Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Please help WinXP pro

  1. #1
    Member
    Založen
    05.06.2003
    Bydliště
    Žulvá-Jeseníky/Brno(intr)
    Příspěvky
    294
    Vliv
    258

    Standardní Please help WinXP pro

    Právě jsem přešl na Win XP pro,nahrál jsem servis pack 1.Všechno proběho v pohodě.
    1. Akorát žě mi PC nejde vipnout-jde to jen do obrazovky nyní můžete bezpečně vypnout počítač a DÁL NIC.
    2. Ale to neni všechno dál mi nejde internet-připojím se bez problémů,i ne modemu svítí kontrolky pro připojení, ale když zapnu Internet Explorer tak nic nenaběhne,akorát se to chce připojit. Když se pak dám znovu připojit tak se to celé zopakuje.

    To 1. -není to malou ramkou -mám jen 128Mb
    A to 2. -Ovladač mám na NT ale když se to připojí.......Jo a nastavení mám dobře jak v IE tak u modemu i u připojení.

  2. #2

    Standardní

    ovladac na modem by si si mohol zohnat lepsi .. NT je trosku starsi asig ale 2k by mal staci ... to ze sa ti to nevypina je divne .. mas zapnute ACPI v biose? instaloval si to zo zapnutym ACPI? mas na tom aj ostatne updaty? preco si nenahodil rovno SP1 wokna ...
    MadCap
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  3. #3

    Standardní

    1. tento problém je veľmi častý vo Windows XP. je to zrejme spôsobené tým, že power management WinXP nepracuje správne s niektorými doskami. máš zapnutý power management? niekedy to závisí aj od toho. a tiež skús vyhľadať na Internete nejakú opravu, niečo ako Windows XP shutdown bug alebo všetky dostupné aktualizácie.
    Mne osobne to tiež nefungovalo, a odkedy mám Internet cez kábel, inštaloval som aj všetky opravy, ale ešte som nemal možnosť to otestovať, lebo za ten čas som ešte nevypol počítač, stále niečo ťahám

    2. toto je zvláštne, možno chyba v nastavení protokolov alebo skôr to bude tým, že systém si myslí, že nie je pripojený a chce sa pripojiť ešte raz. asi bude treba pohrať sa s nastavením vytáčania.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Jak vnutit ACPI jiz nainstalovanym WinXP Pro SP1 ?
    Založil ms v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 05.06.2004, 10:48
  2. Nvidia Detonátory 50.06 (zatím pro WinXP 64bit a Server2003)
    Založil Spajdr v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 02.05.2003, 12:08
  3. Jak udelat bootcd pro winXP???
    Založil Erda v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 12.01.2003, 19:23
  4. WinXP a Creative Launcher pro SB Live
    Založil theedge v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 02.01.2003, 15:39

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •