Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: ATI HD3600 Series a kompatibilita

  1. #1

    Standardní ATI HD3600 Series a kompatibilita

    Dobrý deň, som tu ešte nováčikom ale mal by som jeden väčší problém čo sa týka môjho pc. Každí to asi poznáte :http://img196.imageshack.us/gal.php?g=dsc01050f.jpg

    Nedávno sa mi počítač pokazil,tak som požiadal známeho v istom obchodnom počítačovom centre aby mi poskladal počítač,tak to aj bolo. Poskladal mi ho s tymito parametrami:

    ATI Radeon HD3650, 512 DDR2, PCI-E, DVI+HDMI, Low Profile
    Zdroj EC 400W, ATX-P4, SATA, PFC, 12cm f., s.silent, CE
    2GB DDRAM2 PC800 GOODRAM (1x2GB)
    Intel® Core™2 Quad processor, Q8200-2,33GHz,1333MHz,4MBL2 BOX
    MB MSI, So775, iP43, 4xDDR2, 2xPCIe, GbLAN, SATAII(R), ATX, Audio


    No neustále,keď zapnem PC mi vždy vyhodí ten problém,(viď hore screen) ,neviem čím to može byť spôsobené,mám najnovší ATI CATALYST 9.5 ,vôbec neviem čím to môže byť,neviem či tá kompatibilita alebo nevem už fakt.
    Najviac ma asi trápi to,keď si chcem nainštalovať Vistu všetko prebehne O.K až na to,že jak mile si nainštalujem ovladače na grafickú kartu reštartnem PC tak mi načíta Vistu (Load) a potom už len čierna obrazovka,plocha nikde. Problém sa prejavuje bliknutím obrazovky na zeleno/žlto a následnou čiernou obrazovkou. Už som zúfalý z tohto problému,neviem ako ho poriešiť. Bol by som rád keby mal niekto nejaký nápad.

    Ďakujem .

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele DOC_ZENITH
    Založen
    24.05.2005
    Bydliště
    Praha 14 hloubětín.
    Příspěvky
    1 296
    Vliv
    256

    Standardní Re: ATI HD3600 Series a kompatibilita

    No základ. Grafika na jiném PC funguje a v tomto PC jiná grafika funguje? (nezkopšej tam PCI-E 2.0 radeon). Dle mého názoru to vypadá na nakompatibilitu P4x chipsetů s PCI-E 2.0 radeony což se občas vyskytuje, více či méně to řeší biosy, hlavně u GB desek to bylo dost časté. A vzhledem ke kvalitě MSI, bych řekl že tu bude problém. Ale napřed se musíš ujistit někde jinde, že HW je v pořádku, protože ten problém o kterám mluvim se projevoval random blackscreeny v 3D, 2D, slabym výkonem hlavně u CF a X2 karet, atd. Ale obvykle to nekončivalo to BSOD.

    Jinak co se ovladačů týče, ATI v tomto nezměnila už dlouho nic protože nemá co, všechny PCI-E radeony všude chodí bez problémů, bez ohledu na driver (alespoň drivery za poslední rok)
    The best Unreal Tournament maniac.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. ATI Catalyst™ 7.11
    Založil flash v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 19.12.2007, 15:54
  2. ATI Catalyst™ 7.5
    Založil flash v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 31
    Poslední příspěvek: 25.06.2007, 10:27
  3. Ati Catalyst™ 6.2
    Založil flash v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 23.02.2006, 19:45
  4. Catalyst 6.2 beta
    Založil no-X v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 09.02.2006, 21:05
  5. ATI Catalyst 02.4
    Založil Spajdr v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 27
    Poslední příspěvek: 05.12.2002, 10:48

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •