Citace Původně odeslal Lukas-SVK
Citace Původně odeslal Jiri Drak
Citace Původně odeslal s.kral
Chtel bych se jenom zeptat... Kdekoliv jsem se dival na AMD rating, tak aby byl procak 4000+ ,musi mit real clock nejakejch 3000 Mhz, jak je mozny, ze tady to vychazi jinak (2,56 GHz)?Mozna jsem hloupej a neco mi uslo, jen me to proste zajima...
MK2 zrejme pouzivat CBI, ktery ukazuje nesmyslny rating.

Jinak i ja jsem asi pred 14dny zjistil, ze mi uz CPU neda primestable to co drive. Samozrejme jsem zkousel znova nasadit blok, vymenit pastu, dokonce i zdroj, ale nic nepomohlo. Drive mi pri 2646/1.8V prime nikdy nepadlo (testoval jsem mnohokrat, z toho min. 2x vice nez 10h ). Dnes pri stejnem nastaveni spadne do 1 hodiny (ani zvyseni napeti o 0.025V nepomuze, vice uz mu davat nechci). Primestable jede uz jen 2600MHz/1.8V. Tak jen doufam, ze nepujde do haje jako ten useruv
Ale user a ty mate nieco spolocne vysoku voltaz on pustal aj 1,85 ty trvalo 1,8V.
Nechapem preco vam nestaci napr 2,4 / 1,55 saq to su tak pekne megahertze a prakticky na defaulte.
Na hry to musi stacit , tam rozhoduje skor grafika .
Kua sak kde am akoze nestaci 2,4Ghz??
vies keby som to bol pred 3mesiacmi vedel tak ho urcite takto netrapim a bezal by mi stabilne na nejakych 2500@1,7V lenze hold smola, bol som medzi prvymi co sa tu na fore k tomuto prociku dostali a este mi aj isiel squele taktit tak preco to nevyuzit, okrem toho mam rad ked usetrim par 10tok minut pri kodovani videa tak ze asi tak