Mam novu dosku MSI KT6 delta so SerialATA radicom - Via Serial ATA a tiez Sata disk Maxtor - 160GB. Moj problem tkvie v tom, ze po uspesenj instalacii systemu Windows mi tato vydrzi maximalne 3 tyzdne - potom sa windows po zapnuti pocitaca uz nenastartuje - bud ostane visiet na uvodnom logu a tam stoji, alebo zobrazi hlasku na modrej obrazovke smrti - Unmountable boot volume. Zlozil som tieto kompy 3 a robi to kazdy jeden z nich. Po cca 3 tyzdnoch je pristup na disk uplne zablokovany - neostava nic ine len natvrdo odstarnit partitions, vytvorit ich znovu, naformatovat a instalovat windows odznova - nevydrzi opat dlhsie ako 3 tyzdne... Disky som vyreklamoval, nakolko som vtedy este nevedel, ze pod linuxom sa na ne da dostat (ziadny windows po svojiom pade nebol schopny s diskom pracovat) Pod linuxom teda vytvorim nove partitions a fungujem znovu 3 tyzdne. Aj nove disky, ktore som teda vyreklamoval robia tu istu chybu.
Mam podozrenie na nekorektnu spolupracu windowsu s radicom (po vyputi systemu sa mi casto stava, ze po naslednom zapnuti sa spusti kontrola disku, opravia sa nejake chyby na disku, prekrizene subory a pod.... Mam tam vsak najnovsi BIOS, najnovsie drivery, pouzivam antivir - cinnost virusov vylucujem, aj verzie windowsov som uz vyskusal viacere - Win2000, WinXP corp edition so SP1, Win2003 Server.... Vysledok je vsak stale rovnaky. Vie niekto poradit?