Ahoj lidi, přesně nevim jestli je to hardwarová chyba, nebo softwarová chyba, tak to hodim sem, dyžtak se to přesune. Teď k věci.

Vlastnim komp viz. podpis, teď sem přecházel na E2160, MSI P35 Neo2-FIR a Patriot LLK 2GB. Po instalaci komponenet do skříně jsem nastavil bootovaní z CD a začal instalovat na novo okna. Jenže asi po minutě a půl, ještě v „dosovské“ modré, kde se v dolní lište instalujou řadice a pod. mi vyskočí modra obrazovka(fotku dodám).

Po rozhovoru s několika známými sem vyzkoušel prohodit ramky ve slotech, následovně i modul po modulu, nic z toho nepomohlo, tak jsem je zkusil nechat projet memtestem, nechal jsem 5passu(kolem 3.hodin) a ani jedna chyba.

Jinak už s novým základem se mi komp povedlo rozhodit, ale na staré instalaci XP, která bezproblémově fungovala na předešlé konfiguraci. Program CPU-Z načte správně procesor i údaje o desce, jedině u paměti je pouze kapacita, jiný program Everest ultima 2006 je zase přečte naprosto správně. Myslel jsem ze jsou na vine ram, ale po tomhle to tak jasně nevypadá.

Sice to ted funguje a zda se to i stabilni, ale jede to na staré instalaci a já bych rád jel komplet na nové.

Už opravdu nevim co s tim, za nápady budu rád, díky

Foto: