ja mam MSI a jak se muzes docist v tehle sekci HW vypada deska velice dobre(az na ten ALC850, subjektivne mam pocit, ze jsem si ze starickeho SB Live 256 Value docela pohorsil..asi si to do PCI prdnu a integrovany vypnu), ale ma strasne nedoladeny BIOS, cidla ukazujou kolikrat trochu zcestne, ma problemy s presnym nastavenim napeti na procesoru, zvedani FSB pres bios mi to ani nepostlo, pomoci sofwarove utility ClockGen to pak uz slo..ale ty nervy . Nove ovladace na nForce4 mi po nainstalovani nenabehly windousy..takze naposledy spustitelna konfigurace. Nevim jak ostatni desky, ale tahle me stala nekolik dni nervu, ale jede to. Jinak co se layoutu tyce, tak konektor na PSU je trosku blbe umisten, a moc blizko IDE a floppy, a komu tam bude zasahovat delsi mechanika v middletoweru tak by to tam mohlo byt natesno. Chipset je umisten z male casti pod delsi grafikou, mam 6600GT a asi tak 1cm te grafiky je nat tim ventilatorkem, mezera cca 2mm...ale chipset prakticky nehreje na to co tam je za bazmek chladic to neprekroci 40 stupnu ve vetrane skrini. Za cenu 4300 s dani za Platinum to neni spatna cena, ale proste ty problemy s BIOSem ( A nejsem sam kdo je ma...cekame na novy bios a doufam, ze nebudem cekat dlouho !