Výsledky 1 až 23 z 23

Téma: miniHT XBurst 400

  1. #1

    Standardní miniHT XBurst 400

    Nemate nahodou uz nekdo praxi s timto?

    http://aukro.cz/item837267599_miniht...alcu_wifi.html

    neco podobneho by se mi libilo, ackoliv bych ocekaval delsi provozni dobu.

    Ale co by clovek mohl chtit za 2 tisice..

    Teda ne ze bych to chtel hned kupovat, jenom jsem rad, ze konecne Arm netbooks prichazeji...
    Naposledy upravil milka; 03.12.2009 v 19:12.
    i3-2100,4GB DDR3,WD 500GB GP, WD 1 TB GP, inno3d 8800GT, Lenovo L220x

  2. #2

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    objednal jsem na pokusy dám vědět výsledky


  3. #3

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    ted jsem jeste narazil na tohle

    http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.27441


    http://www.mobileread.com/forums/showthread.php?t=48934

    to je neco, co by se mi fakt libilo. Zatim moc drahe na to, aby riskoval nakup z ciny, ale snad se to tu bude v pristim roce bezne prodavat.
    i3-2100,4GB DDR3,WD 500GB GP, WD 1 TB GP, inno3d 8800GT, Lenovo L220x

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    298

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    Já si brousím zuby na http://www.alwaysinnovating.com/touchbook/ až bude dost peněz.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  5. #5

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    dorazilo to v poradku, klavesnice nema cestinu a je identicka jako u eeepc 701 az na rozlozeni klaves a sirku space klavesnice, za ty penize na prohlidnuti emailu nekde na cestach ideal nebo pro deti na prvni levne seznameni s pc a internetem. Rychlost neni nic extra ale zoufalost to rozhodne neni. LCD je identicke jako u eeepc701 nevazi to skoro nic (0,6kg) sirka 21cm hloubka 14cm tloustka 3cm je to fakt malinky... Az to rozeberu a nafotim poskytnu dalsi info a fotky.
    edit: tady je německá recenze, první obrovský nedostatek, který jsem se při nákupu nedozvěděl je, že do usb se dá připojit jen klávesnice nebo myš - flashdisk a cokoliv jiného ne..
    Naposledy upravil Rache; 24.12.2009 v 08:03.


  6. #6

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    dik za info.

    Celkem by mne zajimalo, zda by se ti na tom podarilo rozchodit Alreader

    http://reeed.ru/en_prog_alreader_pda.php

    uplne dole je ke stazeni verze pro wince.

    Potom by to byl nejlevnejsi ebook reader..
    i3-2100,4GB DDR3,WD 500GB GP, WD 1 TB GP, inno3d 8800GT, Lenovo L220x

  7. #7

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    funguje a zařízení bude k prodeji za cenu bez poštovného (2200)


  8. #8

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    Zdravím Vás, chtěl bych se zeptat, jakou verzí Windows CE netbook disponuje? V brzké době by mi měl dorazit a rád bych si připravil základní programové vybavení pro něj. Mimochodem zkoušel jste USB disk do všech tří USB portů, podle popisu na netu jsem našel psáno, že 2 porty jsou pro periferie a třetí pro USB disk.

  9. #9

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    5.0 a je to tak jak píšeš boční usb umějí jen klávesnici s myší a jeden zadní umí i flashdisk - můj špatný úsudek vznikl kvůli tomu, že jsem zvyklý jako flashdisk používat motorolu Z6 a ta se tady po připojení vůbec nezobrazila, iphone to poznat také neumí - chybí ovladač.


  10. #10

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    jsem cetl tu nemeckou recenzi, a chapu to dobre, ze pocitac nema zadny sleep, nebo neco takoveho, a ze po kazdem zapnuti nabehne system v defaultu, neboli nejdou udelat zadne vlastni odkazy, zadna vlastni nastaveni?

    Nebo se to da nejak obejit, a zmenit default ini soubory?


    EDIT: zda se, ze tady na tom foru http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=1349626&page=2 experimentujou s instalaci Linux.
    Naposledy upravil milka; 27.12.2009 v 13:45.
    i3-2100,4GB DDR3,WD 500GB GP, WD 1 TB GP, inno3d 8800GT, Lenovo L220x

  11. #11

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    Zdravíčko, netbook mi už dorazil. Sleep nemá, nastavení po vypnutí zůstává.
    Nemůžu zaboha rozjet synchronizaci přes ActiveSync, ale snad se to nějak podá (snad).
    Důležitá informace: Zvukový výstup se na nic jiného než zvuky ve windows nehodí. Lepší repráčky sme sestrojili i před 15 lety na základce. Neskutečně šumí při přehrávání čehokoliv.

    Allreader otestován taktéž, šlape, jen nezkousne češtinu.

  12. #12

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    Citace Původně odeslal japkoslav Zobrazit příspěvek

    Allreader otestován taktéž, šlape, jen nezkousne češtinu.
    A jsou pridany do systemu ceske fonty?

    http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=1235

    Dale, pokud je soubor v pdb souboru, musi se pro kazdy zvlast nastavit kodovani, default nefunguje. - File Format: Encoding - ANSI - Central Europe.
    i3-2100,4GB DDR3,WD 500GB GP, WD 1 TB GP, inno3d 8800GT, Lenovo L220x

  13. #13

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    Moc Ti děkuju, na fonty jsem úplně zapomněl. Čeština už šlape.

    P.S. Ta synchronizace s PC mě fakt deptá, alebrž si asi bez ní nenainstaluju Scummvm, ICQ a další programy na testování

  14. #14

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    teda nejvice mne u toho mrzi absence sleepu. Nechapu, proc se setri zrovna na tomhle.

    Vzdyt preci to byla hlavni vyhoda PDA. Zapnu a behem sekundy mohu pokracovat ve cteni (nebo praci..)
    i3-2100,4GB DDR3,WD 500GB GP, WD 1 TB GP, inno3d 8800GT, Lenovo L220x

  15. #15

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    nábízím možnost si toto zařízení zdarma ode mne vypůjčit k testování, od 11-28 nebudu v čr, potom to nabídnu k prodeji za +- 2ooo,-, více přes sz


  16. #16
    Member mince Avatar uživatele Radar
    Založen
    11.12.2002
    Bydliště
    Valašské Meziříčí
    Věk
    50
    Příspěvky
    310
    Vliv
    265

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    Zkuste na tom "notasu" todle:

    http://194.150.201.35/cnmlifestyle/c...SEfirmware.htm

    Dejte vedet jak to dopadlo.

    Mno i kdyz....kdo vi jestli je to uplne stejne zarizeni....vypada nachlup identicky,ale kdo vi......
    Naposledy upravil Radar; 19.01.2010 v 20:23.
    ASUS i55 Sabertoth i5-750@(kolik turbo da staci)2x2G DDR3 Kingstone Palit GeForce 460 GTX HDD SATA 160G Maxtor+320G Seagate LG-GSA4163B Corsair HX520 W X-Fi Fatal1ty Genius SW-HF 5.1 5000 iiyama ProLite 24" E2409HDS.
    "Vytvářením sloupů z tryskové injektáže,nad obrysem kaloty výrubu,zlepšujeme technicke parametry horniny v nadloží a tím urychlujeme a usnadňujeme,razícím organizacím jejich práci."

  17. #17
    Member mince Avatar uživatele Radar
    Založen
    11.12.2002
    Bydliště
    Valašské Meziříčí
    Věk
    50
    Příspěvky
    310
    Vliv
    265

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    Citace Původně odeslal japkoslav Zobrazit příspěvek
    Moc Ti děkuju, na fonty jsem úplně zapomněl. Čeština už šlape.

    P.S. Ta synchronizace s PC mě fakt deptá, alebrž si asi bez ní nenainstaluju Scummvm, ICQ a další programy na testování
    Mzes mi rist jaky USB kabel jsi pouzil ?? Ja tu v baleni zadny nemam. Sehnal jsem A-samec,A-samec ale to neni standart. Nemuzu to odpalit ?? Napeti pujde proti sobe totiz ne ?
    A nebo jsi pouzil neco takoveho: http://technet.idnes.cz/hardware.asp...43051_hardware ??

    Myslim ze na tom celkem zalezi.

    Rache ty jsi nejak komunikaci s PC rozchodil ??
    ASUS i55 Sabertoth i5-750@(kolik turbo da staci)2x2G DDR3 Kingstone Palit GeForce 460 GTX HDD SATA 160G Maxtor+320G Seagate LG-GSA4163B Corsair HX520 W X-Fi Fatal1ty Genius SW-HF 5.1 5000 iiyama ProLite 24" E2409HDS.
    "Vytvářením sloupů z tryskové injektáže,nad obrysem kaloty výrubu,zlepšujeme technicke parametry horniny v nadloží a tím urychlujeme a usnadňujeme,razícím organizacím jejich práci."

  18. #18

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    nerozchodil..


  19. #19

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    Citace Původně odeslal Radar Zobrazit příspěvek
    Mzes mi rist jaky USB kabel jsi pouzil ?? Ja tu v baleni zadny nemam. Sehnal jsem A-samec,A-samec ale to neni standart. Nemuzu to odpalit ?? Napeti pujde proti sobe totiz ne ?
    A nebo jsi pouzil neco takoveho: http://technet.idnes.cz/hardware.asp...43051_hardware ??

    Myslim ze na tom celkem zalezi.

    Rache ty jsi nejak komunikaci s PC rozchodil ??
    Zkusil sem to přes obyčejný A-A kabel. Samozřejmě to nefungovalo,tak ho krmím klasicky přes SD kartu.
    Spíš si teďka vyčítám, že sem si nekoupil variantu s Linuxem. Sic Windows CE splňuje co od notebooku požaduju, ale přeci jen s Linuxem se dá dělat víc vylomenin

  20. #20

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    Zdravim, teď uvažuji o tomto ntb jako o "diáři" na porady a podobně, ale chtěl bych se zeptat, jestli umí přehrát i filmy, pokud se třeba zkomprimují do menšího rozlišení, už kvůli místu apod, Předem díky za Vaše reakce, popřípadě jsestli je problém s vybyveností Win CE jako je ICQ, word, excel, opera díky

  21. #21

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    Citace Původně odeslal centriFUGA Zobrazit příspěvek
    Zdravim, teď uvažuji o tomto ntb jako o "diáři" na porady a podobně, ale chtěl bych se zeptat, jestli umí přehrát i filmy, pokud se třeba zkomprimují do menšího rozlišení, už kvůli místu apod, Předem díky za Vaše reakce, popřípadě jsestli je problém s vybyveností Win CE jako je ICQ, word, excel, opera díky
    Filmy nezvládá (hlavně zvukově), ICQ zvládá přes jednu stránku, co jsem bohužel někde založil (žadný icq klient není), word zvládá v pohodě, excel také, opera pro wince neexistuje a tak cokoliv co vyžaduje jen náznak flash podpory na tomhle booku nepustíte.
    Pokud ale zakoupíte verzi s Linuxem, tak pravděpodobně až na filmy zvládne book vše co potřebujete.

  22. #22

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    Dobrý den, v této diskusi se píše o klávesnici bez českých znaků, WIN CE je pravděpodobně v anglické verzi. Jak je to se zobrazováním české diakritiky u webových stránek a PDF, možností zadávání českých znaků z klávesnice do mailů, wordu, excelu a vůbec všech dalších programů? Je možná plná česká lokalizace? Lze nainstalovat LINUX ?

    Děkuji za zodpovězení mých neskromných dotazů,

    Valášek

  23. #23

    Standardní Re: miniHT XBurst 400

    Citace Původně odeslal Valášek Zobrazit příspěvek
    Dobrý den, v této diskusi se píše o klávesnici bez českých znaků, WIN CE je pravděpodobně v anglické verzi. Jak je to se zobrazováním české diakritiky u webových stránek a PDF, možností zadávání českých znaků z klávesnice do mailů, wordu, excelu a vůbec všech dalších programů? Je možná plná česká lokalizace? Lze nainstalovat LINUX ?

    Děkuji za zodpovězení mých neskromných dotazů,

    Valášek
    Klávesnice anglická, WinCe anglické, zobrazování diakritiky u PDF, webu, wordu, excelu v pořádku. V případě, že by Vám to v nějakém případě blblo je možné jednoduše doinstalovat české fonty. Psaní českých znaků bude zřejmě problém z důvodu nemožnosti přepnutí na české rozložení.
    Česká lokalizace pravděpodobně není možná, leda, že by se nahrál kompletně WinCe v češtině (nevim jak). Instalace Linuxu je teoreticky možná, ale jak na ni? To nemám tušení.
    V případě, že by na ten linux někdo přišel dejte mi prosím vědět.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Nejedou mi RAMky na 400 MHz, prestoze 400 zvladnou
    Založil Slayer(CZ) v sekci fóra Paměti
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 15.03.2006, 01:47
  2. Corsair 400 x Kingmax 433 x PQI 400 x A-data 400
    Založil max2 v sekci fóra Paměti
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 06.06.2005, 22:07
  3. DDR 400 jen na 333
    Založil Foxl v sekci fóra Paměti
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 02.04.2005, 11:29
  4. Abit NF7-S 1.2 a 400 MHz FSB CPU
    Založil ace960 v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 11.09.2003, 17:23
  5. Help,co vzít: OCZ 400 CL2 perf nebo Hynix 400 CL3 ??????
    Založil Katoo v sekci fóra Paměti
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 19.06.2003, 16:31

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •