Tak bych chtel zalozit toto forum, jenz by melo prinaset zajimave poznatky a zkusenosti s touto deskou. Ja jsem si ji koupil teprve asi pred dvema tydny, mam konfiguraci viz. podpis. Jinak je to ta plna vybava, se serial ATA, Gigabit Ethernet, Soundmax 1980, Firewire. atd. Chtel bych se podelit o nekolik drobnejsich problemu, na ktere jsem narazil pri vyuzivani. Od zacatku z jsem se rozhodl pouzivat integrovane komponenty, tzn. sitovku a zvukovku, s tim, ze uz jde o plnohodnotny hardware. Bohuzel, hned jsem narazil na problem a nejsem jediny: Pri prehravani MP3 a sufrovani na internetu slysim z repraku neprijemne praskani, coz mi predchozi zvukovka ani repraky nikdy nedelaly. Nepomaha celkem nic, i kdyz pri prehravani DVD a CD se to projevuje uplne minimalne, je to neprijemne. Jinak dalsi prekvapeni me cekalo pri zkouseni integrovaneho radice Promise 376. Kdyz jsem chtel do nej na zkousku svuj jediny hardisk, nastaveny jako master, radic ho vubec nenasel. Nejsem si vubec jisty. ze Promise 376 dokaze fungovat jako radic pro jediny disk, zatimco druhy intelovsky radic je prazdny, nebo nema zadny hardisk. Porad mi tvrdil, no disk detected nebo bios not installed. divny. Jinak budu rad za vsechny rady a vase zkusenosti.