Samozřejmě si uvědomuji, že moje tvrzení "o nemožnosti užívání telefonu v aktuálním stavu" je poněkud složité dokázat. Chápu, že návrat do továrního nastavení + smazání dat vše vyřeší.
Jenže mě prostě přijde divné, že neuběhla ani zákonná záruční doba, po kterou by přístroj měl být na 100% v pořádku a už musím dělat zákroky, které ani běžný uživatel nemusí znát.

Přeci chytrý telefon ti umožňuje si do telefonu nahrát mp3, chytrý telefon ti dovoluje stahovat aplikace, které ti mají přinést zábavu, usnadnění práce, případně ti pomáhají při denních rituálech. Jenže se všude ukádají tuny kB, které po čase generují už MB až najednou zjistíš, že danná vnitřní kapacita nedostačuje. Přesun na obrovskou SD kartu, kterou si dokoupíš koupíš, nejde např facebook přenést nelze, Google aplikace taky ne. Takže jsi opět v řiti...

Selský rozum mi říká, že každé zboží má svou "trnvalivost". jogurty, vajíčka, tv, počítač. Jenže TV i počítač fungují dál i po 2 letech (tedy pokud se nebavíme o HW chybovosti).. A např onen počítač, který jsem zmínil. Asi by taky šel zahltit množstvím programů, ale uznejte, že by to dalo dost práce než by se HDD zaplnil jen díky prohlížení fb, webu, a ukládáním cache jednotlivých programů...

Jo kdyby Android dovolil přesun dat na SD kartu, pak by se asi problém vyřešil. Jenže to nejde...

Mimochodem obávám se, že jako jednotlivec se mnou zametou a ještě se mi vysmějou. Proto se Vás ptám, jestli se Vám tohle zdá v pořádku a pokud ne, tak bych třeba zkusil posun dál.. Nicméně pokud jsem sám komu se tohle zdá divné, pak to nemá smysl řešit