Kupil som si z bazaru PS2.
Ked ju zapojim pomocou dodavanej redukcie CINCH-SCART na moju telku PHILIPS STEREO 63cm ktora bohuzial nema cinch vstupy, tak po zapnuti sa ukaze pekne farebne modre logo SONY playstation atd (ti co maju PS2 vedia...) ale po vlozeni a spusteni akejkolvek hry sa obraz VZDY prepne na CIERNOBIELY a nejde s tym NIC robit ........... ?
Skusal som hry Tekken ,GT , GTA atd ale to je jedno ..... vsetko ciernobiele
Skusal som tu konzolu aj na susedovej telke Thomson Mono 37cm ktora ma tiez iba SCART konektor cize tiez som pouzil tu PS2 redukciu CINCH-SCART a tam ide vsetko farebne aj hry tak uz fakt neviem v com je problem ..
CO je na tej mojej PHILIPS telke zle ?
Skusal som to aj prepajat cez video a cez satelitny reciever a vysledok ? - vzdy privitacie logo SONY farebne popripade nacitavanie s memory karty vzdy farebny obraz ale spustenie akejkolvek hry -> vzdy ciernobiely obraz ...

Vopred dik za odpovede

EDIT: No tak akurat som dosiel na jednu zaujimavu vec !
Niektore hry predsa len idu farebne na tej TV Philips !
hry ktore idu farebne - PS2 DVD s demami hier atd, F1 2003 CD, GTA San Andreas DVD
hry ktore idu ciernobielo - Tekken 4 CD, Tekken 5 DVD, Gran Turismo 3 CD - cize prave tie najlepsie hry

Jako je toto mozne ? a to som v tom SYSTEM CONFIGURATION toho PS2 skusal prehradzovat v tom video mode aj na RGB a aj na ten 2 zlozkovy obraz ci co to bolo a nic stale tie iste hry idu farebne a to iste ciernobielo tak ja uz fak neviem.
Pripominam ze na tom susedovom THOMSON TV idu vsetky hry krasne farebne !