Potom co jsem odhlucnoval kompa jsem zjistil ze pekny hluk dela i vetracek na GPU grafarny(leadtek GF4Ti4200) a taky uz zacal trochu rachtat. Tak jsem konecne sundal cele to masivni chlazeni co tam bylo od vyrobce a prilepil na GPU pasiv(+vetracek) co jsem mel drive na K6-2 300MHz, ale jelikoz byl vetracek prilis hlucny na 12V hodil jsem ho na 5V aby byl fakt tichy. Nejaky den ci dva to bezelo v poho, ale pak jsem lezl do casu(pri zapnutem PC) a zjistil jsem ze se vetracek netoci(proste se uz na 5V neroztoci, musel bych mu pokazde pomoct ) sahl jsem na pasiv a ten byl fakt nazhavenej jak se patri a spalil jsem si skoro ruku. Na GPU z druhe strany PCB jsem radsi nesahal, protoze to uz bych asi utrpel 2. stupen popaleni ...Tak jsem to tak nechal a uz tyden chladim GPU jen tim pasivem. Zkousel jsem poustet filmy, parit, 3Dmark a pohoda, system je stabilni a grafarna se nekouse...Ale na delsi dobu to radsi riskovat nebudu, prece jenom mam svou grafarnu rad(a hlavne tech 7t co mi stala ) tak v nejblizsich dnech tam hodim new vetracek...

BTW: Stalo by to za to jeste zmerit tu teplotu, mozna bych zjistil ze by se to dalo provozovat s timhle chlazenim na delsi dobu...Kdyz si vzpomenu na primotopy co jsem mel drive v kompu(V1, V2 a to bez pasivu...peklo na zemi )...