Výsledky hlasování: Jaký IM messenger nejvíce používáte?

Hlasující
209. Nemůžete hlasovat
  • ICQ

    25 11,96%
  • QiP

    61 29,19%
  • Miranda

    96 45,93%
  • Trilian

    9 4,31%
  • Jiný

    18 8,61%
Stránka 17 z 48 PrvníPrvní ... 713141516171819202127 ... PosledníPoslední
Výsledky 401 až 425 z 1187

Téma: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

  1. #401

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal sebad
    potřebuju změnit heslo k ICQ koukal sem na stránky ICQ ale nikde to tam neni
    nevíte jestli to de?
    z Mirandy:
    Menu-Informace o osobe-Upravit infomace.. polozka heslo. Doufam ze je to ono
    tak to de; akorát mě se.re že nejde delší heslo naž 9 znaků to si budu zase muset pamatovat další

  2. #402

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal sebad
    potřebuju změnit heslo k ICQ koukal sem na stránky ICQ ale nikde to tam neni
    nevíte jestli to de?
    z Mirandy:
    Menu-Informace o osobe-Upravit infomace.. polozka heslo. Doufam ze je to ono
    tak to de; akorát mě se.re že nejde delší heslo naž 9 znaků to si budu zase muset pamatovat další
    no to je ale u ICQ zcela normalni, taky mam kvuli tomu zvlastni heslo

  3. #403

    Standardní

    toz mam takovi problem s mirrandou ze se mi nak rozbila databaze a me to napsalo at zkusim dbtool, ale ten vubec na jejich strankach neni ):

    jo a taky je blby ze pri pouziti toho pluginu na taby se dole nekdy nezobrazuje ze ten druhej pise no :x

  4. #404
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Citace Původně odeslal Lolita
    toz mam takovi problem s mirrandou ze se mi nak rozbila databaze a me to napsalo at zkusim dbtool, ale ten vubec na jejich strankach neni ):
    dbtool.exe mas v tom istom foldri ako miranda32.exe
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  5. #405

    Standardní

    2Dominator: diky, zkusim. Pocasi uz jsem rozchodil (nebylo mi jasny, jak ten plugin funguje, stacil ten Search).

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

  6. #406

    Standardní

    Citace Původně odeslal Harry
    2Dominator: diky, zkusim. Pocasi uz jsem rozchodil (nebylo mi jasny, jak ten plugin funguje, stacil ten Search).
    Presne taky jsem v tom hledal vedu jako upravy konfigu apod...

  7. #407

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    hmm tak to je prvni vec co mi u Mirandy asi chybi, zkusim pohledat plugin
    tak našel si něco?

  8. #408

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal Dominator
    hmm tak to je prvni vec co mi u Mirandy asi chybi, zkusim pohledat plugin
    tak našel si něco?
    Kdy a kde jsem to napsal

  9. #409

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal Dominator
    hmm tak to je prvni vec co mi u Mirandy asi chybi, zkusim pohledat plugin
    tak našel si něco?
    Kdy a kde jsem to napsal
    to si napsal v sítích a hledal si plug-in aby se nezobrazovala IP adresa jako to je v simu

  10. #410

    Standardní

    jo tak, hmm tak jsem nic nenasel ALE ono je to uz asi primo v Mirande dejte ICQ privacy a v Ostatni nastaveni nemejte nic zaskrtle a potom take radsi Povolit prime spojeni jen na zaklade autorizace ...

  11. #411
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    342

    Standardní

    Psalo se tu nekde o IM2? www.im2.com
    Imho teda nic moc.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  12. #412

    Standardní

    jj, IM2 vyzera dost nadejne, vyvoj sa tam dost hybe, mam ho v plane skusit len by mi mohol niekto povedat ci vie OSD zobrazovanie novych sprav, ak nie tak ho nebudem ani skusat, to bol tiez moj hlavny dovod prechodu z Trillian na SiM...
    Markoff
    Dennik z Ciny a jemu predchadzajuci trip po Azii 2010-2011

  13. #413

    Standardní

    Was ist das "OSD zobrazovanie novych sprav" ?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  14. #414

    Standardní

    zobrazenie obsahu spravy nad vsetkymi oknami na par sekund (asi ako overlay titulkov u filmov, nad videom), takto si mozem hned precitat spravu ci uz pozeram film alebo robim vo Word bez toho abych musel na cokolvek klikat a ked chcem odpovedat tak staci stihnut kliknut na spravu a rovno napisem odpoved a nemusim kontrolovat ci mi v trayi nahodou neblika nejaka ikonka z ktorej sa beztak bez kliknutia nedozviem obsahy sprav ktore ma cakaju
    Markoff
    Dennik z Ciny a jemu predchadzajuci trip po Azii 2010-2011

  15. #415
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    342

    Standardní

    Citace Původně odeslal Markoff
    zobrazenie obsahu spravy nad vsetkymi oknami na par sekund (asi ako overlay titulkov u filmov, nad videom), takto si mozem hned precitat spravu ci uz pozeram film alebo robim vo Word bez toho abych musel na cokolvek klikat a ked chcem odpovedat tak staci stihnut kliknut na spravu a rovno napisem odpoved a nemusim kontrolovat ci mi v trayi nahodou neblika nejaka ikonka z ktorej sa beztak bez kliknutia nedozviem obsahy sprav ktore ma cakaju
    Nevim jake OSD myslis, umi to pop-up okno a v nem si muzes precist zpravu, prave OSD je trosku neco jineho ne?
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  16. #416

    Standardní

    A proc to byl hlavni duvod pro Markoffa pro prechod z Trillianu na SIM? To nechapu, vzdyt trillian MA moznost oznamovat prichozi zpravy formou okynka nad systray a to okynko je top, dokonce se nacpe i do vetsiny her (ale nevadi jim to). Nemusis na nic klikat a prectes si zpravu. Velmi prakticka vec, doporucuju to vsem (Preferences -> Windows -> Display systray alerts when a message is received). V Mirande to mam taky tak udelany, tam na to je ten univerzalni popup plugin, jehoz sluzeb pak vyuzivaji ostatni pluginy.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  17. #417

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    A proc to byl hlavni duvod pro Markoffa pro prechod z Trillianu na SIM? To nechapu, vzdyt trillian MA moznost oznamovat prichozi zpravy formou okynka nad systray a to okynko je top, dokonce se nacpe i do vetsiny her (ale nevadi jim to). Nemusis na nic klikat a prectes si zpravu. Velmi prakticka vec, doporucuju to vsem (Preferences -> Windows -> Display systray alerts when a message is received). V Mirande to mam taky tak udelany, tam na to je ten univerzalni popup plugin, jehoz sluzeb pak vyuzivaji ostatni pluginy.
    bavime sa o free verzii trillian alebo o nelegalnej pro? AFAIK tak normalny trillian to nevedel, trillian pro nepoznam, nepouzivam nelegalny soft ked nemusim
    Markoff
    Dennik z Ciny a jemu predchadzajuci trip po Azii 2010-2011

  18. #418

    Standardní

    existuje něco abych mohl přijímat hovory když mi někdo volá z ICQ?

  19. #419

    Standardní

    Citace Původně odeslal Markoff
    bavime sa o free verzii trillian alebo o nelegalnej pro? AFAIK tak normalny trillian to nevedel, trillian pro nepoznam, nepouzivam nelegalny soft ked nemusim
    To je vlastne pravda, ani ve verzi 1 nebylo oznamovani zprav nad systray. Ale nemuzu si vzpomenout, jestli byly ve verzi 1 advanced events, protoze pomoci nich se to da naprogramovat. Ale v basic verzi to asi nebude.
    Cimz jsem odpovedel i na tvou provokativni otazku: o cem se bavime - kazdy o necem jinem. Ja jsem mel namysli pro verzi, vec "legalni/nelegalni" je irelevantni.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  20. #420

    Standardní

    Omlouvam se, ale necetl jsem vsech 26 stran, takze nevim jestli se nekdo neptal, ale vadi mi, ze u Mirandy nevidim, jak dlouho user (u ICQ cisel) idluje (jak dlouho neni u PC), je na to plugin?

    Dale by me zajimal taky napr. plugin, ktery pri nastavenem DND nevyhodi popup okno (normalne popup chci), ale kdyz hraju dam DND a je... U ICQ to stacilo, zpravy pak nevyskakovaly...


  21. #421
    Junior Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Třebíč
    Příspěvky
    87
    Vliv
    264

    Standardní

    Citace Původně odeslal comm
    Omlouvam se, ale necetl jsem vsech 26 stran, takze nevim jestli se nekdo neptal, ale vadi mi, ze u Mirandy nevidim, jak dlouho user (u ICQ cisel) idluje (jak dlouho neni u PC), je na to plugin?

    Dale by me zajimal taky napr. plugin, ktery pri nastavenem DND nevyhodi popup okno (normalne popup chci), ale kdyz hraju dam DND a je... U ICQ to stacilo, zpravy pak nevyskakovaly...

    Co pouzivas za plugin na popupy? Ja PopUp Interoperability jako zaklad pro ostatni pluginy, ktere ho vyuzivaji a mam v nastaveni samostatnou cast PopUps, v ni Advanced Options a tam si je cast Disable when: Online, Away... atd.
    Pilooooooot!

  22. #422

    Standardní

    Citace Původně odeslal comm
    Omlouvam se, ale necetl jsem vsech 26 stran, takze nevim jestli se nekdo neptal, ale vadi mi, ze u Mirandy nevidim, jak dlouho user (u ICQ cisel) idluje (jak dlouho neni u PC), je na to plugin?

    Dale by me zajimal taky napr. plugin, ktery pri nastavenem DND nevyhodi popup okno (normalne popup chci), ale kdyz hraju dam DND a je... U ICQ to stacilo, zpravy pak nevyskakovaly...

    1) mam mToolTip a ten mi to ukazuje kdyz necham tlacitko na uzivateli.. + plno dalsich uzitecnosti.
    2) Options - Oznameni - Ostatni moznosti - neaktivniv v modu...
    porpripade jeste: Doplnky - Kdopakmiloupepernicek - upozornit pouze v modu
    popripade individualne vypnout dalsi veci co ti vyskakujou

    Jak jednoduche

  23. #423

    Standardní

    Tak vse vykoumano, diky tem co mi pomohli

    Jaky set pro ikony pouzivate? Ja mam mugzLESS_32bit.dll (nevim presne nazev, nechce se mi to hledat) ... Zatim jsem nevidel lepsi, pokud o necem vite, klidne dejte vedet

  24. #424
    Member
    Založen
    21.10.2002
    Bydliště
    Praha/Olomouc
    Příspěvky
    258
    Vliv
    266

    Standardní

    poradi mi nekdo, jestli se da v ICQ nastavit pozice pro otevreni noveho okna, kdyz chci napsat nekomu zpravu??
    po case (od zapnuti pc) se mi zacne cast okna otevirat pod viditelnou urovni plochy a celkem me to stve to posovout nahoru.
    Nejde nekde v ICQ nasstavit aby se okno oteviralo jen na jednom miste?
    Diky
    PC1 Asus P5B Deluxe/Wifi || INTEL Core 2 Duo E6300 1,86ghz || Kingston 2x1048MB/667MHz || ATI (Sapphire) Radeon X1950PRO Ultimate - 256 MB || chladič Noctua NH-U12F || Aplus Case CS 188AF - černý (black) || Myš Logitech MX512 gaming, Hitachi 320gb 7200 rpm || 21" LCD Samsung 215TW

    PC2 Asus A7N8X-E Deluxe, 2600+,AC TC rev 2 || 2x256mb 333Mhz Nanya || Sapphire ATI Radeon 9800 Pro 128mb - LCD Belinea 10 17 35|| 200gb SATA seagate - 200gb seagate - DVD-R Teac DV-W512G || KME6262

  25. #425

    Standardní

    Citace Původně odeslal Paja
    poradi mi nekdo, jestli se da v ICQ nastavit pozice pro otevreni noveho okna, kdyz chci napsat nekomu zpravu??
    po case (od zapnuti pc) se mi zacne cast okna otevirat pod viditelnou urovni plochy a celkem me to stve to posovout nahoru.
    Nejde nekde v ICQ nasstavit aby se okno oteviralo jen na jednom miste?
    Diky
    no to zalezi na programu, kterej pouzivas. treba pro mirandu je to v Options->Events->Messaging->Cascade new windows
    1) ASUS M6A
    2) Toshiba Portége R600-10U
    3) ASUS A8V-X AMD Athlon 64 3000+ Kingmax 2x256MB DDR 400 WD 120GB Samsung 80 GB GMC G30 Fortron FSP400-60THN-P
    Ideální indentace pro Pascal je šest stop pod zem.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problém s QIP ( icq klient )
    Založil Zetes v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.08.2008, 19:58
  2. Miranda - ICQ kontakty
    Založil -- Charlie -- v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 18.10.2005, 23:52

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •