Výsledky 1 až 14 z 14

Téma: Ako urobit vo WinMe uplne nezavislych pouzivatelov? - aj XP

  1. #1

    Standardní Ako urobit vo WinMe uplne nezavislych pouzivatelov? - aj XP

    Zaujimalo by ma, ako mozem vo WinMe nastavit uplne nezavislych pouzivatelov na jednom systeme. Vlastne program files, alebo aspon nastavenia spustania suborov danym programom, skryte priecinkky (my documents) pre ostatnych pouzivatelov...
    Da sa to nejako, resp. nejaky software na to?
    Dakujem za rady.
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

  2. #2

    Standardní

    asi nie
    hp pavilion zt3020

  3. #3

    Standardní

    jedině nějakej soft, samy to určitě neuměj...

  4. #4

    Standardní

    A co XP?
    Sice to neznasam, no v zaujme takehoto niecoho by som bol ochotny ich aj nainstalovat.
    Alebo dva systemy na dve particie? Ako ale skryt tu druhu?
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

  5. #5

    Standardní

    XP urcite
    aj Linux
    hp pavilion zt3020

  6. #6

    Standardní

    nebo lépe win2k...

  7. #7

    Standardní

    Druhy uzivatel je velky gejmser, w2k na to asi moc nie su.
    A tie ovladace tiez nie su terno.
    v XP ako na to?
    Inastaloval som raz kamosovi a hoci som vytvoril uzivatelov, na ploche sa objavovali aj odkazy od ostatnych uzivatelov. Je tam nieco ako administrator?
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

  8. #8

    Standardní

    w2k+sp3 je to iste ako XP

    Ano je tam admin
    hp pavilion zt3020

  9. #9

    Standardní

    Mam iba XP Prof. Me a 95, takze volba je jasna.
    Ako nastavim toho admina? Dajme tomu, ze to budem ja. Ake mam potom moznosti?
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

  10. #10

    Standardní

    Citace Původně odeslal Axel
    Mam iba XP Prof. Me a 95, takze volba je jasna.
    Ako nastavim toho admina? Dajme tomu, ze to budem ja. Ake mam potom moznosti?
    nevim jak ve winxp, ale ve win2k je standardně po instalaci jenom uživatel administrator...všechny usery si musíš vytvořit...ovládací panely - nástroje pro správu...

  11. #11

    Standardní

    Toto budem asi musiet na niecom skusat...
    Funguje tam ale to sifrovanie, ci skryvanie priecinkov aj vlastne program files? Myslim v XP.
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

  12. #12

    Standardní

    Citace Původně odeslal Axel
    Toto budem asi musiet na niecom skusat...
    Funguje tam ale to sifrovanie, ci skryvanie priecinkov aj vlastne program files? Myslim v XP.
    co to je priecinok
    šifrování funguje, program files jsou jedny sdílený, ale administrator tam může nastavit práva jaký chce, čili tam useři třeba nemužou, pokud se to tak nastaví...

  13. #13

    Standardní

    Priecinok je adresar...
    Takze v XP nefunguje take, ze idem Windows/profiles/Axel/My Documents a som v cudzom adresari?
    Co ale nastavenie otvarania suborov? Ja nechcem nikomu nic v program files zakazat, no napr ja chcem mp3 otvarat vez Winamp, dalsi cez WMP a dalsiemu sa tam nainstaloval nejaky player s kodekmi....
    Podobne napriklad obrazky : irfan vs. ACD See
    Na BS player chcem mat svoj skin a svoje nastavenie pisma titulkov...........
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

  14. #14

    Standardní

    No dobre, nainstalil som teda XP Prof, som administrator aj user s administratorskymi pravami.
    Prihlasim sa ako admin a chcem zmenit ineho pouzivatela na power user.
    Je to niekde v admin tools, alebo ako sa to vola v ovladacom paneli.
    Kliknem na pouzivatela, je tam zalozka Member Of. Ked na nu kliknem, hodi hlasku, ze proces nie je spusteny. Ten proces som ale v tabulke procesov nenasiel. Takze co mam spustit?
    Ked ale kliknem na groups, mozem kludne do skupiny pridat uzivatela, ktoreho prava potom ukazuje pri logon ako nezname.
    No po jeho prihlaseni ma normalne administratorske prava - teda vidi aj moje dokumenty, co by power user nemal mat povolene...
    Poradte prosim niekto ako na to.
    Thanx.
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 20:56
  2. Ako dam heslo na adresar vo WIN XP
    Založil Rampage v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 05.12.2004, 14:59
  3. 5.1 zvuk v Mplayeru
    Založil CompCrasher v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 25.08.2003, 11:44

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •