Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Jiny Klienti na ICQ Sit?

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Martyr-M
    Založen
    15.10.2002
    Bydliště
    Sever Cech, Ustecky
    Příspěvky
    919
    Vliv
    274

    Standardní Jiny Klienti na ICQ Sit?

    Jiny Klienti na ICQ Sit ?
    Znate nejaky jiny klienty nez samotny ICQ
    Jako treba
    Trilinea
    Odigo
    Miranda
    AMD Thorton 2200+, 256MB DDR 400MHz,WD 80GB 800JB, LiteON 17\", GeForce 2 MX 400
    Genius SW-5.1 Home Theater, Genius ColorPage - Vivid 4, Kabelový Modem 2 Mbs
    Server: Celeron 0,455 Ghz, RAM 320MB, WD 10GB, Gigabyte GA-6BX7, Linux

    Koukám že tady mám hodně starý počítač, ale je to hezká nostalgie :) Než bych dneska vypsal všechny svoje PC tak by to zabralo hodně místa :)

  2. #2
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    285

    Standardní

    Simple Instant Messenger (SIM)

    je i pod okna, ja ho pouzivam pod linuchem a spokojenost. ( http://sim-icq.sourceforge.net/ ) Mimo jine ti rekne, jaky klienty pouzivaji lidi v tvem contactlistu, takze uz sem pak nemusis psat
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

  3. #3

    Standardní Re: Jiny Klienti na ICQ Sit?

    Jo jo, Miranda je supr, hlavne je mrnava a nemusi se instalovat, plug-inu hafo(pouzivam asi 3), co chtit vic ?
    Jiny ICQklient u me nema sanci (hlavne nemam duvod zkoset jinyho klienta ), maximalne tak obcas http://go.icq.com, kdyz jsem v nejaky internetkafe.
    HW přichází a odchází, já zůstávám :-)

  4. #4
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    285

    Standardní

    Muzete mi nekdo prozradit, co je tak uzasnyho na tech pluginach do mirandy? Vsichni je tu chvalej, ale kdyz jsem hledal na foru, nic konkretniho jsem nenasel. (hlavne mi nerikejte hry..)
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

  5. #5

    Standardní

    Rozmysli si, co od ICQ ocekavas, mrkni na http://miranda-im.org/download/index...n=display&id=1 a vyber si.
    Me vlastne staci Atomic (synchronizace hodin) a History+. Hlavne zadny reklamy, instalace, mala velikost ... ale to uz se opakuju. Taky import z "oficialnich" ICQ neni problem. Miranda taky neni jen ICQ klient, jsou pluginy i pro MSN, Yahoo, Jabber, Gadu-Gadu, Tlen, netsend
    Samozrejme muj pohled na Mirandu je silne subjektivni, takze me neber zas tak vazne, nechci aby to dopalo jako s WindowsCommander vs. ServantSalamander
    HW přichází a odchází, já zůstávám :-)

  6. #6
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    285

    Standardní

    muzes byt v klidu, taky o zadnej FW nestojim. (BTW TCMD ruzl, SSSuxxxx )
    Je to i pro lin? Jaky 'import z officialnich'? Import ceho?
    No a ze to zvlada i jiny site, to je fajn, ale tak nejak to nepotrebuju, lidi co s nima mluvim maji vsichni ICQ..
    U simu samo taky zadny reklamy nejsou. Jinak ja od klienta cekam shopnost komunikace s ostatnima, a aby se dal zkonfat tak, aby mi vyhovovalo jeho chovani, co s tyce upozornovani - na novou zpravu a tak, a urcity uzivatelsky pohodli, napr. u gnomeicu kdyz byl napsany text na vic radku, tak nefungovaly sipky nahoru/dolu, musel ses posouvat jen horizontalne..
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal KtK
    muzes byt v klidu, taky o zadnej FW nestojim. (BTW TCMD ruzl, SSSuxxxx )
    Je to i pro lin? Jaky 'import z officialnich'? Import ceho?
    No a ze to zvlada i jiny site, to je fajn, ale tak nejak to nepotrebuju, lidi co s nima mluvim maji vsichni ICQ..
    U simu samo taky zadny reklamy nejsou. Jinak ja od klienta cekam shopnost komunikace s ostatnima, a aby se dal zkonfat tak, aby mi vyhovovalo jeho chovani, co s tyce upozornovani - na novou zpravu a tak, a urcity uzivatelsky pohodli, napr. u gnomeicu kdyz byl napsany text na vic radku, tak nefungovaly sipky nahoru/dolu, musel ses posouvat jen horizontalne..
    Miranda je jen pro wokna
    Import - uz jsem to straasne dlouho nedelal, ale importovalo to kontaktlist (ted uz se to stahuje ze serveru) a mozna i historii.
    Schopnost komunikace s jinymi ICQ klienty je bezproblemova (ostatni site taky nepouzivam). Na upozornovani na nove zpravy by mohl byt zajimavy plugin Keyboard Notify v1.3, blika ledkama na klavesnici , prej vhodny pri sledovani filmu
    HW přichází a odchází, já zůstávám :-)

  8. #8
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    285

    Standardní

    no to upozornovani se mi prave libi u simu - OSD fontem ti to hodi na obrazovku, zadny vyskakovani nakych oken, ktery rusi filmy/hry.. Import historie muze byt zajimavy. A ten contact list je preci server-side, nebo to bylo nekdy jinak?
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ: Mechaniky a média (2.9.2007)
    Založil peta303 v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 25.08.2007, 02:08
  2. Help - seminarka na sit (ruzna temata)
    Založil archaon v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 30.03.2004, 09:17

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •