Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Internet na pevné lince a satelitní TV

  1. #1

    Standardní Internet na pevné lince a satelitní TV

    Jsem starší dáma a nevyznám se dobře v nabízených balíčcích. Prosím o radu, jak zefektivnit připojení internetu a pevné linky a digitální TV.
    Mám internet přes modem a pevnou linku asi 8 let, platím 776 kč měsíčně. V ceně je volání do pevných sítí neomezeně, které mi velmi vyhovuje. Přijímám satelitní vysílání Cslink asi 4 roky, kde jsou drahé volitelné filmové programy. Jde o Csfilm, HBO, HBO2, Cinemax, Filmbox. Hledala jsem na Internetu i sama vhodný balíček, ale možná ani
    neexistuje. S tou pevnou linkou je asi problém, trend je mobil.

    Děkuji za Váš čas. S pozdravem Krištofová

  2. #2

    Standardní Re: Internet na pevné lince a satelitní TV

    Ide hlavne asi o to v jakej lokalite sa nachadzas a ake tam su moznosti. Urcite rychlejsie, lacnejsie a dostupnejsie sluzby su v mestach s vysokou hustotou obyvatelstva, ako napr. niekde ve vesnici kde zije par ludi.
    Cize najprv zistit, ake su moznosti v okoli co sa tyka internetu (dial up, adsl, optika)
    Co sa tyka TV, tak ja osobne by som do IPTV asi nesiel aj ked operatory ponukaju vselijake zlavy, tak aj tak to hodne stoji. OStal by som asi pri cslink (nie je to zla volba) ak trvas na kanaloch ako su HBO, cimemax, filmbox, tak to si urcite zaplatis aj u IPTV
    Neviem ako je to s telefonom u pevnych sieti, ale ja som asi pred 3-4 rokmi zrusil telefon cez pevnu (kvoli drahemu pausalu) a dal som si O2 s kreditom.

    Takze zhrnutie:
    Najprv zisti ake moznosti su v okoli (co sa tyka net/tv/telefon) a potom ti ochotne poradime.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Satelitní sestava
    Založil Premo v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 29.10.2008, 10:11
  2. SATelitní kartička
    Založil Falen v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 03.12.2006, 01:00
  3. Dva ADSL splittery na jedné lince
    Založil MR.AK v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 09.01.2005, 00:27

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •