Výsledky 1 až 25 z 34

Téma: Návod jak naplnit cartridge - levně :-)

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #25

    Standardní Re: Návod jak naplnit cartridge - levně :-)

    Tak si po dvou letech ctu svuj post a musim rict, ze me to pobavilo. Hlavne jak jste se tu rozohnili, ze Atreidesi .

    BTW Kdyz uz tisknu fotky, pouzivam originalni naplne, aby vypadali dobre, ale uprime, zas tolik fotek netisknu a kdyz uz, tak je tisknu barevne a ty jsem nikdy nedoplnoval. Co si budem povidat na tisknuti faktur je razitkova barva naprosto dostacujici . A dost pochybujil, ze pomer cena/vykon budete mit s necim lepsi

    A moje zkusenosti po dvou letech? Svete div se, ale ty cartridge, co muzete videt nahore pouzivam doted. Zadne zniceni hlav ani tiskarny se nekona, uz i ruce nejsou od barvy. Driv jsem to ruzne zkousel mixovat, ale ted na to seru. Zbyla mi tu razitkova barva, tak tu tam peru pod tlakem a az mi dojde? klidne tam narvu tu modrou razitkovou barvu Jeste edit: Text je normalne citelny a nedala to zadnej bordel, ze by to vytejkalo, nebo delalo na papire pri tisknuti smouhy.

    Naposled jsem naplne kupoval pred dvemi lety, kdyz jsem posilal tenhle post. Pak uz je kupovala jenom matka, kdyz si tiskla fotky...

    Co se tyce jinych tiskaren, nemam tuseni jak to jde a nejde. Nejake jsem obcas pro zname naplnil nikdo si nestezoval, ale vetsinou to byly HPcka. Jednou jsem plnil Canon napln (kterou jsem rozebral nozem), ale jak to dopadlo nevim.
    Naposledy upravil bless; 16.07.2009 v 04:17.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. PHP bez koncovky php? MySQL jak?
    Založil Skodik v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 26.12.2003, 20:16
  2. jak levne a efektivne chladit hadr???
    Založil Koblas v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 25.07.2003, 01:17
  3. Odinstalace DX9+ návod jak na to s DXbackdate,pleaase
    Založil HHUU v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 15.02.2003, 19:10
  4. Návod jak zrušit instalaci W2k
    Založil Jan.Ko v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 17.12.2002, 10:57

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •