    Momenticek... ja ve winampu 5.x pouzivam modern skin. Vy vsichni, co se mi snazite rict, ze 5.x je milionkrat rychlejsi nez 2.x, vy pouzivate asi klasicky skin, ze? Tomu bych potom veril.

    Ted sem si nainstaloval 5.04 a mam pocit, ze je to o trosicku rychlejsi, nez 5.03.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  5. #30

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Momenticek... ja ve winampu 5.x pouzivam modern skin. Vy vsichni, co se mi snazite rict, ze 5.x je milionkrat rychlejsi nez 2.x, vy pouzivate asi klasicky skin, ze? Tomu bych potom veril.
    právě si na to kápnul, ty skiny jsou nesrovnatelné, pak jsou rychlosti obou srovnatelné
    Pašák erda.

  6. #31

    Standardní

    Citace Původně odeslal eraser
    Citace Původně odeslal howard
    Momenticek... ja ve winampu 5.x pouzivam modern skin. Vy vsichni, co se mi snazite rict, ze 5.x je milionkrat rychlejsi nez 2.x, vy pouzivate asi klasicky skin, ze? Tomu bych potom veril.
    právě si na to kápnul, ty skiny jsou nesrovnatelné, pak jsou rychlosti obou srovnatelné
    Táák to jó. Teď už si dokonale rozumíme.
    Přepnul jsem na classic skin, celkem pohoda.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  7. #32

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal eraser
    Citace Původně odeslal howard
    Momenticek... ja ve winampu 5.x pouzivam modern skin. Vy vsichni, co se mi snazite rict, ze 5.x je milionkrat rychlejsi nez 2.x, vy pouzivate asi klasicky skin, ze? Tomu bych potom veril.
    právě si na to kápnul, ty skiny jsou nesrovnatelné, pak jsou rychlosti obou srovnatelné
    Táák to jó. Teď už si dokonale rozumíme.
    Přepnul jsem na classic skin, celkem pohoda.
    classic skin je trapnej
    chce to něco novýho

  8. #33

    Standardní

    Taky ze jo, kdysi sem si u winampu 2.x oblibil tenhle skin:

    http://www.winamp.com/skins/details.php?id=29473


    Tak jsem si ho tam ted dal zase . Vzpominka na mládí.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  9. #34

    Standardní

    Já jsem to zkoušel na modern skinu, ten se mi moc líbí a je to velká změna oproti Winamp 2x. Jinak nikdo tu netvrdil, že Winamp 5 je milionkrát rychlejší než Winamp 2. Tak si to srovnej v hlavě, než nějakou volovinu tady plácneš.
    ASUS Blitz Formula P35 | C2Q 9550 @3.41GHz | TR Ultra120 Extreme | 4GB Corsair 6400C5 | 2x Samsung F1 320GB | Samsung F1 640GB | WD My Book Home 1TB | ASUS GTX295 1.8GB | SB X-Fi Titanium Fatal1ty Champion PCI-E | Leadtek DTV2000H | Asus 2014L1T SATA | Logitech G9 | Logitech Illuminated Keyb. US | 24" HP DreamColor LP2480zx + X-Rite | LIAN LI A7010 HotSwap | Corsair HX620 | Genius HT 5.1 Foto: Miláškové Nikon D200 & D300 | Nikkor AF-S VR 70-200/2.8 | Nikon TC-14E | Nikkor AF-S 14-24/2.8 | Nikkor AF-S 300/4 | Nikon SB-800 | 2xCF Extreme IV 8GB

  10. #35

    Standardní

    To je hned jina prace s tim winampem, kdyz dam klasicky skin. Moderni skin je sice hezky, ale ty timeouty me uz nebavily. Koneckoncu, asi kazdy casem zjisti, ze neni dulezity vzhled, ale pouzitelnost a funkcnost.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  11. #36

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    To je hned jina prace s tim winampem, kdyz dam klasicky skin. Moderni skin je sice hezky, ale ty timeouty me uz nebavily. Koneckoncu, asi kazdy casem zjisti, ze neni dulezity vzhled, ale pouzitelnost a funkcnost.
    hm přesně, moje práce s winampem je shift+l a pak X a minamilazace, toť vše jak to vypadá mě moc nezajímá, ale nejsem moc trpělivej, teď testuju taky tu 5.04
    Pašák erda.

  12. #37

    Standardní

    Moderni skiny jsou pro ty co se na to chtej divat a kochat se. Divam se na video, ne na muziku. Zajima me par shortcutu, Alt-L klikanec na radio a adie do traye. Co se skinem, kdyz je to schovane? Nic.

    Tuhle jsem sel do foobaru a rychle jsem z toho zase radeji vyklouzl... strasnej soft... se divim, ze se vubec obtezovali tomu delat gui. Nakonec to gui se stejne k $*#($ takze mohli nechat jenom command lajnu, aby to bylo doopravdy HC. Jinak zvuk to ma tak krasnej, ze i lidi co sou hluchy to slysej prej v 7.1 jsem se dozvedel. A to mp3, ktere jsou mono. Takze urcite do toho jdete, je to proste bozi Melo se to spis jmenovat FoolBar, nebo se to tak jmenuje?...

  13. #38

    Standardní

    no já si radši tu sekundu počkám a pokochám se

  14. #39

    Standardní

    Kdyby sekundu...tak se kocham taky. Ale to same mi zaridi vyber jednoho z mnoha klasickych skinu.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  15. #40

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Kdyby sekundu...tak se kocham taky. Ale to same mi zaridi vyber jednoho z mnoha klasickych skinu.
    tak 3s no to už je jedno

  16. #41

    Standardní

    a používáte nějaký plug-iny?

  17. #42

    Standardní

    Ano, krome tech standardnich pouzivam jeste:

    -Winamp Hotkeys v1.00, abych mohl ovladat winamp odkudkoliv pomoci WIN+ZXCVB
    -Winamp Tray Control - v systray muzou byt ikonky na ty same funkce
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  18. #43

    Standardní

    Já používám k TV kartě Winamp TV plug-in.
    ASUS Blitz Formula P35 | C2Q 9550 @3.41GHz | TR Ultra120 Extreme | 4GB Corsair 6400C5 | 2x Samsung F1 320GB | Samsung F1 640GB | WD My Book Home 1TB | ASUS GTX295 1.8GB | SB X-Fi Titanium Fatal1ty Champion PCI-E | Leadtek DTV2000H | Asus 2014L1T SATA | Logitech G9 | Logitech Illuminated Keyb. US | 24" HP DreamColor LP2480zx + X-Rite | LIAN LI A7010 HotSwap | Corsair HX620 | Genius HT 5.1 Foto: Miláškové Nikon D200 & D300 | Nikkor AF-S VR 70-200/2.8 | Nikon TC-14E | Nikkor AF-S 14-24/2.8 | Nikkor AF-S 300/4 | Nikon SB-800 | 2xCF Extreme IV 8GB

  19. #44
    Member mince
    Založen
    14.09.2003
    Bydliště
    Uherské Hradiště
    Příspěvky
    274
    Vliv
    255

    Standardní

    Jeden plugin mam,a to je Albumlist jinak zatim jedu na 5.0.3 classic skin

  20. #45

    Standardní

    Citace Původně odeslal Gastan
    Jeden plugin mam,a to je Albumlist jinak zatim jedu na 5.0.3 classic skin
    Album liste je NEJLEPSI! Ja mam kazdou skupinu v jednom adresari a potom ho muzete pouzit i tak ze si date svoje oblibene playlisty do adresaru a v Albumlist si budete jen cvakat na playlisty, tedy ne zadne zbytecne open...

  21. #46
    Senior Member mince
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Ostrava
    Příspěvky
    1 739
    Vliv
    286

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal Gastan
    Jeden plugin mam,a to je Albumlist jinak zatim jedu na 5.0.3 classic skin
    Album liste je NEJLEPSI! Ja mam kazdou skupinu v jednom adresari a potom ho muzete pouzit i tak ze si date svoje oblibene playlisty do adresaru a v Albumlist si budete jen cvakat na playlisty, tedy ne zadne zbytecne open...
    Problém je, že albumlist se nepřevlíká do modern skinu, jinak je rulz, ale budu ho používat, až se bude umět převlíct.
    Jo a Wamp 5.x jsou the best.
    MB G... a to už taky není pravda ;)
    A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........

  22. #47

    Standardní

    Citace Původně odeslal Millisx
    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal Gastan
    Jeden plugin mam,a to je Albumlist jinak zatim jedu na 5.0.3 classic skin
    Album liste je NEJLEPSI! Ja mam kazdou skupinu v jednom adresari a potom ho muzete pouzit i tak ze si date svoje oblibene playlisty do adresaru a v Albumlist si budete jen cvakat na playlisty, tedy ne zadne zbytecne open...
    Problém je, že albumlist se nepřevlíká do modern skinu, jinak je rulz, ale budu ho používat, až se bude umět převlíct.
    Jo a Wamp 5.x jsou the best.
    Podle me to umet bude, protoze si ho pamatuji jeste verezich, kdy neumel ani normal skin , takze pokud se bude historie opakovat, tak i ty se dockas

  23. #48
    Senior Member mince
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Ostrava
    Příspěvky
    1 739
    Vliv
    286

    Standardní

    Už aby to bylo
    MB G... a to už taky není pravda ;)
    A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........

  24. #49

    Standardní

    Citace Původně odeslal Millisx
    Už aby to bylo
    jj,taky mám chutě

  25. #50

    Standardní

    Lze nastavit, aby po spusteni Winampu jakymkoliv zpusobem bylo vzdy vypnute Shuffle?
    Vadi mi, kdyz si poustim mix pisnicek a mam nastaveno nahodne prehravani, kdyz zavru winamp a spustim playlist (.m3u) nejakeho alba, tak hraje porad nahodne.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •