Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: ASUS V8420 DELUXE vs Arctic-Cooling NV Silencer 1

  1. #1

    Standardní ASUS V8420 DELUXE vs Arctic-Cooling NV Silencer 1

    Ahojte, resim ted dilema, protoze potrebuju aby mi tato ( http://www.levi.cz/clanek.php?kod=CBG0410 ) karta. ASUS V8420 DELUXE, zase behala z nejakym uzsim chlazenim. Ted je tam Titatn D3TB a zabira to 2xPCI. Rozhoduji se mezi dvema chlazenimi Arctic-Cooling NV Silencer 1 nebo Arctic-Cooling NV Silencer 1, 2.rev.. Jde mi o kompatibilitu. Vim ze jsem jednicku instaloval na PixelWiev GeForce 4 TI a revize 1 tam sla. nikde jsem nenasel rozdil mezi revizi 1 a 2. na strankach vyrobce je uz pouze to novejsi.

    Kdyz na to tak koukam tak mi delaji problemy ty kondenzatory co jsou vzadu, aby se pod ten chladic nejak vesly.... diky za rady a podmetne napady

  2. #2

    Standardní Re: ASUS V8420 DELUXE vs Arctic-Cooling NV Silencer 1

    co ti vadilo na puvodnim chladici ?? /pac byl celkem tichej/

    neni nahodou moje ?
    i5 2500K @ 4ghz 1,18V ,GELID Solution Tranquillo,ASUS P6P67-M-PRO,Kingston HyperX Blu 8GB (2x4GB) DDR3 1600 XMP,GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable OC 1GB

  3. #3

    Standardní Re: ASUS V8420 DELUXE vs Arctic-Cooling NV Silencer 1

    Citace Původně odeslal Voky
    co ti vadilo na puvodnim chladici ?? /pac byl celkem tichej/

    neni nahodou moje ?
    no toz uz neivm jestli je tvoje faktem je za ma na zadni strane ulomeny jeden kondenzator (tusim - nebo odpor) ale jede v pohode. No problem je v tom, ze zabira dva sloty PCI a ostatni jsou uz plny a jeste jeden bych potreboval uvolnit, tak me docvaklo, ze na mem Radeonu 9600XT mam taky silencer a ten zabira jen jednu PCI pozici a tim padem bych si jednu uvolnil kdybych vymenil toho titana => a to potrebuju

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Anduril
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    OVA, OL
    Věk
    40
    Příspěvky
    3 474
    Vliv
    309

    Standardní Re: ASUS V8420 DELUXE vs Arctic-Cooling NV Silencer 1

    Tak to bude asi ta moje a tedy od Vokyho
    Puvodni chladic se uplne rozsypal..proto tam je ten Titan.
    ntb: HP EliteBook 8460p i7-2640M | 8GB RAM | 120GB SSD + 500GB HDD | ATi HD6470 | 14" HD+ | W7 PRO
    home: HP Docking Station | HP L2045W | WD 500GB Scorpio Blue USB box
    work: HP Docking Station | HP L2445W
    audio: Epiphone G-400 SG + Sounder Telecaster | E-MU 0202 | Cambridge Audio Azur 340R | Wharfedale Diamond 9.2 | Magnat Betasub 20A | Sennheiser HD555

  5. #5
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele GABO
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    Košice / Slovensko
    Věk
    45
    Příspěvky
    5 188
    Vliv
    321

    Standardní Re: ASUS V8420 DELUXE vs Arctic-Cooling NV Silencer 1

    Citace Původně odeslal Lisak
    Ahojte, resim ted dilema, protoze potrebuju aby mi tato ( http://www.levi.cz/clanek.php?kod=CBG0410 ) karta. ASUS V8420 DELUXE, zase behala z nejakym uzsim chlazenim. Ted je tam Titatn D3TB a zabira to 2xPCI. Rozhoduji se mezi dvema chlazenimi Arctic-Cooling NV Silencer 1 nebo Arctic-Cooling NV Silencer 1, 2.rev.. Jde mi o kompatibilitu. Vim ze jsem jednicku instaloval na PixelWiev GeForce 4 TI a revize 1 tam sla. nikde jsem nenasel rozdil mezi revizi 1 a 2. na strankach vyrobce je uz pouze to novejsi.

    Kdyz na to tak koukam tak mi delaji problemy ty kondenzatory co jsou vzadu, aby se pod ten chladic nejak vesly.... diky za rady a podmetne napady
    Rozdiely tam su...v rev. 2 pridali nejaky filter na motorcek takze je tichsi. Novsie kusy rev. 2 uz chodia bez pribalenej pasty a ta je priamo nanesena v stvorceku priamo na zakladni pasivu. Okrem toho je rozdiel v spone kym povodny NV Silencer 1 mal uchytenie na 4 tycky + skrutky nova rev.2 ma uchytenie na dve plus velka spona zozadu ktora to cele pridržuje.
    Blue Alien II. Intel E5200 . NOCTUA NH-U12 . GAP35-DS3 . 2x2GB Mushkin 1066 . Galaxy 6800GT/256 . Seagate ES2 250GB x 2 . Seasonic S12-380 . Chieftec Dragon modrý . HP LP2475W
    Domáce na vode Intel E8400 @ 4.65 GHz . D-tek V2 . GAX38-DS4 . EK EK-NB/SB5 + Mosfet GA X38 . 2x2GB Mushkin 1066 . Gigabyte 8800GTS/512 . EK 8800GTS . 500GB . Seasonic S12-500W . Lian Li PC-V1010A - Silver . SONY SDM-HS75P . Black Ice GT 360 + Laing Ultra + Swiftech Mcres
    HTPC Xtreamer s chladením od Michala

  6. #6

    Standardní Re: ASUS V8420 DELUXE vs Arctic-Cooling NV Silencer 1

    Citace Původně odeslal Lisak
    no toz uz neivm jestli je tvoje faktem je za ma na zadni strane ulomeny jeden kondenzator (tusim - nebo odpor) ale jede v pohode. No problem je v tom, ze zabira dva sloty PCI a ostatni jsou uz plny a jeste jeden bych potreboval uvolnit, tak me docvaklo, ze na mem Radeonu 9600XT mam taky silencer a ten zabira jen jednu PCI pozici a tim padem bych si jednu uvolnil kdybych vymenil toho titana => a to potrebuju
    hmm je to moje.jinak ty karty si vaz pac celkem dlouho drzela par rekordu na OC 4u. jinak tadle karta je vetsi nezjiny ti4200 je to spis 4600 tak bacha abyto tam slo.
    i5 2500K @ 4ghz 1,18V ,GELID Solution Tranquillo,ASUS P6P67-M-PRO,Kingston HyperX Blu 8GB (2x4GB) DDR3 1600 XMP,GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable OC 1GB

  7. #7

    Standardní Re: ASUS V8420 DELUXE vs Arctic-Cooling NV Silencer 1

    Citace Původně odeslal Voky
    hmm je to moje.jinak ty karty si vaz pac celkem dlouho drzela par rekordu na OC 4u. jinak tadle karta je vetsi nezjiny ti4200 je to spis 4600 tak bacha abyto tam slo.
    to jo ja si karty vazim protoze je vazne super, i kdyz je dlouha mel jsem obavy aby se slecne do PCcka vesla. Podle recenzi co jsem si cetl (na pctuningu dostala zlatou hvezdu - pokud se nepletu) tak psaly ze je to Ti 4200 s takty Ti 4400 na PCB a pametama z Ti 4600 takze vazne spokojenost.

    Citace Původně odeslal GABO
    Rozdiely tam su...v rev. 2 pridali nejaky filter na motorcek takze je tichsi. Novsie kusy rev. 2 uz chodia bez pribalenej pasty a ta je priamo nanesena v stvorceku priamo na zakladni pasivu. Okrem toho je rozdiel v spone kym povodny NV Silencer 1 mal uchytenie na 4 tycky + skrutky nova rev.2 ma uchytenie na dve plus velka spona zozadu ktora to cele pridržuje.

    Prave tech rozdilu se bojim, aby se mi tam ten chladic vesel zkrz ty kondenzatory a tak.... co jsem se dival na tu revizi 1 a 2 tak je taky rozdil v otm, ze revize 2 podporuje vice karet a to i PCx (nebo jak se to pise) budu to muset premerit....

    No a s tim silencerem by ta karta sla taktnout mozna jeste vic. Jen se mi ji nechce tahat z PC a merit to... zkusim najit obrazky v dobry kvalite a porovnat to s tim nakresem chladice co je na strankach... no dulezity je, aby mela chip a roztec der tak jak ma byt...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. male otacky - Arctic Cooling Silencer 64 Ultra TCL jak zvysi
    Založil v1s1on v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 19.07.2005, 16:52
  2. problem s ASUS V8420 Deluxe - VYRESENO
    Založil Lisak v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 16.07.2005, 12:31
  3. Arctic Cooling na NV 6600 GT v prodeji !!!
    Založil vahy v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 15.03.2005, 00:19
  4. Arctic Cooling VGA Silencer NV 3 + MSI FX5900-VTD128
    Založil Rean v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 04.03.2005, 11:00
  5. Koupě VGA Asus V8420 Deluxe 128MB, GeForce 4 Ti 4200
    Založil knižník v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 37
    Poslední příspěvek: 29.11.2002, 19:25

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •