Výsledky hlasování: Jaký IM messenger nejvíce používáte?

Hlasující
209. Nemůžete hlasovat
  • ICQ

    25 11,96%
  • QiP

    61 29,19%
  • Miranda

    96 45,93%
  • Trilian

    9 4,31%
  • Jiný

    18 8,61%
Stránka 18 z 48 PrvníPrvní ... 814151617181920212228 ... PosledníPoslední
Výsledky 426 až 450 z 1187

Téma: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

  1. #426
    Member
    Založen
    21.10.2002
    Bydliště
    Praha/Olomouc
    Příspěvky
    258
    Vliv
    267

    Standardní

    pouzivam ICQ verzi 2003a
    PC1 Asus P5B Deluxe/Wifi || INTEL Core 2 Duo E6300 1,86ghz || Kingston 2x1048MB/667MHz || ATI (Sapphire) Radeon X1950PRO Ultimate - 256 MB || chladič Noctua NH-U12F || Aplus Case CS 188AF - černý (black) || Myš Logitech MX512 gaming, Hitachi 320gb 7200 rpm || 21" LCD Samsung 215TW

    PC2 Asus A7N8X-E Deluxe, 2600+,AC TC rev 2 || 2x256mb 333Mhz Nanya || Sapphire ATI Radeon 9800 Pro 128mb - LCD Belinea 10 17 35|| 200gb SATA seagate - 200gb seagate - DVD-R Teac DV-W512G || KME6262

  2. #427

    Standardní

    Je nam ovsem zrejme, ze pisatel dotazu myslel program ICQ200x, ze ano? Casto lide pisou ICQ a pritom nemysli sit ICQ, ale konkretni program (icq klienta). Stejne tak jako plno lidi si mysli, ze internet je ta modra ikonka 'e'. Je potreba tyto veci rozlisovat.
    Ale odpoved - ja nevim. Prece to nemuze byt tak blby program, aby to nemel nekde v nastaveni, ne?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #428
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal comm
    Tak vse vykoumano, diky tem co mi pomohli

    Jaky set pro ikony pouzivate? Ja mam mugzLESS_32bit.dll (nevim presne nazev, nechce se mi to hledat) ... Zatim jsem nevidel lepsi, pokud o necem vite, klidne dejte vedet
    Mohl bys nahodit screen?
    EDIT: Tak nic, uz to mam http://miranda-im.org/download/files...5-tweecons.jpg Je to ono?

    Kdyz uz se tady resi i tohle, tak jake pouzivate smajly? Ja mam pdsf
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  4. #429

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Kdyz uz se tady resi i tohle, tak jake pouzivate smajly? Ja mam pdsf.
    Ja pouzivam smajliky z meho oblibeneho Trillianu Trillian2Pro16x16Smileys 1.2 (a zvuky taky).
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  5. #430

    Standardní

    ale stejně je na hov.no jaký máš smajly když ostatní co mají třeba icq-shit klienta je neviděj

  6. #431

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    ale stejně je na hov.no jaký máš smajly když ostatní co mají třeba icq-shit klienta je neviděj
    No a co? Ja se mam zatezovat tim, ze si budu pamatovat u vsech lidi, co pouzivaj za klienta, jestli tam maj smajliky, jaky maj pluginy....tuuudle nuuudle. Pisu smajliky jaky me napadne a kdyz nekdo nejaky nezna, tak se me zepta a ja mu to vysvetlim.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  7. #432

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal sebad
    ale stejně je na hov.no jaký máš smajly když ostatní co mají třeba icq-shit klienta je neviděj
    No a co? Ja se mam zatezovat tim, ze si budu pamatovat u vsech lidi, co pouzivaj za klienta, jestli tam maj smajliky, jaky maj pluginy....tuuudle nuuudle. Pisu smajliky jaky me napadne a kdyz nekdo nejaky nezna, tak se me zepta a ja mu to vysvetlim.
    no jakýho používají klienta v mirandě vidíš,ale když si dám nějaký speciální smajly,tak když mi přijdou ty icqácký tak mi třeba přijde *THUMBS* nebo tak nějak

  8. #433

    Standardní

    Ano, me take vzdycky pobavi, kdyz mi prijde textove *JOKINGLY*.
    Ty smajly v icq200x jsou docela trapne.
    Nicmene vis, co to znamena. Ja bych to proste moc neresil, at si kazdej da smajliky jake chce a nestara se, co ma ten druhej. Nakonec stejne bezne pouzijete takove ty bezne veci, jako , , LOL atp... a tomu kazdy rozumi.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  9. #434

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Citace Původně odeslal comm
    Tak vse vykoumano, diky tem co mi pomohli

    Jaky set pro ikony pouzivate? Ja mam mugzLESS_32bit.dll (nevim presne nazev, nechce se mi to hledat) ... Zatim jsem nevidel lepsi, pokud o necem vite, klidne dejte vedet
    Mohl bys nahodit screen?
    EDIT: Tak nic, uz to mam http://miranda-im.org/download/files...5-tweecons.jpg Je to ono?

    Kdyz uz se tady resi i tohle, tak jake pouzivate smajly? Ja mam pdsf
    Neni to ono.

    Je to tohle: mugzLESS 0.3 ... http://www.miranda-im.org/download/d...viewfile&id=62



    Jinak ty smajly co tam mas, tak mam v T610 (samo ze jen par z nich)

    No a ja mam smajly jen ty z ICQ... prave kvuli toho, ze vetsina lidi ma ICQ takze chci byt v tomto max. kompatibilni na tech mi tolik nesejde...

  10. #435

    Standardní

    Citace Původně odeslal comm
    No a ja mam smajly jen ty z ICQ... prave kvuli toho, ze vetsina lidi ma ICQ takze chci byt v tomto max. kompatibilni na tech mi tolik nesejde...
    Presne Takhle to mam taky.

  11. #436
    Junior Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Třebíč
    Příspěvky
    87
    Vliv
    264

    Standardní

    Kua, uz me to zas stve... obvykly problem... po napsani zpravy se mi prepne klavesnice na CZ. Uz jsem to parkrat zkousel a nikdo neporadil reseni... dela mi to v Mirande, ale pamatuju si to i u ICQ. Porad nikdo nevi co s tim?
    Pilooooooot!

  12. #437

    Standardní

    Stupen zblblosti s mouse gestures je chvilema vysoky, ze se obcas snazim zavrit pohybem mysi dokument ve Wordu, nebo chatokno icq klienta.
    Existuje mouse gestures pro Mirandu?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  13. #438

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Stupen zblblosti s mouse gestures je chvilema vysoky, ze se obcas snazim zavrit pohybem mysi dokument ve Wordu, nebo chatokno icq klienta.
    Existuje mouse gestures pro Mirandu?
    Anebo lepe pro cely windows ze? Neboj v tomhle nejsi sam, ja si ty gesta radsi vypl

  14. #439

    Standardní

    Keyoke je to jednoduchý...

    Zprávy posíláš ALT+S že jo? a klávesnice se přehazuje ALT+SHIFT no a při psaní když píšeš třeba "JJ" tak držíš shift a přitom zmáčkej ALT a je přehozená kláveska nic víc nic mín stačí přehodit na ctrl+shift a seš bez problémů
    Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to výzva. Nemožné je nevyužitá síla. Nemožné je dočasný stav. NEMOŽNÉ NEEXISTUJE. Muhamad ali

  15. #440

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Citace Původně odeslal howard
    Stupen zblblosti s mouse gestures je chvilema vysoky, ze se obcas snazim zavrit pohybem mysi dokument ve Wordu, nebo chatokno icq klienta.
    Existuje mouse gestures pro Mirandu?
    Anebo lepe pro cely windows ze? Neboj v tomhle nejsi sam, ja si ty gesta radsi vypl
    Sakra to by se mi taky hodilo

  16. #441

    Standardní

    Nevite, za jakych povetrnostnich podminek a pri jake konstelaci hvezd zasila automaticky Trillian lidem, ktery mi napisou behem doby, kdy mam nastaveno away;n/a;occ;dnd + message, prave tu zpravu, kterou sem nastavil? Vetsinou neposle nic a potom najednou, kdyz zapomenu away a bavim se s nekym, tak tam tu away-msg placne. Nechapu, kdy posila, kdy neposila a proc.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  17. #442

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Nevite, za jakych povetrnostnich podminek a pri jake konstelaci hvezd zasila automaticky Trillian lidem, ktery mi napisou behem doby, kdy mam nastaveno away;n/a;occ;dnd + message, prave tu zpravu, kterou sem nastavil? Vetsinou neposle nic a potom najednou, kdyz zapomenu away a bavim se s nekym, tak tam tu away-msg placne. Nechapu, kdy posila, kdy neposila a proc.
    No to mas pravdu, kdyz si s tebou pisu... proste mi od tebe jeste nikdy nedosla zmena stavu..[/b]

  18. #443

    Standardní

    Nejcasteji posila Trillian away message lidem, co maj ICQ200x, ale Mirandam ani Trillianum sem uz hoooodne davno nevidel, ze by poslal zpravu. Nechapu to. Pamatuju, ze T1 posilal casteji, ale taky se obcas ridil polohou Mesice. Snad to bude v T3 lepsi.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  19. #444
    Senior Member Avatar uživatele Fleak
    Založen
    02.11.2002
    Bydliště
    Smiřice - Hradec Králové
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 318
    Vliv
    277

    Standardní

    nevite jak mam v trillianu 3.0 udelat abych kdyz zvolim treba AWAY nebo jinej profil kterej bych si tak nastavil aby kdyz mi nekdo napise tak ta zprava proste nevyskocila jenom tam byla treba nejaka mala upominka ze mi nekdo psal a treba i zvuk se neozval

    stve me ze treba kdyz hraju CS a nekdo mi napise tak to vyskoci a jakoby prekryje hru!

    vypinat se mi nechce
    AMD A64 3200+ Venice @ 2,7 GHz 1,575 V (TCaseMax 53°) + AC FREEZER 64 Pro | DFI nF4 ultra Infinity | PQI 2 x 512 MB RAM | Sapphire X1900 GT 256 MB no/OC | Seagate 7200.10 320 GB SATA II + Maxtor DiamondMax 10 250 GB PATA | Samsung SH-S182M | Fortron 400W - PNF | Logitech MX510 + Steelpad QcK | Sennheiser 212 PRO & Hercules XPS 2.100

  20. #445

    Standardní

    Tak jsem si prohodil ikony ktere jsem tady ukazoval u MAIN ikon za tyto nove: http://www.miranda-im.org/download/d...ewfile&id=1558

    Takze ICQ ikony jsou MUGZLESS zakladni (skoro jako ICQ) a MAIN (treba kdyz prejde offline kontakt do online - modra kvetinka, cool ) jsou ty stribrne ladene...


  21. #446

    Standardní

    Otazka pro uzivatele secureIM v Mirande:
    lze nejak zabranit neustalemu prejmenovavani jmena v adresari (a prislusneho TXT s historii) pri vypinani/zapinani sifrovane komunikace? Myslim tim neustale pridavani (S) k jmenu v seznamu uzivatelu.

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

  22. #447
    Senior Member
    Založen
    04.12.2002
    Bydliště
    od Prahy na východ
    Věk
    42
    Příspěvky
    692
    Vliv
    273

    Standardní

    tiez mam otazku na Mirandakov : da sa nastavit poradie statusov v stavovom riadku? mam irc, weather, icq a gadu-gadu, pricom icq je az na tretom mieste a ja by som ho rad ako prve.
    Rovnako v systemtray > ako nastavit aby sa zobrazovala kvetinka icq a nie ineho pluginu?
    intel C2D6320@3395MHz (485x7), TTSonicTower+CollaboratoryLiquidPro, Abit IP35PRO, Sapphire 3850, 2x2GB A-Data EE, WD5000AAKS + Spinpoint 160GB + OCZ Core2, Nec, Corsair 520W, zabalene v 3R NeonLigt Black. Logitech Dualooptical, MX510, Hyundai Q790 + 24" Dell 2407WFP
    PrsonlDidžitlEjsistnt Compaq iPaq 3870, komjunikejtor glofiish X500+

  23. #448

    Standardní

    Citace Původně odeslal Harry
    Otazka pro uzivatele secureIM v Mirande:
    lze nejak zabranit neustalemu prejmenovavani jmena v adresari (a prislusneho TXT s historii) pri vypinani/zapinani sifrovane komunikace? Myslim tim neustale pridavani (S) k jmenu v seznamu uzivatelu.
    No vypni si zobrazovani pridavani S k uzivateli, sice tam nebudes mit nic, ale snad to (S) neni tak dulezite...

    2rOn: jde to je to nekde v Options najdes to hned, jsem ted v Linuxu takze nepomohu

  24. #449

    Standardní

    Citace Původně odeslal rOn
    tiez mam otazku na Mirandakov : da sa nastavit poradie statusov v stavovom riadku? mam irc, weather, icq a gadu-gadu, pricom icq je az na tretom mieste a ja by som ho rad ako prve.
    Rovnako v systemtray > ako nastavit aby sa zobrazovala kvetinka icq a nie ineho pluginu?
    Druhy dotaz:
    OPTIONS>Contact List>Show>ICQ (misto Global)

  25. #450

    Standardní

    no miranda se mi zda trosku pomala v posilani zprav coz beru jako minus i kdyz je to mozna tim ze jsem za proxy.
    libil se mi trillian v3public_alpha myslim ze az to dokoncej tak to bude dobre vypada skoro jako ichat na maca
    pak je tu im2 kterej vypada slibne ale zatim posila nejaky nesmyslny znaky :/ tkz prijemce vubec nevo o co jde.
    no a sim je pro me asi nejlepsi, imo nejlpsi icq pro linux. ve win pouzivam mirandu.
    pouzival bych im2 nebo trilliana 3 ale to mi bud posila blbosti nebo kazi celej kontakt list )

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 3 uživatelů. (0 registrovaných a 3 anonymních)

Podobná témata

  1. Problém s QIP ( icq klient )
    Založil Zetes v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.08.2008, 19:58
  2. Miranda - ICQ kontakty
    Založil -- Charlie -- v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 18.10.2005, 23:52

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •