Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Výsledky 26 až 41 z 41

Téma: vodnik nestiha chladit GPU 9800Pro

  1. #26

    Standardní

    tohle vypada zajimave ale nerad bych timto ztratil zaruku
    protoze kdyby se mi to nepovedlo tak budu na sebe akorat nastvanej

  2. #27
    Senior Member Avatar uživatele NazQul
    Založen
    19.04.2004
    Bydliště
    Praha 4, Krč
    Věk
    40
    Příspěvky
    636
    Vliv
    251

    Standardní

    No tak ti zbyva akorat tak bud Galaxiho blok nebo tam mezi to dat nakou zvejkacku co se dava na nektery chladice. Sice horsi prenos tepla ale lepsi nez nic

  3. #28

    Standardní

    Citace Původně odeslal NazQul
    No tak ti zbyva akorat tak bud Galaxiho blok nebo tam mezi to dat nakou zvejkacku co se dava na nektery chladice. Sice horsi prenos tepla ale lepsi nez nic
    no asi to tak nakonec udelam protoze se mi jaxi nechce to rezat.... zkusim hodit do bazaru zda by to nekdo nevymenil ...a pokud ne no tak si budu muset koupit blok od Galaxiho

  4. #29

    Standardní

    to je zajimave, zvlastni ze na to jeste nikdo tady na foru nenarazil, rekl bych ze Sapphire 9800 karty ma dost lidi.. obecna vlastnost 9800 serie to ale urcite neni, na me XpertVision je jadro s rameckem presne v jedne rovine..

  5. #30

    Standardní

    Citace Původně odeslal xbungie
    to je zajimave, zvlastni ze na to jeste nikdo tady na foru nenarazil, rekl bych ze Sapphire 9800 karty ma dost lidi.. obecna vlastnost 9800 serie to ale urcite neni, na me XpertVision je jadro s rameckem presne v jedne rovine..
    no je taky dost silne mozny ze ja sem lama a nedotahl to radne ale pokusim se s tim neco udelat...
    ale kdyz sem to dotahoval taky me prisly ty prichytky uz dost prohly...
    tak neviim proste kdyz sem to oddelal poprve tak nebyl skoro zadnej otisk tee pasty na bloku jen tak lehounce na jednom miste to jadro asi neni uplne rovny s tim rameckem ... uz jen to ze je tam vystupek na tom chladici
    az to sdelam tak to nafotim abyste videli ze mam nejakej divnej kus

  6. #31

    Standardní

    tak sem udelal pokus a uz muzu taktit ale jen na 390 a uz to zase haze chybicky snazil sem se to dotahnout co to slo ...ale vic to proste nejde uz ted je to pruhnuty jak svina...

    nahodim sem za chvili fotku origos chladice abyste videli ze na nem mam vystupek
    EDIT:
    takze tady sou ty zminovany fota
    http://sweb.cz/tukancheez/origos%20chladic%202.JPG
    http://sweb.cz/tukancheez/origos%20chladic.JPG

    je na tom jeste pasta ...

    jinak ted jedu s blokem a pri defaultu to jakztakz jede ale asi kdybych hral neco delsi dobu tak se to upece...

    cela karta zacina zase mirne znout
    asi mi nezbyva nic jinyho nez si objednat blok od Galaxiho ze

  7. #32

    Standardní

    no to asi nejsi lama, kdyz mas vystupek i na tom original pasivu.. me jen celkem prekvapilo ze neco takoveho je mozne..

  8. #33

    Standardní

    Citace Původně odeslal xbungie
    no to asi nejsi lama, kdyz mas vystupek i na tom original pasivu.. me jen celkem prekvapilo ze neco takoveho je mozne..
    no taky me to dostalo kua ja ted budu muset jeste shanet blok od Galaxiho ...
    nic no co se da delat ....ale jinak s vodnikem max spokojenost ...az na tuhle malinkatou chybicku

    BTW: jinak jeste otazecka kolik mate zhruba teplotu s vodnikem pri jakych taktech at muzu porovnat diky

  9. #34

    Standardní

    takze ...sem tam vrazil mezi to medenej plisek a je tu zmena

    jadro sem dostal z 378@450 vic uz se tomu nechce ...(testovano v ATI tool takze brat s rezervou)
    pameti vic jak 730 nejdou ani s pasivama
    ale timto sem vyresil nedolyhavost na GPU ...diky vsem za tipy a napady a mam radost ze sem to nejak vyresil...a jeste sem neutratil

  10. #35

    Standardní

    pres tech 450 se uz asi moc nedostanes, ja mam u 9800nP limit 430, tady uz zalezi kus od kusu

    skvely napad jak levne a rychle nainstalit vodnika, mozna vyuziji, podobny problem jsem s pravitkem zjistil u NB
    AMD Dual core Opteron 170@2600Mhz [260*10] 1,392Vcore, DFI LANPARTY nF4 nF4 SLI-DR, G.Skill 2Gb PC4000 HZ Series Dual Channel kit, BFG 8800 GT @774,1836x2046, Corsair HX620, LOGITECH MX510, SKYSTAR2 satelit, EIZO FlexScan L768 (6.domaci generace - 486DX66, PentiumPro200, Athlon SlotA 550Mhz, Athlon Tbird 1400Mhz, Athlon Barton 2500+)

    vodnik: WB set od Pirse poslední revize, expanzka Cape Coolplex PRO 10, radiator Kadett E via Erty na nem Papst 4412 F/2GL, Eheim 1048 NE VZDY JSEM ON-LINE, NENI CAS
    :[

  11. #36

    Standardní

    Citace Původně odeslal Tukancheez
    takze ...sem tam vrazil mezi to medenej plisek a je tu zmena

    jadro sem dostal z 378@450 vic uz se tomu nechce ...(testovano v ATI tool takze brat s rezervou)
    pameti vic jak 730 nejdou ani s pasivama
    ale timto sem vyresil nedolyhavost na GPU ...diky vsem za tipy a napady a mam radost ze sem to nejak vyresil...a jeste sem neutratil
    Tak vezmi tužku a udělej pencil mod na GPU a hurá na 480-500Mhz
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  12. #37
    Senior Member Avatar uživatele NazQul
    Založen
    19.04.2004
    Bydliště
    Praha 4, Krč
    Věk
    40
    Příspěvky
    636
    Vliv
    251

    Standardní

    ha ! Staci ten pencil mod ?? Mam 9800SE@9800 a atitool mi zatim rek ze muzu tak 400 jadro s normal chlazenim. Byl by nejakej web na ten trick ?

  13. #38

    Standardní

    Citace Původně odeslal Spajdr

    Tak vezmi tužku a udělej pencil mod na GPU a hurá na 480-500Mhz
    hmmm ...no a nejaka stranecka by nebyla jak na to? ...nevim totiz co mam hledat

  14. #39
    Junior Member
    Založen
    05.11.2003
    Bydliště
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    6
    Vliv
    0

    Standardní Aquacool

    Ahoj promiň že reaguji až teď. Mám to samé co ty. Saphire Pro 9800 445/394 bez pasivů s default chladičem. Po instalaci WB na GPU jenom ticho a 450/394. Měl jsem stejný problém jako ty. Ale řešil jsem to ofrézováním wb na GPU v částech nad ochraným rámečkem. vyrobíš tím vystouplý prostředek. Je tam relativně dost materiálu. Sebral jsem tak 0,8-1mm - nech si to někde udělat - musí to stát pár korun(mě to dělal kámoš) Zatím se měj Petr.
    Epox 8RDA3+, XP2100+@2,34GHz vodník AQ, 9800PRO 450/394, 512MB+512MB OCZCL2 GOLD, 80GB IBM, ADI G500 15\", Hercules Fortissimo III + Genius HT 5.1, DVD 516G, Plextor 4824A

  15. #40

    Standardní Re: Aquacool

    Citace Původně odeslal spawn
    Ahoj promiň že reaguji až teď. Mám to samé co ty. Saphire Pro 9800 445/394 bez pasivů s default chladičem. Po instalaci WB na GPU jenom ticho a 450/394. Měl jsem stejný problém jako ty. Ale řešil jsem to ofrézováním wb na GPU v částech nad ochraným rámečkem. vyrobíš tím vystouplý prostředek. Je tam relativně dost materiálu. Sebral jsem tak 0,8-1mm - nech si to někde udělat - musí to stát pár korun(mě to dělal kámoš) Zatím se měj Petr.
    cau ...no napad to neni spatnej ale ja uz to vyresil tim jak sem psal dal sem tam plisek a jadro jde 450 fpoho ...
    ale pravda tato varianta me nenapadla... dikza nu treba az budu nekdy sdelavat toho vodnika tak si to necham udelat ale zatim neni duvod

  16. #41

    Standardní

    DangerDen uz tam ma primo pripraveny svy Maze4 GPu coolery - vystouply stred, aby dolehl OK

    A chladijou dobre. FX5700U 1.5V GPU - 610Mhz FarCry stable
    (620 - malinke bugsiky obcas - 640 - pro 3DMarky a Q3 enginy stale OK )

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •