Citace Původně odeslal AjsTi
Citace Původně odeslal SOAD
Citace Původně odeslal AjsTi
Citace Původně odeslal SOAD
Citace Původně odeslal AjsTi
Citace Původně odeslal SOAD
Můžeš mi vysvětlit proč je lepší měnit velikost videa?V příručce pro tvorbu DivX jsem četl,že je lepší aby video mělo jen něco mezi 100-200 tis. body.Proč to ale nemůžu nechat v původním 720x576?Nedojde přeci při změně velikosti videa k jeho deformaci
A ještě k tomu programu DVD2AVI>ve výsledným AVI mi vypadávají textury,takže s tímhle softem moc spokojenej nejsem.Jinde mi to funguje normálně>Xmpeg,...
1.) Pretoze mas potom lepsi pomer bitovej rychlosti na jeden pixel ako pri vysokom rozliseni. Nie nedojde , ak nastavujes pomer stran , pred samotnym kompresovanim , si to overis predsa a programom GordianKnot nastavis vsetko a potom pokracujes dalej.

2.) Zaujimave to je , ze mne to islo bez problemov , i ked zaciatky som mal tazke aj ja. Funguje to ok , ty musis niekde robit chybu. Este mi nic nevypadlo ziadna textura stymto softom , tak nevim. Nemas zly zdroj ?

2igor: Preto som to sem dal , nech sa rozobera problematika v jednom threade a navyse i ja sa rad niecomu priucim . Niesom profik v Dvd>Divx , ale ucim sa a riadim sa tymto a nema problem.
S hardwarem nic neni.Mě to dělá jen u AVI,který jsem vytvořil v tomhle programu!U ostatních to funguje tak jak má!!!
Zly zdroj som myslel zle DVD nie zdroj ATX/AT
A DVD snad není HARDWARE
Dvd = Dvd film , nie mechaniku. Sa robis tupy , alebo si ?
Tupej jsem ,jinak bych se tě přeci nevyptával
Ale s médiem nic nebylo.Navíc jsem zkoušel 3 různý se třmi různými filmy