Výsledky 1 až 11 z 11

Téma: Sama od sebe se mi hýbe šipka od myši

  1. #1
    Member Avatar uživatele Kocmik
    Založen
    26.05.2003
    Bydliště
    Trutnov/Dvůr Králové
    Příspěvky
    115
    Vliv
    259

    Standardní Sama od sebe se mi hýbe šipka od myši

    a občas se změní z šipky na kříž, aniž bych měl spuštěný nějaký program. Mám XPčka + SP1
    AVGčkem 7.0 jsem nic nenašel a Ad-Aware taky nic nenašel.

  2. #2

    Standardní

    Robilo to obcas aj mne. Pomohlo odhlasenie(prepnutie uzivatela) a opatovne prihlasenie. Po instalacii SP2 nic.
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

  3. #3
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    kdyby se jednalo jen o hybani mysitka, tak by to mohlo byt kabelem a dokonce nemusi byt preruseny. staci kdyz je napruzeny a pak sam od sebe mirne hybne mysi.

    takto to muze byt preruseny kabel anebo pokud si na siti, tak ti muze nekdo lezt do pocitace.

    jo a take to muze byt nejaky vtipny programek, ale to neznam.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  4. #4
    Member Avatar uživatele Kocmik
    Založen
    26.05.2003
    Bydliště
    Trutnov/Dvůr Králové
    Příspěvky
    115
    Vliv
    259

    Standardní

    2 Axel
    uživatele tam mám pouze jednoho, přepínání nepoužívám.

  5. #5
    Member Avatar uživatele Kocmik
    Založen
    26.05.2003
    Bydliště
    Trutnov/Dvůr Králové
    Příspěvky
    115
    Vliv
    259

    Standardní

    2 Mischa

    počítač se připojuje k netu přes ISDN linku, ale dělá to i když není připojený.
    Myš je volně položená na stole a šipka na monitoru si vesele cestuje po ploše
    Jo a ještě ta změna tvaru kurzoru sama od sebe? To nechápu

  6. #6

    Standardní

    Ja som tiez sam: das normalne zmenit uzivatela, ale budes mat ponuku prihlasenia iba sam na seba. Normalne sa nalogujes a fungujes s dobrym kurzorom.
    Ten pohyb by som videl na kabel. Skus odpojit mys a este ju skus otocit "nohami nahor", ak je opticka.
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

  7. #7
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kocmik
    2 Mischa

    počítač se připojuje k netu přes ISDN linku, ale dělá to i když není připojený.
    Myš je volně položená na stole a šipka na monitoru si vesele cestuje po ploše
    Jo a ještě ta změna tvaru kurzoru sama od sebe? To nechápu
    a) nauc se cist a pak spravne opisovat nicky

    b) pak tam mas nejspis nejaky programek. zkus vymenit mys ( trebas si pujcit ps2 ci usb aby se vyloucila chyba portu ) a pokud to delat nebude, tak je mozne, ze ta mys sama o sobe vysila fake signaly.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  8. #8
    Senior Member
    Založen
    19.04.2004
    Bydliště
    Prešov
    Příspěvky
    1 738
    Vliv
    263

    Standardní

    Mal som guličkovú myš, ktorá priamo cez plastový kryt chytala falošné svetlo od žiarivkového osvetlenia a interpretovala to ako pohyb kurzora. Ak bola v správnom mieste na stole, tak kurzor bežal jedným smerom. Stačilo ju zatieniť a pohyb zastal
    SILENT PC ▌Athlon TB 2100+ @ 200x11, PrimeStable ▌Zalman CNPS7000A-Cu & Tt Copper Shim & AS Céramique ▌Abit NF7-S 1.2, NB Zalman ZM-NB47J, SB passive ▌512MB TwinMOS 333 @ 400, 11-2-2-2 ▌Sapphire R9600PRO VIVO @ 477 core, 716 RAM, cooled by Athlon box cooler & Papst ▌WDC800JB ▌Maxtor 30GB ▌NEC ND-3500A ▌Yamaha CRW2200E ▌400W Maxpower - add fan control&monitor & Papst ▌NeonLight case & Papst ▌LCD 4x20, LCD 2x8 ▌4xFan & 8xTemp. controller ▌21\" CRT monitor ▌A4tech infra mouse ▌Microsoft Multimedia Keyboard ▌Samsung ML1520 laser printer ▌

  9. #9
    Member Avatar uživatele Kocmik
    Založen
    26.05.2003
    Bydliště
    Trutnov/Dvůr Králové
    Příspěvky
    115
    Vliv
    259

    Standardní

    2 mISHA

    Omlouvám se.

    Teď mám jiný problém, smazal jsem si soubor lssas.exe v adresáři system32 a xpčka mi už nenajedou vůbec
    Co s tím?

  10. #10

    Standardní

    Citace Původně odeslal PeterM
    Mal som guličkovú myš, ktorá priamo cez plastový kryt chytala falošné svetlo od žiarivkového osvetlenia a interpretovala to ako pohyb kurzora. Ak bola v správnom mieste na stole, tak kurzor bežal jedným smerom. Stačilo ju zatieniť a pohyb zastal
    Ako suvisi gulickova mys so svetlom?
    EDIT: Ty myslis tie snimace ktore snimaju otacanie valcekov pri pohybe gulicky? To je mozne?

    2Kocmik> Zohnat si ten subor, nejak nabootovat (povedzme z diskety), nakopcit tam ten subor.
    zostava1 - zostava2 - zostava3 - zostava4
    TD2: You lunatic! There are women and children out there you could\'ve killed.

  11. #11

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kocmik
    Teď mám jiný problém, smazal jsem si soubor lssas.exe v adresáři system32 a xpčka mi už nenajedou vůbec
    Boze muj, proc si to udelal?

    Citace Původně odeslal Kocmik
    občas se změní z šipky na kříž
    Kdyby to bylo jenom tohle, tak bych si myslel, ze ti tam bezi naka kravina (spyware, nebo klidne i neco zadouciho) co ti vytezuje pocitac.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •