Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Nedostatok napajania

  1. #1

    Standardní Nedostatok napajania

    Neviete niekto ako sa zbavim hlasenia o nedostatocnom napajani? Moj zdroj to urcite utiahne pretoze mi to zacalo pisat len dnes a nic nove som do pocitaca nedaval. Vypise mi to tam aj viackrat za sebou.
    Procesor: AMD AthlonXP 2200+; Základná doska: ASUS A7V880, KT880, AGP*8, 5*PCI, 3*DDRAM DualChannel, 6 channel audio SooundMAX, gigabit LAN Marvell; Operačná pamäť: DDRAM 512MB + 256MB, PC3200; Grafická karta: MSI nVidia GeForce 6600GT@550/1178, AGP*8, VIVO; HDD: Western-Digital WDC40GB, 7200rpm; Chladiče: Thermaltake Volcano 12 na CPU, Thermaltake Extreme Giant III na GPU, 3 prídavné+1 na HDD

  2. #2

    Standardní Re: Nedostatok napajania

    Citace Původně odeslal IQLogic
    Neviete niekto ako sa zbavim hlasenia o nedostatocnom napajani? Moj zdroj to urcite utiahne pretoze mi to zacalo pisat len dnes a nic nove som do pocitaca nedaval. Vypise mi to tam aj viackrat za sebou.
    MSI nVidia GeForce 6600GT@550/1178 - zkus zamlet tim napajecim kabelem... mozna spatny kontakt

    mozna taky umirajici zdroj, karta,deska ...

  3. #3

    Standardní

    Tohle se mi taky jednou stalo - nic jsem s hw nedelal a najednou po restartu hlaska. Vzal jsem kontaktni sprej, poadne tim prostriknul napajeci konektory a od ty doby je po problemu
    Lenovo ThinkPad T400s (Intel Centrino 2 vPro 2.4GHz, 8GB RAM, Intel GMA 4500MHD, 250GB HDD 1.8" Toshiba)

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele DOC_ZENITH
    Založen
    24.05.2005
    Bydliště
    Praha 14 hloubětín.
    Příspěvky
    1 296
    Vliv
    255

    Standardní

    Mě se to stalo na Fx5900xt a dělal to asi tejde a pak shořel zdroj.

  5. #5

    Standardní

    Mne toto hlasenie o napajani tiez sem-tam vyskocilo, ked som grafiku (Leadtek A350XT TDH - FX5900XT) poriadne zatazil. Niekolko mesiacov som tomu nevenoval pozornost, kedze to hlasilo zriedka. Ale ked sa teraz oteplilo, tak to zacalo robit castejsie. Tak som zasiel na stranku vyrobcu a stiahol novy BIOS, ktory by mal prave tuto chybu odstranit. Po zmene BIOSu, zatial klud.

    Problem spocival v merani teploty GPU s internym cidlom. Hranica min. teploty, kedy sa karta podtaktuje bola moc nizka.
    Blue PC = RC5-72 Power 5.3 MKeys/s

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •