Zdravim, jako vzdy se s duverou obracim na zkusenejsi Pred tydnem ,kdyz tak padly ceny DDR, jsem se rozhodl dokoupit pamet - dalsich 256MB ke stavajicim 256-ti. Obe pameti byly jednostranne. V jakekoli kombinaci dimm slotu pocitacu postnul, ale misto obvykle inicializace hpt372 se objevil jen blikajici kurzor a konec... obe pameti, pokud byly jen samotne, bez problemu chodily... Inu,rekl jsem si - nevadi, kamarad mi pomohl a vymenil mi tyhle dve pameti za jednu 512-ku. jeste, nez jsem tam nechal, v prvnim slotu, samotnou tu 512-ku (oboustranna Samsung), chtel jsem vyzkouset, jak to vypada, kdyz pocitac vypise 768 MB ram a objevil se stejny problem - misto hpt 372 jen blikajici kurzor a v post code cislo 26... tedy nebyl jsem schopen rozchodit zadnou kombinaci oboustrannych, jednostrannych modulu DDR SDRAM 333 (postupne Samsung, Seitec) na Epoxu 4PEA+. Ma nekdo zkusenosti s osazovanim vice modulu do desek s cipsety 845PE, prip. primo na tomto Epoxu? Dik moc za odpoved, v budoucnu bych treba rad nejakou tu pamet dokoupil a nemoznost pamet pridat, pouze menit jeden cely modul me s..