Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Hp dv5-1199ec , obnovení systému, detekce připojených sluchátek

  1. #1
    Senior Member mince
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Ostrava
    Příspěvky
    1 739
    Vliv
    286

    Standardní Hp dv5-1199ec , obnovení systému, detekce připojených sluchátek

    Mám dva problémy a oba mně tentokrát dostaly.

    Mám výše uvedený notebook, je na něm předinstalovaná Vista, která se dala po startu a stisku F11 zcela obnovit z recovery oddílu do továrního nastavení, čili nainstalovat načisto. Potřeboval jsem něco řešit, tak jsem to instalnul z externího DVD, přitom jsem zformátoval C:. Jenomže po tomhle zásahu už notebook po startu po pokusu spustit system recovery nereaguje a normálně mi začne nabíhat nainstalovaný systém. Nefunguje to ani, když dám boot menu a z té vyberu system recovery. Předtím se to normálně nainstalovalo. Recovery partition tam je, ve Win je vidět, i když neukazuje záné soubory, jen adresář recovery, ale zabírá to něco kolem 6GB. Jak se dostat k tomu, abych mohl nahodit ten Windows, který tam má přímo HP a ze kterého se to předtím normálně instalovalo?

    Druhý problém, proč jsem vlastně přeinstalovával. Zvuk údajně fungoval normálně a najednou přestal. Testováním jsem zjistil, že se přesně naopak chová detekce připojených sluchátek. Když nemám nic v konektorech(je jedno, jestli mic nebo sluchátka), nehraje notebook z repráků. Jakmile připojím něco do kteréhokoliv konektoru, a třeba i jen nezapojený jack, notebook začne z repráků hrát. V softu ke zvukovce je to právě zobrazeno, když připojím jack, objeví se mi bedničky a notebook hraje, když vše odpojím, objeví se sluchátka a notebook z repráků nehraje. Zkoušena čistá instalace z recovery partition, z nezávislého DVD, chová se to stejně i na Linuxu, byly zkoušeny nové ovladače i nový BIOS.

    Ví někdo, jak z toho ven? Docela rád bych to i popořadě od té instalace
    MB G... a to už taky není pravda ;)
    A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    299

    Standardní Re: Hp dv5-1199ec , obnovení systému, detekce připojených sluchátek

    Pokud ten zvuk blbne i v linuxu, tak je to asi na reklamaci.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  3. #3
    Senior Member mince
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Ostrava
    Příspěvky
    1 739
    Vliv
    286

    Standardní Re: Hp dv5-1199ec , obnovení systému, detekce připojených sluchátek

    Ohledně obnovení. Při zákroku, co jsem provedl já(format c, je možné stáhnout HP backup and recovery manager a ten, i když na to nevypadá, nejprve PC resne a nabízí standardní obnovení a další, je tam malý lehce přehlédnutelný text Rozšířené možnosti nebo tak nějak, a tam se chytí záloha z recovery oddílu a funguje jak má.
    MB G... a to už taky není pravda ;)
    A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Obnovení systému - ochrana systému
    Založil Hanz v sekci fóra Windows Vista
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 03.05.2008, 21:09
  2. Win XP nejde funkce Hledat a Obnovení systému
    Založil Dudyn v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 03.01.2004, 13:08

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •