Výsledky 1 až 22 z 22

Téma: Sklenený kabel do bytu

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #15
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 403
    Vliv
    285

    Standardní Re: Sklenený kabel do bytu

    Naštěstí nemám tak "blbého" providera, abych se nechal odbýt tím "že je problém -někde- u mně" lol, či dokonce aby mi toto můj provider vůbec někdy tvrdil. Asi solidní firma.

    Respektive se tím odbýt nenechám. A dávat přístup supportu od providera (či komukoliv jinému) kamkoliv za router nebo konec ethernetového kabelu? Kdo chce kam.. pomozme mu tam Ale pak se hlavně nedivit a nezakládat thready "hacknuté pc". Moje pc je moje starost a je v pořádku. Pokud mám pocit že ne, tak první co udělám, je že jednorázově použiju antivir, antispyware a combofix.

    Jestli máš problém se starým modemem, tak snad není problém ho (za příplatek) vyměnit za nový. Pokud chceš z nějakého důvodu používat obsoletní kousky hardware, tak je to čistě jen tvoje volba.
    Můj provider podporuje v síti pouze svá vybraná zařízení (proč asi) a může se tam připojit kdokoli se svým vlastním hw, jen musí jít o schválená zařízení. Omezování? Ne poměrně logický požadavek.

    Nedokážu si představit, že bych vyžadoval podporu u svého providera pro nějaké velmi staré 2,4ghz zařízení (třeba starý Compex, starý Mikrotik), sice je to všechno stejné, ale tohle prostě žádat nemůžu.

    ... jinak píšeš natolik obecně a "o ničem", že se k tomu dá těžko vyjádřit. Nikde nepíšeš co znamená "závada u tebe doma", píšeš že nemáš jistotu, ale že kvůli tomu furt voláš providerovi.
    Tak to je jiná. Pokud si neumíš nebo nechceš oskenovat a vyčistit počítač nebo změřit rychlost a kvalitu internetového připojení, tak chyba je jinde (právě zde).

    Pokud bych byl na místě tvého providera.. tak změřím kvalitu přípojky, pokud je ok, tak ti sdělím, že máš bordel v pc. A že to nemůžu ze své podstaty providera řešit. Můžu se na to podivat přes vzdálenou plochu

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 3 uživatelů. (0 registrovaných a 3 anonymních)

Podobná témata

  1. Jaký nový AP/router do dlouhého bytu?
    Založil Darth Maul v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 52
    Poslední příspěvek: 15.06.2008, 10:50

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •