Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: IrfanView portabilní?

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    269

    Standardní IrfanView portabilní?

    Nevíte nekdo, jestli je IrfanView portabilní?

    Mám nainstalovanou nejnovejsí verzi, kterou muj komp unese (4.38 ), a uz v ovládání je na ní videt, ze má problém s kapacitou pameti, i kdyz tam se to projevuje více méne jen kosmeticky. Ted ale potrebuju zpracovávat soubor, co má (jako BMP) asi 170 MB, a to uz nezvládá ciste, ukládá ho s rúzne velkými cernými plochami namísto obrazu; ukazuje se, ze má horní limit nekde mezi 80 a 90 MB. Pritom vyházení veskerého zrovna nepotrebného SW resp. procesú vc. Avasta, práce oflajn, ani smazání klipbordu a vycistení RAMu pred ulozením na tohle nepomúze.

    Se starsí verzí (4.25) jsem takhle mel v práci i soubory dost pres 200 MB bez problémú. Jelikoz v ní ale byly chyby, kterých jsem se instalací novejsí rád zbavil, nechtel bych se k ní vracet na trvalo.

    V téhle verzi mám ale rúzná svá osobní nastavení, která se mi po deinstalaci a opetné instalaci nechce delat znova, tak bych ji rád jen zneaktivnil prejmenováním a tu starsí nainstaloval v jiné slozce. Ale mám obavy, jestli IV nemá nejaké komponenty v systému, které by tenhle postup rusily.

    Vzhledem k tomu ze v systémovém nastavení softwaru je v seznamu nainstalovaného u Irfana v závorce napsáno (remove only), myslím si, ze by to mohlo jít. Na druhou stranu samotný fakt, ze je vúbec v tomhle seznamu, ve me vyvolává trochu pochyby. Treba K-Meleon, co pouzívám vetsinou jako prohlízec a co 100%ne portabilní je, ten tam není.
    Naposledy upravil Mikus; 01.03.2017 v 06:13.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •