Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Forceware: Advanced timing nedrzi hodnoty pixel clock

  1. #1
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 403
    Vliv
    285

    Thumbs down Forceware: Advanced timing nedrzi hodnoty pixel clock

    ahoj, mam takovy ne prilis casty problem, ale uz jsem ho videl na internetu diskutovany. nicmene v danem topicu se psalo, ze by toto melo byt jiz vyreseno od verze ovladacu forceware 90.x. ja mam forceware 169.21 posledni verzi pro windows xp sp3 s 7600gt v agp.

    vlastnim projektor, ktery umi prijimat digitalni obrazovy signal pouze do urciteho pixel clocku, melo by to byt asi 105 MHz. potrebuju nastavit dve nejvyssi rozliseni, aby pouzivaly CVT-RB. konkretne 1280x1024 @ 75 hz(kvuli crtcku, grafika je v modu klonovat, jinak bych dal 60hz, ale to by se na to nedalo na crt koukat) a 1024x768 @ 75 hz.

    podle tohoto(http://www.playtool.com/pages/dvicom...tml#pixelclock) navodu jsem si vytvoril v nastaveni forceware vlastni rozliseni(otestovat, pouzit, ok, problem vyresen... supr), nicmene bohuzel po restartu windows vidim obraz na projektoru opet problikavat => stoprocentne se neloadne dany preset a opet se pouziva vyssi pixel clock, nez projektor umi.

    takze se chci zeptat, zda vi nekdo, jak to poresit. napadlo me, ze by dane hodnoty mohly byt ulozeny nekde v registrech, ale pochybuju o tom, ze bych si pomohl. ten profil v nastaveni forceware ulozeny je, nicmene v danem rozliseni se proste nepouzije. nebo me napadlo lepe, zda neznate nejaky program, utilitu, co nejjednodussi, ktery by umel spravovat a pouzivat vlastni timings(pixel clock) pro displeje. predem dik, snad jsem zvolil spravne tema

  2. #2

    Standardní Re: Forceware: Advanced timing nedrzi hodnoty pixel clock

    Zkusil bych powerstrip
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  3. #3

    Standardní Re: Forceware: Advanced timing nedrzi hodnoty pixel clock

    Vyskusaj to natvrdo nastavit cez nejaky iny programek...Rivatuner - PS...Ak to chces urobit len v ovladaci, skus ho kompletne odinstalovat, vycistit vsetko co po nom ostane a skus nahodit posledny ovladac...175.16...malo by pomoct...

    Edit: tak s tym Power Stripom ma predbehol Spajdr...
    ** MB: Gigabyte P35 DS3R ** CPU: E4500 @ 3300 11x300 ** RAM: Corsair DDR3 2x2GB 1200MHz ** GK: Gigabyte GTX 260 OC ** HDD: Samsung 1TB + Samsung 250GB ** AC Freezer ** Leadtek WinFast TV2000XP Global ** Benq MP512st **
    ** MB: MSI P35 Neo ** CPU: E2160 @ 3150 ** RAM: Apacer 2x2GB 800MHz ** GK: Gigabyte 9600GT ** HDD: Samsung 160GB ** AC Freezer **

  4. #4
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 403
    Vliv
    285

    Standardní Re: Forceware: Advanced timing nedrzi hodnoty pixel clock

    powerstrip neni vubec spatny, ale nejde u nej nastavit prave ono casovani CVT-RB. zkousel jsem zadat hodnoty manualne podle nastaveni z ovladaciho panelu nvidia, ale vysledny pixel clock byl pokazde daleko vyssi, nez pri pouziti CVT-RB. jakmile jsem snizil manualne pixel clock, tak se mi rozhodily ostatni parametry jako obnovovaci frekvence, atd., takze jsem neuspel.

    vyzkousim rivatuner a snad i ten reinstall ovladacu

    edit: jeste jsem koukal, ze by pry melo byt zaskrtnute v tom panelu nvidia s vlastnimi rozlisenimi spodni zaskrtavatko, jinak se pry vlastni rezimy nepouziji.. coz by mohlou byt pricinou meho problemu. vecer vyzkousim.. ted je jeste brzo na nejake projekce
    Naposledy upravil Jey; 19.05.2008 v 18:42.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. ForceWare 84 Series Roundup
    Založil .:::iGor:::. v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 11.04.2006, 11:24
  2. Epox8K9A - nedrzi nastaveny hodnoty v biosu
    Založil Pirs v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 29.09.2003, 20:51

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •