Hi,

bratov PC ABIT 945P, chladic Ninja +. Ja neviem, od zaciatku co tu dosku ma (3-4 mesiace, najviac 5) sme tam ten chladic davali maximalne 10x hore dole, skusali procaky a tak, pricom tu kolisku na Ninju menili DVA KRAT za BOX na teplotne testy... Doska bola v bedni s Ninjou asi 70% casu, ostatne polozene na case. Kazdy vie ako sa LGA dosky prehybaju a pod Ninjou ani nehovorim, este ked to je naklonene brutalne a doska prehnuta... Teraz je s tou doskou problem: nefunguje LAN, ked sa s doskou nejak pohne tak niekedy nabehne, niekedy sa doska ani nechce zapnut, zapnut zapne ale obraz nikde, treba ju mat podlozenu... Ked s nou pohybem normalne pocut praskanie...

Kupovana je v Prahe v CZC, otazka, budu problemy pri reklamaci? Mozu povedat, ze zapricinene mojou chybou, alebo mam povedat, ze to proste ta doska musi vydrzat? Stalo to okolo 5-6k nerad by som to nevyreklamoval (nedaj Boh aby to tam este viac spicili), pripadne bol bez toho vyse mesiaca a potom mi to vratili, ze neopravnena reklamacia, nerad by som s tym moc hybal, lebo to lesenie cim to mam podlozene nie je moc masivne...

Otazka znie, co povedat pri RMA? Len tak povedat, ze nefunguje? Alebo poskodene PCB? Neodkazu ma na to, ze to poskodil ten chladic a oni s tym nic nemaju?

Vdaka!