Citace Původně odeslal Darth Maul Zobrazit příspěvek
Dovolím si odhadnout, že rozdíl v kvalitě obrazu nepoznáš, takže pokud to máš na vzdálenost 5 metrů a nebudou Ti chybět ty konektory, vezmi těch 50"... ta kvalita bude rozhodně dostatečná.
Ja uz jsem nakoupil, nakonec vedle sebe staly 42PX80 a 42PZ80 a i 50PX8E a vzali jsme 42PZ80, jelikoz subjektivne mne obraz na stejnem nastaveni zaujal nejvice. Sice FullHD rozhodne nevyuziju, ale asi jsem dal na prvni pohled a proste PZ80 bylo obrazove nejlepsi.

Jinak jsem skoro rad, ze jsem nevzal 50PX8E jelikoz uz takhle je to TV jak krava a z tech +- 4-5 metru je na ni videt dobre, respektive ani si nedokazu predstavit mit jeste dalsich 20cm navic. A jelikoz nemeli spravny drzak na stenu, je na stolku od puvodni TV a je to velikostne skutecne obluda, nicmene ja si zvyknu
A perlicka na zaver - pravdepodobne jsem si nejakym zahadnym zpusobem odstrelil antenu na baraku (klasickou matraci se zesilovacem - nevim, zda nema TV zapinatelnych 5V pro zesilovac rovnou v konektoru, jelikoz proste chcipla venkovni antena a nenaladim vubec nic, ani na HDD rekorderu, co jsme kupovali dnes rovnez a i dve druhe TV v ostatnich mistnostech mlci (respektive jen sumi ), takze jedina moznost je odstrelena antena
A jelikoz nemam zrovna po ruce nahradni, tak jediny co jsem si pustil bylo foto z dovolene na SD karte a zkusmo Mozarta z CD, takze laborovat budu zitra dale, az zakoupim novou "matraci" a nasadim misto tehle stare...
Nicmene i tak dekuji za prinosne rady od vsech, nakonec zvitezil subjektivni vjem nejlepsiho obrazu na prodejne v primem porovnani a i lehoucce myslenka treba na BlueRay prehravac v budoucnosti ci nejake propojeni s PC, coz jsem donedavna jeste vubec neplanoval