Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: WIN - Vypnutí náhledu

  1. #1

    Standardní WIN - Vypnutí náhledu

    Zdravím, potřeboval bych poradit kde můžu vypnout vypnutí náhledu v průskumníku. Mám namysli ten náhled, že když jsem ve složce s filmama tak se mi každej dilm zobrazí jako miniatura prvního framu filmu. To stejný s fotkama. Jak to vypnout
    Desktop: MB MSI 865PE Neo | CPU P4 2.4 GHz | RAM 512MB DDR | HDD Seagate 120 GB, 7200 rpm, 8 MB | VGA Ati Radeon 9500 128MB(Unlock) | DVD Teac 16x / 40x | SOUND on MB | MIDLE TOWER, 300W | 17\" AOC | MX 518 ||| Notebook

  2. #2

    Standardní

    Predem rikam, ze nevim, takze trochu ot, poradil bych ti, co kdybys pouzival nakej poradnej program na spravu souboru a ne blbej pruzkumnik?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #3

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Predem rikam, ze nevim, takze trochu ot, poradil bych ti, co kdybys pouzival nakej poradnej program na spravu souboru a ne blbej pruzkumnik?
    Ne, já nějak nežeru ty manažery jako totalcommander, m602, Mc , .... Mě ty wokýnka uplně stačí ...
    Desktop: MB MSI 865PE Neo | CPU P4 2.4 GHz | RAM 512MB DDR | HDD Seagate 120 GB, 7200 rpm, 8 MB | VGA Ati Radeon 9500 128MB(Unlock) | DVD Teac 16x / 40x | SOUND on MB | MIDLE TOWER, 300W | 17\" AOC | MX 518 ||| Notebook

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Haldo
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Bratislava, middle Earth ...ee... Europe
    Příspěvky
    545
    Vliv
    270

    Standardní

    Mozes to vypnut pre cely win vo Folder options/use Windows classic folders. Pre konkretny folder neviem.
    Mna by skor zaujimalo ako tento nahlad dostat v XP aj do okna kde je vidiet folder tree. Je to totiz vec co hrozne casto pouzivam a v XP je dostupna iba ked nie je vidiet folder tree co je pre mna nepouzitelne a zatial je to aj dovod preco XP nepouzivam.
    - When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.
    - Being happy insn't having everything in your life be perfect.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •