Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Výsledky 26 až 50 z 74

Téma: BitTorrentujete ? rozsahlejsi nez DC a eDonkey dohromady? :)

  1. #26

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal EllE
    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal Kon
    No a co jako používáš ?
    bittorrent-EXPERIMENTAL-UNOFFICIAL-3.2.1b-2.exe

    BitTorrent-experimental-S-5.8.7-w32install.exe
    Moc tu neexperimentuj, nebo to tu zamknou za warez
    Mi rekni jak chces tento muj post narknout z warezu ? To by me tedy opravdu zajimalo....

    Rek jsem nekde ze bych pouzival BT k necemu jinymu nez k sireni domacich videii mezi pribuzenstvo ?
    Nevim zdali to je hacklej klient, ale pro DC takove klienty existuji a normalne by debata na takove tema byla zakazana, protoze kazi celou sit programu.
    "Ad Astra Per Aspera"

  2. #27

    Standardní

    Citace Původně odeslal wong
    hlavne kdyz neco stahujes tak to generuje obrovsky upload - mam linku 256/96 a pres noc treba 50MB down / 400MB up
    Mam stejny "problem". Ale je to nic oproti tomu, ze mi to stahuje silene pomalu. Vetsinou nic nestahnu cele...pokud to teda vubec jede a neskonci to hned na nule.
    Nejradsi mam http. Ja vim, ze me tedka zprdnete, ale s http mam nejlepsi zkusenosti. Download treba i 80KB/s. Kdezto treba s ABC mi to ted jede na 3,5 kB/s a 11 kB/s. Jenze to jsou servery se super linkou vs. (ne)normalni uzivatele.

    ps. uz vidim ten flame, takze no flame please

    dustCatcherIII:AMD Barton 1,8GHz(+ArticCooling Silent2 TC rev2),512MB Hynix 400Mhz,IBM 180GXP 120GB,Seagate 40GB,MSI FX5900SP| CyberCase CY-229 (Arctic Fan Pro TC, CoolerMaster Neon LEDTLF-R82,JJ400Wsilent), Soltek KT600-RL| CDburn-DVD LG4520B,noFDD| 17\"LCD Gigabyte DVI| ChiconyKey (obyč tha best),MS IntelliMouseOptical| Hercules Fortissimo III 7.1, Creative Inspire T5400, Koss PortaPro Jr.

  3. #28

    Standardní

    Citace Původně odeslal vaga
    Citace Původně odeslal wong
    hlavne kdyz neco stahujes tak to generuje obrovsky upload - mam linku 256/96 a pres noc treba 50MB down / 400MB up
    Mam stejny "problem". Ale je to nic oproti tomu, ze mi to stahuje silene pomalu. Vetsinou nic nestahnu cele...pokud to teda vubec jede a neskonci to hned na nule.
    Nejradsi mam http. Ja vim, ze me tedka zprdnete, ale s http mam nejlepsi zkusenosti. Download treba i 80KB/s. Kdezto treba s ABC mi to ted jede na 3,5 kB/s a 11 kB/s. Jenze to jsou servery se super linkou vs. (ne)normalni uzivatele.

    ps. uz vidim ten flame, takze no flame please
    Asi zde hromada lidi vubec nechape jak tento software/sit funguje a pak se divi ze se jim nake ISO stahuje nekolik dni a nebo ze to jede na megabitu treba 10KBs... o neco lepsi je to v siti ed2k, ale funguje to take podobne.
    "Ad Astra Per Aspera"

  4. #29

    Standardní

    Citace Původně odeslal EllE
    Asi zde hromada lidi vubec nechape jak tento software/sit funguje a pak se divi ze se jim nake ISO stahuje nekolik dni a nebo ze to jede na megabitu treba 10KBs... o neco lepsi je to v siti ed2k, ale funguje to take podobne.
    Jestli myslis i me, coz urcite myslis, tak jsem si cetl na jakem principu Bittorrent funguje. Mas pravdu, je to dobra sit, ale jenom za urcitych podminek. Chtel jsem poukazat na to, ze je to sice pro "nárazový nápor zájemců o aktuálně populární soubor", ale vetsinou /aspon ja mam takovou zkusenost/ se muj nazor neztotoznuje s ostatnima lidma a tudiz bych to bral spis jako doplnkovou sluzbu, ktera se muze uplatnit ve stylu - "je hele, zrovna to frci a to bych taky chtel". "Pouzivam" Suprnovu.org a tam je z omezene nabidky na dany den dalsi omezeni v tom, ze je zajem jen o par souboru, ale dobre, nechme to byt

    dustCatcherIII:AMD Barton 1,8GHz(+ArticCooling Silent2 TC rev2),512MB Hynix 400Mhz,IBM 180GXP 120GB,Seagate 40GB,MSI FX5900SP| CyberCase CY-229 (Arctic Fan Pro TC, CoolerMaster Neon LEDTLF-R82,JJ400Wsilent), Soltek KT600-RL| CDburn-DVD LG4520B,noFDD| 17\"LCD Gigabyte DVI| ChiconyKey (obyč tha best),MS IntelliMouseOptical| Hercules Fortissimo III 7.1, Creative Inspire T5400, Koss PortaPro Jr.

  5. #30

    Standardní

    Citace Původně odeslal vaga
    Citace Původně odeslal EllE
    Asi zde hromada lidi vubec nechape jak tento software/sit funguje a pak se divi ze se jim nake ISO stahuje nekolik dni a nebo ze to jede na megabitu treba 10KBs... o neco lepsi je to v siti ed2k, ale funguje to take podobne.
    Jestli myslis i me, coz urcite myslis, tak jsem si cetl na jakem principu Bittorrent funguje. Mas pravdu, je to dobra sit, ale jenom za urcitych podminek. Chtel jsem poukazat na to, ze je to sice pro "nárazový nápor zájemců o aktuálně populární soubor", ale vetsinou /aspon ja mam takovou zkusenost/ se muj nazor neztotoznuje s ostatnima lidma a tudiz bych to bral spis jako doplnkovou sluzbu, ktera se muze uplatnit ve stylu - "je hele, zrovna to frci a to bych taky chtel". "Pouzivam" Suprnovu.org a tam je z omezene nabidky na dany den dalsi omezeni v tom, ze je zajem jen o par souboru, ale dobre, nechme to byt
    Ma to velky potencial se stat jednim z nejlepsich download / sdilejicich klientu, protoze ho podporuji nektere velke weby jako 3dgamers.com a jine.
    "Ad Astra Per Aspera"

  6. #31

    Standardní

    Citace Původně odeslal EllE
    Ma to velky potencial se stat jednim z nejlepsich download / sdilejicich klientu, protoze ho podporuji nektere velke weby jako 3dgamers.com a jine.
    jj-treba kdyz sem si stahoval steam+dod tak tam byl i odkaz na bittorrent
    https://www.zvirecitricka.cz - obchod s tričky a jiným zbožím se zvířecími motivy
    https://www.litho.cz/ - kása světla a stínu, lithophane, noční světla

  7. #32

    Standardní

    Citace Původně odeslal EllE
    Ma to velky potencial se stat jednim z nejlepsich download / sdilejicich klientu, protoze ho podporuji nektere velke weby jako 3dgamers.com a jine.
    To by bylo jenom dobre a ja mu to preju. Myslim, ze napad je to skvely (pritom jednoduchy), jenom je podle me malo lidi, co nechavaji sdilet...

    EDIT: vlastne jsem reagoval na nadpis threadu "BitTorrentujete ? rozsahlejsi nez DC a eDonkey dohromady? " - nejak se mi nezda, ze by byl rozsahlejsi (viz. to co uz jsem napsal) a ani nevim, jak se to pozna?

    dustCatcherIII:AMD Barton 1,8GHz(+ArticCooling Silent2 TC rev2),512MB Hynix 400Mhz,IBM 180GXP 120GB,Seagate 40GB,MSI FX5900SP| CyberCase CY-229 (Arctic Fan Pro TC, CoolerMaster Neon LEDTLF-R82,JJ400Wsilent), Soltek KT600-RL| CDburn-DVD LG4520B,noFDD| 17\"LCD Gigabyte DVI| ChiconyKey (obyč tha best),MS IntelliMouseOptical| Hercules Fortissimo III 7.1, Creative Inspire T5400, Koss PortaPro Jr.

  8. #33

    Standardní

    Citace Původně odeslal vaga
    Citace Původně odeslal EllE
    Ma to velky potencial se stat jednim z nejlepsich download / sdilejicich klientu, protoze ho podporuji nektere velke weby jako 3dgamers.com a jine.
    To by bylo jenom dobre a ja mu to preju. Myslim, ze napad je to skvely (pritom jednoduchy), jenom je podle me malo lidi, co nechavaji sdilet...

    EDIT: vlastne jsem reagoval na nadpis threadu "BitTorrentujete ? rozsahlejsi nez DC a eDonkey dohromady? " - nejak se mi nezda, ze by byl rozsahlejsi (viz. to co uz jsem napsal) a ani nevim, jak se to pozna?
    Vsak to je jen k zamysleni ten nadpis... ma ale tendence se stat nejrozsahlejsim, takze uvidime.
    "Ad Astra Per Aspera"

  9. #34

    Standardní

    Bittorent je na pytel pokud člověk stahuje něco jinýho než Brintey Spears a filmy jako Rychle a zběsile. Většina těch torrentů je značně nefunkčí, kdežto v DC++, kdo si počkál, ten se dočká.
    Nejlepší klient je http://azureus.sourceforge.net/, je potřeba mít nainstalovanou javu.
    Bittorrent warez samozřejmě není, ale stránky jako supernova atd. jsou warez jako stehno, takže ty odkazi ratši vymažte, jinak se obávám, že bude následovat Lock+Delete
    Audiotrak Prodigy HD2 (2xOPA2134PA + LT1364) => Little Dot I+ (WE408A + AD8022) => Sennheiser HD555@595
    Asus Xonar D1 => Technics SU-A800 => Tesla 2xARN6608 + ARV-104

  10. #35

    Standardní

    Citace Původně odeslal Caleb
    Bittorent je na pytel pokud člověk stahuje něco jinýho než Brintey Spears a filmy jako Rychle a zběsile. Většina těch torrentů je značně nefunkčí, kdežto v DC++, kdo si počkál, ten se dočká.
    Nejlepší klient je http://azureus.sourceforge.net/, je potřeba mít nainstalovanou javu.
    Bittorrent warez samozřejmě není, ale stránky jako supernova atd. jsou warez jako stehno, takže ty odkazi ratši vymažte, jinak se obávám, že bude následovat Lock+Delete
    To ze je nejlepsi klient Azureus si vzal kde ? z vlastniho presvedceni nebo jak ?
    mel by sis tam dopsat "podle me"...
    "Ad Astra Per Aspera"

  11. #36
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal EllE
    Nevim zdali to je hacklej klient, ale pro DC takove klienty existuji a normalne by debata na takove tema byla zakazana, protoze kazi celou sit programu.
    Grr tento klient na BT neni nijak "hacklej" Mozna nez budes zase o necem mlit tak si sezen aspon zakladni udaje.
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  12. #37

    Standardní

    Citace Původně odeslal EllE
    Citace Původně odeslal Caleb
    Bittorent je na pytel pokud člověk stahuje něco jinýho než Brintey Spears a filmy jako Rychle a zběsile. Většina těch torrentů je značně nefunkčí, kdežto v DC++, kdo si počkál, ten se dočká.
    Nejlepší klient je http://azureus.sourceforge.net/, je potřeba mít nainstalovanou javu.
    Bittorrent warez samozřejmě není, ale stránky jako supernova atd. jsou warez jako stehno, takže ty odkazi ratši vymažte, jinak se obávám, že bude následovat Lock+Delete
    To ze je nejlepsi klient Azureus si vzal kde ? z vlastniho presvedceni nebo jak ?
    mel by sis tam dopsat "podle me"...
    OK, podle mě je nejlepší BitTornet klient http://azureus.sourceforge.net/.
    Jinak, pokud něco napísu, bejvá to většinou můj názor, ale budiž.
    Audiotrak Prodigy HD2 (2xOPA2134PA + LT1364) => Little Dot I+ (WE408A + AD8022) => Sennheiser HD555@595
    Asus Xonar D1 => Technics SU-A800 => Tesla 2xARN6608 + ARV-104

  13. #38

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal EllE
    Nevim zdali to je hacklej klient, ale pro DC takove klienty existuji a normalne by debata na takove tema byla zakazana, protoze kazi celou sit programu.
    Grr tento klient na BT neni nijak "hacklej" Mozna nez budes zase o necem mlit tak si sezen aspon zakladni udaje.
    No podle tohodle rozhodne nejsem sam kdo by cekal, ze se bavis o nakem "nepovolenem" klientu.

    "Ńeni nad unofficial klienty. Upload mi nikdy nepreleze 6 kB/s a share rating mam vzdy taky hodne bidny. "

    No to je jedno ted uz vime jak to je

    ja pouzivam BitSpirit
    "Ad Astra Per Aspera"

  14. #39
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal EllE
    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal EllE
    Nevim zdali to je hacklej klient, ale pro DC takove klienty existuji a normalne by debata na takove tema byla zakazana, protoze kazi celou sit programu.
    Grr tento klient na BT neni nijak "hacklej" Mozna nez budes zase o necem mlit tak si sezen aspon zakladni udaje.
    No podle tohodle rozhodne nejsem sam kdo by cekal, ze se bavis o nakem "nepovolenem" klientu.

    "Ńeni nad unofficial klienty. Upload mi nikdy nepreleze 6 kB/s a share rating mam vzdy taky hodne bidny. "

    No to je jedno ted uz vime jak to je

    ja pouzivam BitSpirit
    A co se Ti nelibi ? Zkousel jsi ten klient ? Vis jak je to tam resene ? Vis proc nejsou official ? Vis proc je tam omezeni uploadu ? Jezis priste radsi MLC nez plodit takovyhle kravinky...
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  15. #40

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal EllE
    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal EllE
    Nevim zdali to je hacklej klient, ale pro DC takove klienty existuji a normalne by debata na takove tema byla zakazana, protoze kazi celou sit programu.
    Grr tento klient na BT neni nijak "hacklej" Mozna nez budes zase o necem mlit tak si sezen aspon zakladni udaje.
    No podle tohodle rozhodne nejsem sam kdo by cekal, ze se bavis o nakem "nepovolenem" klientu.

    "Ńeni nad unofficial klienty. Upload mi nikdy nepreleze 6 kB/s a share rating mam vzdy taky hodne bidny. "

    No to je jedno ted uz vime jak to je

    ja pouzivam BitSpirit
    A co se Ti nelibi ? Zkousel jsi ten klient ? Vis jak je to tam resene ? Vis proc nejsou official ? Vis proc je tam omezeni uploadu ? Jezis priste radsi MLC nez plodit takovyhle kravinky...
    Ahoj,
    měl by sis tuto diskuzi přečíst zpětně. Elle se jen bál aby to nedopadlo jako v případě "neoficiálních" klientů pro DC++, a myslím že kvůli nim by se i thread zamkl.

  16. #41
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal NEON
    Ahoj,
    měl by sis tuto diskuzi přečíst zpětně. Elle se jen bál aby to nedopadlo jako v případě "neoficiálních" klientů pro DC++, a myslím že kvůli nim by se i thread zamkl.
    Nazdar, kdyby si zjistil fakta tak by se vubec bat nemusel.

    V nevedomsti je sila....
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  17. #42

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal NEON
    Ahoj,
    měl by sis tuto diskuzi přečíst zpětně. Elle se jen bál aby to nedopadlo jako v případě "neoficiálních" klientů pro DC++, a myslím že kvůli nim by se i thread zamkl.
    Nazdar, kdyby si zjistil fakta tak by se vubec bat nemusel.

    V nevedomsti je sila....
    Machrovat umí každý, ale jen někdo na to má. Tvoje 'vědomosti' jsme poznali jen v používání jednoho software a to protože ho používáš. Jak jsi na tom v ostatních oblastech software, hardware nebo jiných témat otom můžeme jen spekulovat
    edit: Jak je vidět nemáš žádnou toleranci a musíš mít vždy poslední slovo, takže by se dalo usuzovat, že si mnoho rozumu nepobral/teenager

  18. #43

    Standardní

    BitTorrent je na tom podobne jako Mula... proste je lepsi kdyz se necha bezet i pres noc nebo nekolik dni. Lidi to postupne zacnou sdilet a najdou se nove zdroje a pak se to rozjede...
    "Ad Astra Per Aspera"

  19. #44
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal NEON
    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal NEON
    Ahoj,
    měl by sis tuto diskuzi přečíst zpětně. Elle se jen bál aby to nedopadlo jako v případě "neoficiálních" klientů pro DC++, a myslím že kvůli nim by se i thread zamkl.
    Nazdar, kdyby si zjistil fakta tak by se vubec bat nemusel.

    V nevedomsti je sila....
    Machrovat umí každý, ale jen někdo na to má. Tvoje 'vědomosti' jsme poznali jen v používání jednoho software a to protože ho používáš. Jak jsi na tom v ostatních oblastech software, hardware nebo jiných témat otom můžeme jen spekulovat
    edit: Jak je vidět nemáš žádnou toleranci a musíš mít vždy poslední slovo, takže by se dalo usuzovat, že si mnoho rozumu nepobral/teenager
    Tak at mam zase "posledni slovo" - reagovat je slusnost. Moje znalosri prosim neposuzuj, ja Tvoje taky nechavam spat. Spekuluj si o cem chces, mame demokracii, toleranci k omylum plynoucim z nevedomosti opravdu netrpim to mas pravdu a opet - mas krasne domnenky. Teenager tedy uz opravdu nejsem a udivuje me jak krasne rychle dokazes cloveka posoudit behem 2 vet. Ale tento thread byl puvodne o necem jinem. A s tim souvisela i moje prvni reakce - kdyz uvedu tyto klienty (BTW hnidopichu - jsou DVA ) tak neni absolutne zadny duvod k zamceni ci deletu threadu... (Krome premenstruacniho syndromu nejakeho moda/admina )

    Myslim ze vim co postuji a warez v jakekoli podobe bych sem opravdu nikdy neposilal.... Muzewme se vratit k puvodnimu tematu flameri ?

    EDIT: A kdyby si chtel aspon poradne reagovat na moji glosu tak si ji precti nekolikrat, pak si ji dej do kontextu, zajdi si na hodiny ironie a zkus to znovu. Nazdar. HOWGH
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  20. #45

    Standardní

    "Ad Astra Per Aspera"

  21. #46
    Senior Member Avatar uživatele pYr0
    Založen
    15.03.2003
    Bydliště
    Senica-Záhorie
    Věk
    34
    Příspěvky
    985
    Vliv
    269

    Standardní

    Inak ako rychlo vam to jede Mne to fachci tak 3 kb/s download a upload veselo takych 5.5 kb/s inak mam 64/64 MW a pouzivam ABC clienta
    X2 6000+@3420Mhz(228x15)1.45V,BOX+Windtunnel,MSI K9A2 Platinium V2, 2x2GB A-DATA Vitesta 4-4-4-12, Gainward 4870 790/1063, Corsair 750W TXEU
    Acer Travelmate 4102WLMi: Centrino 1.73Ghz, 1.25GB RAM, ATI X700, 120GB Samsung, Debian lenny

  22. #47
    Senior Member mince Avatar uživatele Vykuk
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Brno
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 278
    Vliv
    283

    Standardní

    Používám taky ABC klienta... a rychlost je jak kdy a jak u čeho... tipický download je kolem 10kb/s, upload taky kolem 10 kb/s... nicméně zrovna teďka ke mně frčí CMR04 a jede to většinou 15-25kb/s... upload mám raději přes netlimiter omezenej na 15kb/s a jede skoro furt naplno...
    Intel Core i5-8600K 3.6GHz@4.6GHz (46x100, 1.25V) | CoolerMaster MasterLiquid Pro 120 | MSI Z370 Gaming M5 | Patriot Viper 16GB DDR4-3200 | Gigabyte RTX 3060Ti EAGLE OC 8GB | NVMe Samsung SSD 970 EVO 500GB | WD Blue 3D NAND SSD 1TB | MSI Vigor GK50LP + Logitech MX Master 3 + Xbox ONE Controler | Thermaltake Kandalf & Corsair RM650x | 27" HP 27xq | Windows 10 Pro 64bit | Synology NAS DS110j 2TB | connected by Vodafone 500M/30M | Mobile -> Xiaomi Redmi Note 8 Pro | Foto: Nikon D60 + 18-55VR + 55-200VR

  23. #48
    Senior Member Avatar uživatele pYr0
    Založen
    15.03.2003
    Bydliště
    Senica-Záhorie
    Věk
    34
    Příspěvky
    985
    Vliv
    269

    Standardní

    Heh nahoda, taky zrovna taham CMR4 Inak nevim proc ale ide mi to strasne pomaly...upload sice mam vytazeny skoro naplno (skace to z 5 na 8 kb/s) ale download ide strasne nestabilne 1 kb/s - 5 kb/s Nemoze to byt trebars kvoli WiFi cez ktoru som pripojeny? Nejaky firewall na serveru? Ale to asi ne inak by sa to ani nerozjelo...

    EDIT: Jake mas pripojeni? (AHA uz viem)
    X2 6000+@3420Mhz(228x15)1.45V,BOX+Windtunnel,MSI K9A2 Platinium V2, 2x2GB A-DATA Vitesta 4-4-4-12, Gainward 4870 790/1063, Corsair 750W TXEU
    Acer Travelmate 4102WLMi: Centrino 1.73Ghz, 1.25GB RAM, ATI X700, 120GB Samsung, Debian lenny

  24. #49
    Senior Member Avatar uživatele pYr0
    Založen
    15.03.2003
    Bydliště
    Senica-Záhorie
    Věk
    34
    Příspěvky
    985
    Vliv
    269

    Standardní

    Tak ten problem s malym downloadom som vyriesil tak ze som zapol upload limiter a nastavil to na 6 kb/s....a konecne vyuzijem tych mojich smiesnych 64 kbit Fachci to tak 6-7,5 kb/s Ale pozeram REMAING TIME 230 hod takze tahat sa to bude dlho
    X2 6000+@3420Mhz(228x15)1.45V,BOX+Windtunnel,MSI K9A2 Platinium V2, 2x2GB A-DATA Vitesta 4-4-4-12, Gainward 4870 790/1063, Corsair 750W TXEU
    Acer Travelmate 4102WLMi: Centrino 1.73Ghz, 1.25GB RAM, ATI X700, 120GB Samsung, Debian lenny

  25. #50
    Senior Member mince Avatar uživatele Vykuk
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Brno
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 278
    Vliv
    283

    Standardní

    Rychlost downloadu je strašně rozdílná... mám linku skoro furt "prázdnou" tzn, že bych mohl sosat 70 kb/s minimálně... a vono to někdy v tomhle stavu sosá 0,5 kb/s, prostě na odstřel... holt musíš se napojit na dobrej zdroj...

    btw.: momentálně 51%, ETA 24h, rychlost download 20-25kb/s
    Intel Core i5-8600K 3.6GHz@4.6GHz (46x100, 1.25V) | CoolerMaster MasterLiquid Pro 120 | MSI Z370 Gaming M5 | Patriot Viper 16GB DDR4-3200 | Gigabyte RTX 3060Ti EAGLE OC 8GB | NVMe Samsung SSD 970 EVO 500GB | WD Blue 3D NAND SSD 1TB | MSI Vigor GK50LP + Logitech MX Master 3 + Xbox ONE Controler | Thermaltake Kandalf & Corsair RM650x | 27" HP 27xq | Windows 10 Pro 64bit | Synology NAS DS110j 2TB | connected by Vodafone 500M/30M | Mobile -> Xiaomi Redmi Note 8 Pro | Foto: Nikon D60 + 18-55VR + 55-200VR

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •