Výsledky 1 až 11 z 11

Téma: Ktera zvukovka umi vstup z front panelu?

  1. #1

    Standardní Ktera zvukovka umi vstup z front panelu?

    Resim problem zapojeni MIC a EAR konektoru (ruzova a zelena) audia z front panelu pres jednotlive piny do zvukovky. Hledal jsem na foru a nasel uzitecne info, jako ze treba to moje Audigy 1 asi neumi. Proto shanim zvukovku, ktera to urcite umi + nejlip i kam jak to na ni zapojit.
    Naposledy upravil Luge; 05.05.2006 v 16:42.
    | Solidní nadprůměrný počítač vhodný k běžné i pokročilé konstruktivní práci.
    | Member of SPM, master of PET bottle
    | Nikdy si nepleťte pohyb z činem.

  2. #2

    Standardní Re: Zvukovka + MIC a EAR z front panelu case

    Citace Původně odeslal Luge
    Resim problem zapojeni MIC a EAR konektoru (ruzova a zelena) audia z front panelu pres jednotlive piny do zvukovky. Hledal jsem na foru a nasel uzitecne info, jako ze treba to moje Audigy 1 asi neumi. Proto shanim zvukovku, ktera to urcite umi + nejlip i kam jak to na ni zapojit.
    Neumi to svine. taky jsem to resil tak pred mesicem a nevyresil
    MB:GIGABYTE UD3R, CPU:C2D E8400, RAM 2x 2048 MB A-DATA EE, GK: ASUS Matrix 4850, ZK: SB Audigy + CR Inspire 5300, HDD: Hitachi 250Gb + 500Gb + 640Gb, DVD Pioneer 106, CD-RW Teac 552E, Liteon 1693s, Monitor: Samsung 970p
    NTB: HP nc 6320

  3. #3

    Standardní Re: Ktera zvukovka umi vstup z front panelu?

    hm v 99% uspejes s casem co ma kabely na front panel vyvedene jako jacky...protahnes je volnym slotem soupnes je do zvukovky a mas hotovo. U zvukovek do pci slotu muzu temer s klidem rict, ze u modelu s envy24 a u audigy ve vsech podobach xfi vcetne...porodis..protoze bud nebudou mit piny vubec..nebo nezjistis kterej z tech 20ti je ten pravej. Jestli nemas case s jackama budes muset prepajet kabelaz..a aby ti zaroven z compu lezlo z rear panelu front audio a ve predu si mel pichly sluchadla + mic...doporucuju revo 5.1 tam mas solo sluchatkovou lajnu. Nebo reciever s koax ci toslink vstupem a potom muzes ty sluchadla mit zapojeny ve front to front.
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

  4. #4

    Standardní Re: Ktera zvukovka umi vstup z front panelu?

    Zacinam byt naplnen mirnou skepsi... Na jacky to nechci, zbytecna kabelaz navic a jeste k tomu se to musi vist zadem, coz neni zrovna esteticky. Proc na takovou prkotinu probuh vyrobci nemysli? Jediny, co me napada je koupit zvukovku s modulem do 5.25", ale ty sou mrte drahy....
    | Solidní nadprůměrný počítač vhodný k běžné i pokročilé konstruktivní práci.
    | Member of SPM, master of PET bottle
    | Nikdy si nepleťte pohyb z činem.

  5. #5
    Senior Member Avatar uživatele Strby
    Založen
    07.08.2003
    Bydliště
    Rokycany
    Příspěvky
    614
    Vliv
    261

    Standardní Re: Ktera zvukovka umi vstup z front panelu?

    Citace Původně odeslal Luge
    Zacinam byt naplnen mirnou skepsi... Na jacky to nechci, zbytecna kabelaz navic a jeste k tomu se to musi vist zadem, coz neni zrovna esteticky. Proc na takovou prkotinu probuh vyrobci nemysli? Jediny, co me napada je koupit zvukovku s modulem do 5.25", ale ty sou mrte drahy....
    nemysli na to nejspis proto ze spojeni pomoci headru nebude zrovna hi-fisticke pokud jde o napr audigy s front panelem tak tam je to jina pac do panelu jde jeste porad digitalni signal az tam se to prevadi na analog
    my friend on the road: IBM R61 + Octavia Combi TDI

  6. #6

    Standardní Re: Ktera zvukovka umi vstup z front panelu?

    ok... nema nekdo tip na zvukovku s front panelem? Nejakou solidni za priznivou cenu..
    | Solidní nadprůměrný počítač vhodný k běžné i pokročilé konstruktivní práci.
    | Member of SPM, master of PET bottle
    | Nikdy si nepleťte pohyb z činem.

  7. #7
    Member mince Avatar uživatele abel
    Založen
    10.01.2003
    Bydliště
    Praha - Uhříněves
    Příspěvky
    173
    Vliv
    263

    Standardní Re: Ktera zvukovka umi vstup z front panelu?

    Citace Původně odeslal Luge
    ok... nema nekdo tip na zvukovku s front panelem? Nejakou solidni za priznivou cenu..
    já mám xfi platinum a jsem s tim panelem max spokojenej, ale ta neni zrovna za příznivou cenu .
    C2D E6550, Gigabyte GA-P35-DS3R, 2 x 2048MB Kingston HyperX, 2x 640GB WD AAKS, 160GB Hitachi 7K250, Palit X1950GT, LG GSA-4167B, SoundBlaster X-Fi Platinum, Dell Ultrasharp 2209WA, WIN 7 x64

  8. #8

    Standardní Re: Ktera zvukovka umi vstup z front panelu?

    tak ted uz je vsem zrejme jasne..ze vyrobci zvukovek zamerne nepodporuji front panely...z duvodu moznosti hezky prodat za radny obnos front panel vlastni vyroby.)))
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

  9. #9
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    278

    Standardní Re: Ktera zvukovka umi vstup z front panelu?

    Audiotrak Prodigy 7.1LT žádný problém, potíž bude s tím ji sehnat. Pomalu jaksi mizejí z trhu. Třeba ještě něco najdeš, já ji koupil třeba jako bazarovku tady na foru.
    Naposledy upravil Aliencz; 09.05.2006 v 13:12.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  10. #10

    Standardní Re: Ktera zvukovka umi vstup z front panelu?

    Nechtel jsem zakladat novy thread, protoze tenhle se mi zdal podobny. Ja mam stejny problem obcas potrebuji pripojit sluchatka pres predni panel. Zvukovku mam m-audio revolution 5.1. Sice karta ma vyvod i vzadu, ale furt se mi tam nechce lezt. Nedala by se vyuzit na sluchatka integrovana zvukovka co mam na desce? Ale bohuzel se mi nepodarilo rozchodit obe zvukovky zaraz jde to nejak?

  11. #11
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    278

    Standardní Re: Ktera zvukovka umi vstup z front panelu?

    Citace Původně odeslal chinook
    Nechtel jsem zakladat novy thread, protoze tenhle se mi zdal podobny. Ja mam stejny problem obcas potrebuji pripojit sluchatka pres predni panel. Zvukovku mam m-audio revolution 5.1. Sice karta ma vyvod i vzadu, ale furt se mi tam nechce lezt. Nedala by se vyuzit na sluchatka integrovana zvukovka co mam na desce? Ale bohuzel se mi nepodarilo rozchodit obe zvukovky zaraz jde to nejak?
    Tak si vytáhni JACK "prodlužku" někam na stůl a máš to. Dvě zvukovky rozumě nerozchodíš. 5.1 Rev. nemá na PCB separé výstupy, jako jiné karty.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. :: CASE MODDING FAQ ::
    Založil KUBA v sekci fóra Case modding
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 13.11.2013, 06:43
  2. Muj MOD, ventilátor 120mm do front panelu
    Založil eRTY v sekci fóra Case modding
    Odpovědí: 19
    Poslední příspěvek: 06.02.2003, 03:13

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •